Apžvalga: trys "Amway" kosmetikos linijos "Artistry Hydra-V" produktai

Trys “Amway” kosmetikos linijos “Artistry Hydra-V” produktai. Gyvybingumo suteikiantis koncentruotas odos serumas. Maitinamasis gelio pavidalo kremas. Gaivinantis gelis.

Mano įvertinimas: 1/5

Mano komentarai: Atėjo eilė apžvelgti prabangesnius produktus. Kiek gi galima pasakoti apie visiems prieinamas prekes, ar ne? Šie trys gaminiai pas mane atsirado po to, kai aš atmečiau kvietimą apsilankyti “Amway” prezentacijoje. Po jos gavau medžiagą, bet o ką gi man su ją daryti, klausiu. Atsiųskit produktus, bent pažiūrėsiu ar verti dėmesio. Taip jie pas mane ir atsirado.

Šiaip jau turiu pagirti atstovus. Siuntinys atkeliavo ne bet koks. Pridėta visa reikalinga informacija ir net atmintinė su profesionaliomis nuotraukomis. 8GB, manau tai puikiausias produktas iš to ką gavau. Tikrai panaudosiu 😀

Štai kaip atrodo visa “Artistry Hydra-V” šeima:

O aš gavau tris produktus. Naudojau juos taip: gaivinantį gelį vietoje dieninio kremo, mat teigiama, kad jis tinka riebiai odai. Serumą ir maitinantį kremą tepiau vakare, kai nebaisu pamaitinti labiau.

Atsiverčiu aš pridėtą info ir pirmiausiai mane kiek šokiruoja kainos. 66 eurai už serumą. Po 40 eurų už kremus. Va čia tai tikrai bus stebuklas! Gi visokie ten iubermegasveiki ir geros sudėties gaminiai kainuoja 15-30 Eurų. Ir manęs pirmas nusivylimas laukia žvilgtelėjus į sudėtį.

Pradedame nuo pradžių.

Gyvybingumo suteikiantis koncentruotas odos serumas.

Atrodo labai gražiai ir prabangiai.

Sudėtis:

Apie 50(!!!) ingridientų ir parabenai yra trylikti! Gana aukštai ir kvepalai. Jau antras po vandens sudėties elementas nors ir saugus, bet gali kimšti poras. Trietanolaminas irgi kemša poras ir yra odos erziklis bei galimai koncerogeniškas, o puikuojasi pirmame sudėties trečdalyje. Žodžiu daugiau nenagrinėju. Sudėtis nežavi.

O aprašymas štai teigia, kad šis koncentruotas odos serumas yra veiksminga priemonė, padedanti atnaujinti, pamaitinti ir pagyvinti odą. Jis yra sukurtas iš specialių natūralių ingredientų mišinių, kurie savo gerąsias savybes atskleidžia serumą tolygiai paskirstant ant veido odos paviršiaus.

Naudojau aš jį, sakyčiau vos tik užtepus sutraukdavo veidą. Na ne to tikiuosi iš gaivinančio gelio. Užtepus kremo ant viršaus, žinoma, kad tempimas praeina. Tad ir pažvelkime į kremą.

Maitinamasis gelio pavidalo kremas

Aha, parabenai, alkoholio denatūratas ir kvepalai yra aukštumoje. Kažkur jau įpusėjus sąrašą “gėrio” randame ir naudingų ekstraktų. Turiu iš karto pasakyti, kad šis kremas iš visų trijų produktų labiausiai atsidavė alkoholiu. Na toks spiritinis kvapas.

Pažadai: Kreminis, bet perregimas maitinamasis gelio pavidalo kremas yra universali vandeniu įsotinanti priemonė, kuri yra veiksminga vos po vieno panaudojimo ir gali būti naudojama ištisus metus. Odos priežiūros priemonė hidratuoja odą, kontroliuoja riebias vietas ir išlaiko sveiką drėgmės lygį odoje. Nekemša porų.

Ir dar gaivinantis gelis.

Šio gelio sudėtis atrodo geriausiai, jei jau galima taip pavadinti. Gamintojai žada: Švelnus ir lengvas gelis padeda odą įsotinti vandeniu ir drauge efektyviai šalina riebalų perteklių, kuris išbalansuoja odą ir kenkia jos išvaizdai – tai užtikrina greitą odos drėkinimą ir gaivų vėsos pojūtį. Oda tampa lygi, natūraliai matinė ir sudrėkinta visą dieną. Riebalų perteklių sugeriantis gaivinantis gelis labiausiai tinka riebiai, mišriai arba jautriai oda.

Kaip jau minėjau šį gelį naudojau ryte. Sakyčiau tai labiausiai patikęs produktas. Maloniai tepasi, lengvai susigeria, ant jo lengva po to dengti kreminę pudrą.

Tačiau iš esmės, nors momentiškai naudoti šias priemones ganu malonu, po ilgesnio naudojimo pajutau, kad atsiranda vis daugiau spuogų, kad oda kemšasi ir tikrai negauna ilgalaikio drėkinimo, kaip kad žada aprašymai, o jiems prieštarauja sudėtis. Aš naudojau kas dieną. Iš principo. Nenorėjau pasiduoti. Norėjau kuo geriau ištestuoti. Bet likau nusivylusi. Nieko gero man šie produktai nedavė. Juk čia ne kokia “Eveline” serija, kurią visą gali nusipirkti už vieno kremuko kainą ir dar grąžos liks, tad ir norisi šiek tiek daugiau iš produkto. Norisi netgi daugiau nei iš kokio L’Oreal, kurie jau šiek tiek brangesni už kitus lentynų kolegas. Mažų mažiausiai norisi, kad būtų atsisakyti kenksmingų sveikatai sudedamųjų dalių.

Geriau jau pirkit rankinę, ar batus! Atsiras šypsena veide ir tai papuoš ilgam.

Šypsokimės!

Ar bandėt šias, ar kitas “Amway” priemones? Patiko? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

2015-10-09
Previous Post Next Post

Leave a Reply

You may also like