Kaip kvepia pasimatymas? Natūralaus sojų vaško kvepianti žvakė “Baltijos kvapai”

Prisipažinsiu, kad niekada nebuvau didelė žvakių mėgėja. Aš nesu romantikė, gi žinote. Ir negaliu įrašo pradėti paistalionėmis apie rudenišką jaukumą ir vilnonius pledus. Bet gal viskas tik todėl, kad lyg šiol naudodavau tik parafinines, sintetinių kvapų žvakes? Tas, kurias galima rasti “Maximose”, arba tas, kurios savo įkyriai viliojančiais kvapais neleidžia pro šalį praeiti “Ikėjoje” ir įsitaiso krepšelyje. Padegindavau šiek tiek, o po to dulkėdavo pakapėse.

Dabar labai populiariomis tapo natūralios žvakės. Žmonės kalba, kad visai kitas jausmas jas deginant. Na, aš, kaip jau sakiau, jaukumo neieškau, bet mėgstu viską, kas maloniai kvepia bei viską, kas skleidžia šviesą. Idealiausiai šį apibūdinimą, žinoma, atitinka laužas. Tačiau nemanau, kad į gerą išeitų, jei dabar bute tokį sukurčiau. Be to, man imponuoja mintis, kad tokios natūralios žvakės neskleidžia kenksmingų medžiagų į aplinką. Todėl vieną dieną paprašiau jūsų rekomenduoti mėgiamus gamintojus-pardavėjus. Ne vieną susakėte, ačiū! Tačiau ko gero dažniausiai buvo paminėti “Baltijos Kvapai”, tad nusprendžiau pamėginti jų žvakę. Ir ne tik todėl, kad daugiausiai minėjote, bet dar dėl to, kad svetainė pasirodė estetiška, o produktų kainos gana prieinamos.

Man patiko, kad rinktis kvapą buvo patogu. Nereikia atidarinėti kiekvienos žvakės aprašymo. Svetainėje yra kvapų biblioteka, kurioje galima vienu ypu viską permesti akimis.

Mano pasirinkimas – “Pasimatymas”! Pristatomas jis taip:

Jo lauki iš nekantrumo besidaužančia širdimi; į jį skrendi lyg ant sparnų; jis padvelkia sandalmedžiu, pačiulėmis ir jazminais, muskusu, šiltu gintaro kvapu bei vanile. Ir dar – šokoladu… Koks gi pasimatymas be šokolado?

Viršutinės natos: Jazminas, pačiulis, sandalmedis
Vidurinės natos: Gintaras
Pagrindinės natos: Kakava, muskusas, vanilė

Aš visada paperkama pačiuliu ir vanile viename derinyje. Bum, ir Salomėjos akys didelės – noriu! O kakava taip pat nepamaišo.

Produktų galima rinktis net kelių dydžių. Žvakės gali būti nuo 100ml iki 240ml. Taip pat yra arbatinių žvakučių ir kvapnių kubelių. Kubeliai, tai toks daikčiukas, kurį reikia įmesti į kaitinimo lempelę, o apačioje uždegti žvakutę. Kaisdami ir vėsdami jie skleidžia malonųjį aromatą. Turiu kelis kubelius, bet dar nebandžiau. Manoji žvakė yra 140ml ir žada, kad degs 35-40 valandų.

Žvakės kvapas yra nerealus! Tikrai ne toks stiprus, kaip tų sintetinių, subtilesnis ir skleidžiasi pamažu. Saldokas, būtent toks kokį mėgstu.

Beje, ištirpusį aliejų galima naudoti masažui ar įtrinti į rankas ir pan. Tačiau aš to nedarau, deginu sau žvakę ir mėgaujuosi.

Ačiū visiems, kurie rekomendavo, o dabar aš jums rekomenduoju! Nepamirškite, kad jau reikia į galvą dėtis kalėdinių dovanų idėjas!


Įvertinimas:

Naudinga: Žvakes galite įsigyti Baltijoskvapai.lt. Kainos – nuo 5.99 EUR iki 18 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Previous Post Next Post

7 Comments

 • Reply Alma

  Bet ir pakuotė kokia graži, patinka man tokios “švarios”. Kvapus rinktis pagal aprašymus man baisu, ypač tokius natūralesnius. Paskutinę man padovanojo, labai gražus įpakavimas, turėjo būti mano mėgiami citrusai, bet tokia smarvė.. Tad tik dėl pakuotės pasilikau 😀 (nerandu aktyvios nuorodos, rašau apie Aroma Lab žvakę su bergamotem)

  2017-09-25 at 20:07
  • Reply Salomėja

   O aš kažkaip vat tokio kvapo kokį gavau ir tikėjausi. Tiesa, nežinočiau ko tikėtis iš “gaivaus oro” natų 🙂

   2017-09-25 at 20:38
 • Reply Dalia

  Aš jau kurį laiką renkuosi sojų vaško žvakes (arba bent jau mix’ą, kur nemažiau 70%). Man patinka jaukumas. Dažniausiai uždegu ant stalo per vakarienę 🙂

  2017-09-26 at 00:27
  • Reply Salomėja

   Iš kur ir kokias perkat?

   2017-09-26 at 07:38
   • Dalia

    Man čia kaip ir pasisekė, nes esu užsienyje ir turiu galimybę užsukt į Winners (/Marshals/TJMaxx) parduotuves-išparduotuves. Paskutiniu metu ieškojau nukainuotų, tad abi paskutinės pirktos tik už 4 eur. Jei nieko nesumaišiau, dickens and hawthorne Sweet Orange, ir Anthropologie Pomegranate. O Lietuvoje būdama pirkdavau sojų vaško arbatines žvakutes iš ekologiškų parduotuvių.

    2017-09-27 at 18:50
 • Reply SIGITA

  As pastoviai naudoju BALTIJOS KVAPAI zvakes. Uzsidegu ne tik kakare bet ir anmstyvu ryta, kai Lietvos saule dar nepatekejo. Tai nuostabu, jaukumas ir gera dienos pradzia garantuota. Ant mano virtuves stalo visda yra “Kavos pertraukele” arba “Zalia arbata”. O va salione “PASIMATYMAS” , “MAGNOLIJU & Apelsin.ziedai”, “Roze prancuz.”.
  Mano namai dabar visi kvepiantis ir jaukus deka BALTIJOS KVAPAI zvakems.

  2017-09-26 at 09:42
 • Reply Dalia

  Ooo noretusi ka nors naturalaus padegint, kol kas visuose kampuose ikea’os zvakes sustatytos 🙂 pora kaledu laikotarpiu deginau kazkokia naturalia pusu ar kazkokio pan kvapo zvake, taip stipriai namai kvepedavo ir ilgai degint nereikedavo, nostalgija. Tobulas kvapas kai egle namuose dirbtine 😀 Gaila, nebeprisimenu firmos :/

  2017-09-27 at 16:48
 • Leave a Reply

  You may also like