“Instagram” žvaigždė – lūpų dažai su gėlyte “Kailijumei”

Neseniai mes su vyru kalbėjome, kad dabartinių versliukų sėkmės formulė yra padaryti produktą, kurį visi norėtų fotografuoti bei kelti į “Instagram”. Tada žinia plinta kaip virusas, nereikia nė pačiam reklamuoti. Geri pavyzdžiai yra burgerinė, kurioje duoda rožines gumines pirštines. Ne tik patogu burgerį kimšti (man tai yra sunkiausiai valgomas patiekalas), bet dar būtinai norisi įamžinti. Kitas geras pavyzdys yra juodi ledai. Nežinia net ar skanūs, bet visi nori to skanėsto ir masiškai dalinasi nuotraukomis socialiniame tinkle.

Lūpų dažai “Kailijumei” irgi yra toks virusinis produktas. Skaidri masė su gėlyte viduje tikrai atrodo labai fotogeniškai ir primena vaikystėje gamintus “sekretus”. Po praūžusios sėkmės pasipylė gausa analogų ir dabar tų gėlių pilna visur. Savo “Kailijumei” aš gavau dovanų iš “Gėlėta kosmetinė”. Aš net nenumanau jo kilmės, originalus tai daiktas, ar analogas, bet patikėkit manimi, kaišiojau po nosimi visiems kas tik norėjo žiūrėti. Nes daiktas gražus.

Man patiko ryškiai raudona pakuotė su veidrodėliu.

Tiesą sakant, aš net nenumanau ar kas nors praktiškai naudoja tokius veidrodėlius, bet smagi detalė. O labiausiai krykštavau dėl atidarymo būdo. Reikia paspausti mygtuką viename gale, kad atsilaisvintų ir išlįstų dažai. Klikt klikt.

Sudėtis:

Teigiama, kad priemonė keičia spalvą reaguodama į kūno temperatūrą. Tačiau turiu jau ne pirmą priemonę, kuri keičiasi, tad galiu pasakyti, kad šiltesnis tu, ar vėsesnis, vistiek spalva pakis į tą pačią. “Flame Red” suteikia labai malonų lengvą rausvumą. Kiekvienai dienai man labai patinka.

Visgi, negaliu pasakyti, kad pati priemonė suteikia itin malonius pojūčius. Mane apima jausmas, kad lūpos vos vos dilgčioja, tarsi sudėtyje būtų truputį pipirų. Nestipriai, bet vistiek nesu tikra, kad taip turi būti. Taip pat užčiuopiu ir kartoką skonį. Ilgiau naudojant lūpos sausėja.

Man atrodo, kad šis daiktas yra labiau linksmas aksesuaras ir nuotraukų žvaigždė nei priemonė skirta realiai naudoti. Neįsivaizduoju kas būna ir gėlytę pasiekus. Gal kažkas jau naudojot ir prisikasėt iki jos? Papasakokit potyrius.


Įvertinimas:

Naudinga:  Gamintojo svetainė čia. Lūpdažių rasite Ebay. Kainos nuo 8 iki 15 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Previous Post Next Post

3 Comments

 • Reply Monika M

  O sudėtis? Nes aš turbūt neišdrįsčiau tepti neaišku ko ant savo lūpų.

  2017-10-05 at 14:04
  • Reply Salomėja

   Papildžiau sudėties foto, užmiršau, nes ją dariau atskirai ir anksčiau, tai kitur laikiau. Oi, aš tai tikrai galiu perfrazuot save, kad ant savęs turbūt išdrįsčiau tepti viską, kas nesmirda ir nėra gličios konsistencijos (kaip, pvz., lakštinės kaukės). Paauglystėje net ir cheminiu statybininko pieštuku tekę dažytis vien iš smalsumo, o ne kokio kito poreikio 🙂

   2017-10-05 at 14:28
   • Monika M

    Ačiū už įkeltą sudėtį 🙂 Lakštinių kaukių aš taip nesu didelė mėgėja, ypač kai nusiimant ji tampa tokia šilta, nežinau kodėl, bet šitas momentas labai nemalonus 😀 Beje, neseniai kažkur teko pamatyti, kad jau yra ir megztų lakštinių kaukių.

    2017-10-05 at 14:37

  Leave a Reply

  You may also like