Žinokit lapkritį ir gruodį man buvo sunku rasti apie ką papasakoti apžvalgose. Galvojate neturiu naujų produktų? Laba diena! Kadangi šiandien po beveik trijų savaičių pagaliau miegosime namie, tai bandžiau čia apsitvarkyti ir išmėtytas visokias siuntas, pirkinius, mainų dovanėles sutalpinti į didesnes dėžes. Beviltiška. Naujovių daug, tačiau ilgą laiką aš vis naudojau tą patį ir tą patį, tad ir nebuvo apie ką pasakoti. Tačiau situacija pasikeis, išmėginau nemažai dalykų ir sausį medžiagos netrūks. Tuo tarpu šiandien pasakoju apie gana neįprastą, gal kiek juokingą dalyką. Jei atvirai, tai kažkada man šią priemonę atsiuntė kompanija. Tikrai seniai. Gal prieš metus kokius. Pavarčiau, pagalvojau, kad įdomus dalykas, bet nebuvo aktualus, tad ir gulėjo dėžėje. Tačiau, kaip jau žinote, mane sugriebė peršalimas. Gerklė, nosis ir to užtenka, kad jausčiausi nedarbinga bei nelaiminga. O sloga toks jau šlykštus reikalas, kad ne tik jautiesi didžiausias ligonis, bet po dviejų dienų nosis būna skausminga lyg nutarkuota. Va tada aš ir atsiminiau, kad turiu “Vitella Nose”. Išsitraukiau pamėginti. 

Aprašymas:

Vitella Nose skirtas prižiūrėti sudirgusiai odai aplink nosį. Dažniausiai naudojamas peršalus ir esant alergijai, kada nuo dažno nosies pūtimo ir šluostymo oda sudirgsta, parausta, išsausėja ir atsiranda įvairūs odos įtrūkimai.

Sudėtis:

Sudėtis gana paprasta. Mineraliniai aliejai su vitaminais ir eteriniais aliejais. Padaryta taip, kad nesausintų odos, sudarytų plėvelę ir lengvintų kvėpavimą. 

Tūbelė vos 15 ml, bet kremo reikia visai nedaug. 

Iš tiesų man labai patiko. Pirmiausiai dėl to, kad juo pasitepus iš karto geriau. Oda nebesijaučia skausminga, eukalipto ir pipirmėčių aromatai padeda kvėpuoti. Labai greitai nesusigeria, bet šiuo atveju to ir nesinori.

Dabar jau nešiojuosi džinsų kišenėje ir pasitepu kiekvieną kartą po nosies pūtimo. Sirguliuoju jau kelias dienas, bet oda dar nesilupa, už tai turbūt irgi turiu būti dėkinga šiam kremui. 

Vien žo, manau ir patiems galima kažką panašaus susimaišyti iš vazelino (ar kokio vaško, jei norisi natūraliau) ir eterinių aliejų, bet forma ir poveikis man patiko ir gyvenimą šiuo metu lengvina. 


Naudinga: kremą įsigyti galite Medexy.lt, kaina – 7,7 EUR, iki metų galo galioja 10% nuolaidos kodas venividi10 nenukainuotoms prekėms. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).