“EO Lab” veido kremas su saulės apsauga + kodėl man blogas svarbesnis už soc. tinklus

Kaip jums sekasi? Galvoju, kad pasidiskutuojame čia tokiomis bangomis. Paplepam – patylim. Natūralu. Svarbiausia, kad esate! Ir  vis kartas nuo karto paliečiu bloginimo temą. Bet irgi nieko keisto, juk ši veikla mano kasdieninė kaip koks šampūnas, tik svarbesnė :). Aš pasižiūrėjau, kad po kelių savaičių jau bus prabėgę metai nuo tada, kai atsinaujinau tinklaraščio sistemą ir dizainą. Tą kartą nepavyko perkelti komentarų, tad žinau tik tiksliai kiek jų sulaukiau rožiniame “naujame” bloge. Nei daug, nei mažai – 2306. Įskaitant, žinoma, maniškius, nes aš visada stengiuosi atsakyti, jei tik yra ką pasakyti. Tad, nors kartais man atrodo, kad dingstat, visgi tai nevisai tiesa :). Beje, ne tik aš, bet ir tinklaraščių kūrimo bei vystymo guru Kotryna yra pastebėjusi, kad vis išlenda nuomonė, jog blogai jau atgyvenęs reikalas. Leisiu sau įkelti jos pamąstymą, kodėl taip nėra:

https://www.instagram.com/p/BhqiKtnH8La/?taken-by=kotrynabass

Blogai tikrai nėra atgyvenęs reikalas, tik jų auditorija specifinė ir jei anksčiau skaitydavo visi, dabar gi lieka tik tie, kurie žino, ko čia atėjo. O tai nuostabu! Aš kurdama savo turinį intuityviai daugiausiai dėmesio skiriu blogui. Daug daugiau nei soc. tinklams, kuriuose vistiek kviečiu mane sekti, nes pvz., instagramo istorijose parodau visokius PR siuntinius, pirkinius, renginius, tad galite įsivaizduoti, kokių apžvalgų laukti. Taip pat ten patenka visiškai spontaniškos gyvenimo nuotrupos. Pasirodai, po paros ta nuotrauka dingsta ir tiek žinių.

Grįžtant prie bloginimo, nors aš tekstuose daug papasakoju apie save ir savo požiūrį į mus supančius dalykus, visgi turinio pagrindą sudaro atsiliepimai. Ir man būna smagu pasižiūrinėti statistikas, kuriose atsispindi tendencijos. Pvz., šiuo metu iš senų įrašų yra labai iškilęs mano užpakalis :), t.y., anticeliulitinio gelio “STYX Cello gel” apžvalga. Būčiau tik instagramusi apie tai, kas berastų? Kai man pačiai kažko prireikia, aš einu ieškoti “Google”, o ne “Facebooke”. Žinoma, dabar jaunimas jau daug ko ieško “Youtube”, tačiau kartais nė negali žinoti, kad ilgiausiame vloge bus kalbama apie tau įdomų produktą, pati gi neseniai žiūrinėjau tipsus ir triksus apie telefoną ir erzinausi, kad negaliu iš karto žinoti ar bus ten kas reikalingo, o čia gi “Google” tikrai suindeksuos, kad pasakosiu apie “EO Lab” regeneruojantį ir drėkinantį kremą su saulės apsauga. 

Šį kremą naudoju ketvirtą savaitę ir tiesą sakant, tai per mažas laikas, kad jau labai drąsiai kalbėčiau apie veido priežiūros produktą. Tokias priemones mėgstu išmėginti ilgiau, tačiau taip jau yra, kad saulė šiemet išlindo anksti, apsauga pasidarė itin aktuali, o mano nuomonė pakankamai gera, tad drįstu dalintis apžvalga.

Aš visada labai kritikuoju “EO Lab” pakuočių išvaizdą, tačiau “Elevitoje” (ir šiek tiek “Eurokos”) atsirado naujų produktų, kurių išvaizda gerokai patrauklesnė. Aš šiek tiek prasinešiau.

Mane tikrai patraukė tos raidelės SPF, nes patys žinote, kad esu margutis ir turiu itin saugotis saulės. Pigmentinės dėmės nepuošia.

Kremo sudėtisAqua, Organic Camellia Japonica Seed Oil, Glycerin, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Nannochloropsis Oculata Extract, Pullulan, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Titanium Dioxide, Alumina, Stearic Acid, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Perfume, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Indelis stiklinis ir iš pradžių pasirodė visai solidžiai.

Deja, greitai teko ieškoti, kur gi perkrauti turinį, nes…

Na, o kas liečia pati kremą, tai man jis tikrai patinka, nes pasižymi tokiomis savybėmis: lengvesnės konsistencijos, nors ir jaučiasi šiek tiek riebumo, nelipnus, lengvai sklaidosi nepalikdamas balto šydo, drėkina. Ant kremo be problemų gula mano pudros. Neerzinantis kvapas.

Minusai: oda šiek tiek greičiau riebaluojasi. Paprastai aš iš viso būčiau linkusi nenaudoti dieninių kremų, nes man su daugeliu taip, tad negaliu labai objektyviai įvertinti. Nepatvari ir nehigieniška pakuotė, sunku rasti pirkti (kol kas tik fizinėje Vilkpėdės “Elevitoje” radau).

Ar saugo nuo saulės? Šiaip jau prisiminkite, kad norint geros apsaugos, ją aplikuoti reikia gana dažnai. Tad jei ryte pasitepsite kremu, o vakare nudegsite, tai nekaltinkite produkto :). Aš tepu šią priemonę, taip pat naudoju krempudras su SPF ir dar mineralinę kartais. Žodžiu, stengiuosi pasislėpti nuo spindulių. Kol kas dar nenudegiau, nes dažniausiai būtent pavasarį išlindus pirmai saulei nepasižiūrėdavau.

Po kelių savaičių naudojimo nepastebėjau, kad kimštų poras labiau nei bet kas kitas (priminsiu, kad maniškės visada linkusios į tai).

Kalbu kalbu, o pasakyti tenorėjau, kad pirkau taip tarsi ant bajerio, o visai patiko :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevitose”, tikėtina, kad pasirodys ir “Eurokos”. Kaina – apie 7 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

13 Comments

 • Reply Kristina

  Nuo saulės į pigmentines dėmes linkusiems patartina saugotis ir debesuotą dieną. 😉 Nes debesys nesulaiko tų žalingų spindulių.

  2018-04-18 at 10:17
  • Reply Salomėja

   Tai žinoma! Šiai tai rekomenduotina visiems be išimties. Tik gal nebūtina penkiais sluoksniais 🙂

   2018-04-18 at 10:19
 • Reply Rūta

  SPF 30 yra 1 ml produkto. Ar vienu kartu galima tiek sutepti? man – sunkiai.

  2018-04-18 at 10:35
  • Reply Salomėja

   Į kokį plotą reikia sutepti tą vieną mililitrą?

   2018-04-18 at 11:32
   • Ruta

    Na, tarkim, veidą. 1ml yra 8-9 pumps, paspaudimai, įsivaizduojate tokį kiekį? Jei kalbėtume apie skystą pudrą, tai man čia būtų way too much, kremo taip pat. Kūnui, žinoma, tiek bus lengva panaudoti.

    2018-04-18 at 20:29
 • Reply Dalia

  Kalbant apie blogus, tai man tikrai soc tinklai jų nepakeis. Čia tam tikra atsipalaidavimo forma, lyg žurnalo paskaitymas, bet geriau 🙂 retai kada soc tinkluose ieškau kažko konkretaus, nors pasitaiko. Youtube iš tiesų sunku prisimint, kur ir ką girdėjau apie produktą, kai noriu susirasti vėl.
  Kas dėl aprašyto produkto, tai mielai šį išbandyčiau, nu bet vilkpėdė nepakeliui, gal išlauksiu, kol atsiras kitur 🙂 man tai galvos skausmas tas spf, nepatinka juos teptis ant mišraus/riebaus veido. Jo reikia 1ml, tai krempudra bevertis produktas išeina, nes tiek neprisitepsim.. atsinaujinti kremu kai yra jau visko pridėta ant veido neįmanoma.. Birių produktų su spf taip pat reikia tiek, kiek neužsidėsi… :/ gal reikia susitaikyti, kad maksimaliai apsisaugot nepavyks ir nuo dėmių nebepabėgsiu 🙂

  2018-04-18 at 10:35
 • Reply Salomėja

  Žiūriu čia šiemet visi tą vieną mililitrą įsikando, nauja banga :). Bet taip plikai be jokio konteksto, nes kažkur kažkokia jūtūberė apie tai pakalbėjo, tada visi pasigavo ir dabar linksniuoja.
  Man asmeniškai tai kažkaip norisi, kad tie, kurie kalbą apie tą kiekį daugiau papasakotų :).
  Na vienas tai vienas. Tai vat pagalvokim. Kas yra tas mililitras? Į kokį veido/kūno plotą reiktų jį sutepti? Kvadratinį milimetrą? Centimetrą? Metrą? Nes aš galiu pakabinti mililitrą ir kiek ploto man juo užtepti? Veidas gali būti platus ir siauras, tai skirtingi žmonės skirtingai tą kiekį išskirstytų. Ar pusė mililitro reiškia dvigubai mažesnę apsaugą? O gal nuo SPF30 sumažėja iki SPF15? SPF15 filtruoja 93% UVC, o SPF30 – 97%, tad skirtumas nėra dvigubas, ar ne? Labai jau daug klausimų. Būtų įdomu, jei koks specialistas pasisakytų 🙂

  2018-04-18 at 11:31
  • Reply Dalia

   Tai va taip su soc tinklais ir būna, kad keli youtuberiai pasakė, o po to jei pasitikslint kaip ten su tais procentais ar pan ir sunku rast 😀 o ml kiek pamenu ant veido.

   2018-04-18 at 12:20
 • Reply Dalia

  Šios kompanijos veido toniku, tuo su spanguolėmis, esu labiau nei patenkinta, o jį beje tavo dėka atradau 🙂 Taip susidomėjimas šiuo prekės ženklu po truputį auga ir atsiliepimų apie produkciją ieškau vis dažniau. Tik va kaip ieškoti? EO LAB ar ECO LAB, toks amžinas konfjuzas kaip šita kompanija vadinasi 🙂

  2018-04-18 at 11:32
  • Reply Salomėja

   Aš į tagus sudedu viską :). Importuotojai ir platintojai vadina EO Lab(oratories). Tad ir aš taip sakau, nors daug skirtingų variantų matau visur 🙂

   2018-04-18 at 11:38
 • Reply Aura

  Skaitau, tikrai, tikrai skaitau 🙂
  Tik retokai rašau komentarus ( labai retai)
  Ačiū, kad esate

  2018-04-18 at 14:15
 • Reply Salomėja

  Rūta, vistiek man sunku perprasti. Kaip gali būti kūnui lengva panaudoti, jei tą mililitrą reikia veido plote išskirstyti? Kiek veidų telpa į vieną koją? Taip primentu, kad kokie 4-5? Tai jau reikia 4-5 ml tam plotui? Bet čia žinoma dar galima paskaičiuoti, man labiausiai neaiškus klausimas kaip mažėja apsauga panaudojus mažiau priemonės. Ar proporcingai per pusę, ar mažėja SPF skaičiukas.
  O šiaip tai juk nereikia ir kremo, ir pudros tiek gal? Kremas+kreminė pudra+kompaktinė pudra. Žiū jau ir surinksim šį tą.
  Na ir galutinis klausimas. Apie ką kalbam? Kad atsisakyt saulės apsaugos, nes vistiek nesugebam prisitepti pakankamo kiekio kremo?

  2018-04-18 at 20:47
 • Reply Dalia

  Aš tai manau, kad sugebam ar nesugebam tiek prisitept, bet reikia vistiek mėgint sušvelnint saulės poveikį. Deja, kadangi esu linkusi į pigmentines dėmes, tai per savo gyvenimą pigmentinių dėmių prisirinkau pakankamai, tiesiog nesureikšminu to.

  2018-04-19 at 09:59
 • Leave a Reply

  You may also like