Apžvalga: “TonyMoly” lūpų šveitiklis “Kiss Kiss Lip Scrub”

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

Esu iš tų žmonių, kurie kai kuriuos dalykus laiko nors ir smagiais, bet visiškai pertekliniais. Viena tokių priemonių yra lūpų šveitiklis. Nugyvenau ne vieną dešimtmetį neturėdama tokio dalyko ir visiškai nepasigedau. Kuo puikiausiai apsieidavau su veido šveitikliais, minkštu dantų šepetuku ar besdavau aliejuotą pirštą į kavos tirščius ir patrindavau lūpas. Tačiau visas tas mąstymas apie perteklinius daiktus labiau liečia asmeninę piniginę, o štai gavusi dovanų aš tikrai išbandau ir jei tik patinka, mielai naudoju. Taip jau nutiko, kad po Kalėdų namuose atsirado net du lūpų šveitikliai. Apie vieną, jau rašiau ir kviečiu paskaityti “Kiko” apžvalgą. Na, o dabar dėmesio susilauks “TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub”.

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

Jei nežinočiau nieko apie “TonyMoly”, vistiek pirmiausiai spėčiau, kad šveitiklis atkeliavo iš P. Korėjos. Nes tik jiems būdingos panašios pakuotės. Ar jos patinka, jau skonio reikalas, man ne visada, bet dėmesį atkreipia.

Pirmą kartą turėjau sunkumų atidarydama “lūpas” :). Tampiau tampiau, maniau, kad pakuotė turi atsikimšti, o pasirodo ji tiesiog paprasčiausiai atsisuka.

SudėtisWater,stearic acid, C12-15 alkyl benzoate, microcrystalline wax, cetyl alcohol, cellulose, sorbitol, juglans regia (walnut) shell powder, glycerin, macadamia integrifolia seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, glyceryl stearate, dimethicone, PEG-100 stearate, triethanolamine, methylparaben, cellulose gum, phenoxyethanol, magnesium aluminum silicate, tocopheryl acetate, propylparaben, fragrance(parfum), disodium EDTA, argania spinosa kernel oil.

Pilna visokių blogiukų, kaip ir visai neblogų dalykėlių, kaip aliejai, ar ne? Kaip vakar komentaruose rašiau, sudėtį įkeliu jums, nes žinau, kad domitės, kad svarbu. Tačiau pati jos nenagrinėju. Užmetu akį ir tiek. Kodėl? Nes tai man galėtų būti svarbu tik renkantis produktą, bet kai šis yra namuose ir aš jį naudoju, tai jau lyg ir nebeturiu teisės bambėti dėl savo apsisprendimo. Nors esu tiksliukė ir pagal išsilavinimą elektronikos inžinierė, tad man ne tik mokykloje, bet ir universitete teko mokytis chemijos, pasakysiu, kad būtent šios disciplinos labiausiai nemėgau. Todėl ir dabar vengiu. Net virtuvės, nes maisto gamyba irgi yra chemija. Visgi universitetas šio to išmoko, pvz., kritinio mąstymo: jei domėčiausi, tai man neužtektų tik kelių interneto suvestinių – žalia – geltona – raudona – saugus – vidutinis – kenksmingas. Tada aš jau norėčiau žinoti apie kompozicijas (kaip vienas ingredientas paveikia kitą), apie kiekius (kiek tame grūde, kuris panaudojamas vienam lūpų nušveitimui yra kenksmingų medžiagų ir kiek jų pasilieka, o kiek nusiplauna). Būtų ištisas mokslas, bet aš mieliau savo žinias plečiu kitose srityse. Tačiau rašydama apie kosmetiką neišvengiu informacijos, kuri pati ateina, bet matau ne tik grūmojimus pirštu, kad visi mirsime nuo parabeno ar uždusime nuo silikono, bet ir nemažai juos išteisinančių tekstų, o atrasti pradinius šaltinius nėra lengva, ypač kai tai nėra tavo mėgstamas mokslas. Šia pastraipa aš išsakiau savo asmeninį požiūrį į sudėtis. Esu bandytoja, taip pat nepropaguoju itin sveiko ir žalio gyvenimo būdo, esu tiesiog sveikas viduriukas, tad nežinau, kodėl būtent kažkurioje srityje (kosmetikoje) turėčiau dirbtinai į tai pasinešti. Esu tikra, kad su manimi nesutiksite, bet tikiuosi mano nuomonė irgi gerbtina. O aš tikrai nesu akla ar visiškai abejinga. Saugios sudėties priemonės visada džiugina labiau. Tik tiek, kad nedramatizuoju dėl kiek labiau abejotinų ingredientų, tačiau jums visada įkeliu sudėtinių dalių sąrašą, kad galėtumėte rinktis.

Tęsiam. “TonyMoly” lūpų šveitiklio konsistencija yra kaip minkšto sviesto su smulkiais grūdeliais.

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

Naudojimas visiškai įprastas. Pakabinat košelės, pamasažuojate lūpas, nuplaunate šiltu vandeniu. Rezultatas irgi toks, kokio galima tikėtis iš lūpų šveitiklio – šerpetojimai pašalinti, lūpos švelnios ir neišsausintos.  Kadangi šiaip ar taip į priemonę dėta parfumo, tai norisi kažkokio smagesnio kvapo :). Dabar man jis toks neutralus “apie nieką”.

Ar rekomenduoju? Jei jums reikia lūpų šveitiklio, tada žinoma! O ar reikia?


Įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklį įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 4.12 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Previous Post Next Post

8 Comments

 • Reply Virgilija

  Ištepu lūpas kokoso aliejumi, tada masažuoju dantų šepetuku pamirkytu sodoje su druska. Kaip ir nieko. 🙂 O pakuotė tai labai graži.

  2018-01-22 at 11:31
 • Reply Alma

  Sudėtys man svarbios renkantis tam tikrus produktus, pvz.: veido kremą, lūpų balzamą. Nebijau aš tų visokių visuotinai pripažintų blogiečių, tiesiog pati atsirenku, kas man netinka, tarkim įsitikinau, kad plaukams man reikia silikonų, nes be jų negaunu norimo efekto. Ir dar kaina. Visad peržiūriu pirkdama, nes už geros sudėties dalykus man negaila mokėti daugiau. Dovanoms tolerancija didesnė 😀 Lūpų šveitiklis neaktualus dalykas, ar aš čia kokia atsilikus, niekad nejaučiau poreikio tokiam dalykui.

  2018-01-22 at 14:49
  • Reply Salomėja

   Poreikis atsiranda matinius dažus naudojant 🙂

   2018-01-22 at 14:59
 • Reply Gėlėta kosmetinė

  O man lūpų šveitiklis yra būtinybė, jei neperku, tai gaminu namuose, nes na niekaip – galiu kibirais balzamo tepti vistiek lūpos sausos ir šerpetoja. Ir ne, man netrūksta vandens ar vitaminų – geriu labai labai daug vandens, vitaminų tikiu gaunu irgi pakankamai.

  Esu bandžiusi šitą Tony Molly – nepatiko, šveitimas per silpnas mano lūpoms. O va geriausi man visgi Lush šveitikliai ir tikrai ne dėl kvapo – nereikia vargti trinant, greitai ir efektyviai viską pašalina. O šitas, blankus, manau su rimtesnėm lūpų problemom nepadės. Na, bent jau mano nuomone ir mano atveju 🙂

  2018-01-25 at 01:58
  • Reply Salomėja

   Aš tai galvoju gal vistiek tų lūpų problemų priežasčių reikia ieškoti. Nes na jei reikia kibirais priemonės ir mechaniškai nuolat šveist, gal tai ir paskatina problemą?
   Aš įtariu man abiejų turimų prienių užteks iki kol jau reiks išmest ir niekaip nesubaigsiu retkarčiais panaudodama 🙂

   2018-01-25 at 08:36
   • Gėlėta kosmetinė

    Tai kad taip nuo vaikystės – sausa oda, sausi plaukai, kūno oda šerpetoja, lūpų irgi, tiesiog taip yra. Na, gal dar kad nuo paauglystės anemija? Bet kiek kalbėjau su gydytojais, tai labiau estetinė problema nei kelianti kažkokių sveikatos problemų 🙂

    Jo, šveitikliai labai skalsūs, o jei dažnai nereikia (kiek tas dažnai? Aš tik kart į savaitę panaudoju) tai iš viso ilgam 😀

    2018-01-25 at 12:53
 • Reply Salomėja

  Gėlėta, mat šveitiklio reikia, kai prisimenu, kad turiu. Aš nuolat sau kartoju: turi tai naudok, turi tai naudok :).

  2018-01-25 at 14:18
 • Leave a Reply

  You may also like