Apžvalga: “The Ordinary” 100% skvalanas

Prieš keletą metų „The Ordianry“ sudrebino kosmetikos pasaulio padanges įrodydama, kad veiksmingos ir saugios sudėties produktai gali kainuoti tikrai nedaug. Jie pristatė krūvą įvairiausių serumų, kurie tekainuodami iki 10 EUR oponavo produktams, už kuriuos žmonės buvo pripratę pakloti bent 3-4 kartus daugiau. Svarbiausia, kad net ir pakuotės nenukentėjo. Tad tiems, kurie visada rėkia, kad buteliuke už 5 eurus negali būti nieko gero, visada galima priminti dvi raides – TO. Ką pamėgau aš pati? Vienareikšmiškai mano bestukas yra niacinamido serumas.  Dar aš mėgstu glikolinį toniką. Tik salicilo rūgštis man padeda nuo spuogų, ypač giluminių, kurie kartais taikosi iššokti ant viso kūno. Ir kitų patikusių priemonių buvo, dar gausiau jų noriu išmėginti, vis dar rankų neprikišau prie vitamino A, taip pat labai noriu naujos valomosios kaukės. Na, o skvalaną man padovanojo draugė paslėpusį jį advento kalendoriuje. Bandyti pradėjau sausio viduryje. Iš karto pamačiau kas nepatinka, taip pat ir teigiamas puses, tad laikas ir papasakoti. Pirmą kartą skaitantiems primenu, kad mano oda yra brandi, riebi, bet linkusi dehidratuoti. 

Aprašymas

Skvalanas yra prisotintas ir stabilus angliavandenilis, natūraliai esantis odoje. Turi labai stiprų minkštinamąjį ir drėkinamąjį poveikį, gali užkirsti kelią nuolatiniam drėgmės netekimui, dėl kurio mažėja odos elastingumas. Skvalanas neužkemša porų ir tinka visų tipų odai. Jį galima naudoti ir plaukų priežiūrai, siekiant padidinti apsaugą nuo karščio, suteikti žvilgesio ir sumažinti lūžinėjimo tikimybę.

Šiai priemonei naudojamas 100 % grynas augalinės kilmės skvalanas, kuris yra ECOCERT patvirtintas ir USDA sertifikuotas biologinis produktas.

Skvalanas yra odai identiškas ingredientas, kuris pasižymi drėkinančiomis, antioksidacinėmis savybėmis, padeda atstatyti pažeistą odos apsauginį barjerą.

Priemonė yra bespalvė ir beveik bekvapė. Bent jau aš kažkokio būdingo kvapo neužuodžiu. 

Prieš tai buvau mačiusi atsiliepimų, kad čia labai lengvas aliejukas, kuris net primena sausuosius. Tai nepagailėjau lašų ir paskirsčiau ant sauso veido. Taigi, man nepasirodė, kad teiginys “greitai susigeria” yra teisingas. Nieko jis man ten greitai nesusigėrė. Masažavausi masažavausi ir nuėjau miegoti. Ryte veidas tikrai buvo pamaitintas, be išsausėjimų, jokių priekaištų. Kitus kartus elgiausi kaip su įprastu aliejumi – tepiau vos lašiuką ant dar šiek tiek po toniko drėgno veido. Jau geriau. Susigeria puikiai, lygiai taip pat maitina ir drėkina. Jokių kitų priemonių prieš ir po netepu.

Tiesa, mano riebiai odai visiškai nėra poreikio vartoti nuolatos, nes tada jaučiu, kad daugokai man to riebumo. Pradėjau nakčiai tepti kas 3-4 naktis – tobula! Taip pat dabar siekiu sunaudoti turimas sunkesnes kremines pudras, tai į jas irgi įlašinu vos pusę lašiuko ir taip išvengiu pasitaikančių pasausėjimų išryškinimo. Na, o geriausia dalis, kad skvalanas patiko mano plaukams. Aš mačiau, kad gamintojai produktą priskiria ir šiai kategorijai, tad pradėjau tepti drėgnus galiukus, ar perbraukiu delnais per kasą, prieš susisukdama kuodelį. Kaip doras aliejukas, jis minkština plaukus ir suteikia spindesio. 

Tad sakau, kad čia universali priemonė: ir kai oda sausėja, ir nagų odelėms, ir plaukams, net lūpoms patinka. Nepadauginus greitai susigeria, neturi erzinančių kvapų. 


Naudinga: kaina – 7-9 EUR už 30ml, įsigyti galima pas gamintojus Deciem.com, Lietuvoje prekiauja Douglas.lt

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama

Previous Post Next Post

8 Comments

 • Reply Dalia

  Šitas aliejus prie ateities pirkinių, nors mačiau turi ir dar lengvesnį jo variantą. Tik pradėjau bandyt TO, daug tikiuosi iš azelaino suspensijos 🙂 kol kas keista bandyt, nes nepratus prie silikoninių produktų. Turiu tą valančią kaukę, tik kartą naudojau, tai nelabai padėjo, bet gal jau veidas užsiteršęs buvo, po to su metaliniu įrankiu vistiek praeit reikėjo, bet naudojant reguliariai gal padės 🙂

  2020-02-10 at 14:37
 • Reply Irma Sincera

  Aš jau ilgą laiką noriu niacinamido serumo, apsidžiaugiau, kad Douglas turi ir kainos neužkėlęs, bet labai durnai, nes Kaune fizinėse parduotuvėse neturi, o internetu minimali pirkimo suma 10 euru, kad man daugiau neiko nereik iš ten, tai ir tokia įstrigusi, kaip čia jį nusipirkt. Šian nusipikau Lumene arctic berry coctail serumą, girdėjau gerų atsiliepimų.

  2020-02-10 at 17:19
  • Reply Salomėja

   O tai kuo blogai tas pats Deciem? Ar kad ir lookfantastic.com, kuris nemokamai siunčia ir ko gero per tiek pat laiko, kaip Douglas 🙂 (2-3 darbo dienos)

   2020-02-10 at 17:34
   • Irma Sincera

    Tuo metu norėjosi čia ir dabar, tai ir aplaksčiau douglasus, bet manau sakysiuosi iš UK 🙂

    2020-02-10 at 17:45
   • DaliaM

    Bet kad Deciem’e minimali suma nemokamui siuntimui 25 eur, jei nepasikeitė?(Irmai bus dar sunkiau išsirinkti) 🙂 O dabar pažiūrėjau lookfantastic, tai maloniai nustebino, kad siuntimas į Lietuvą pas juos nemokamai (y)

    2020-02-11 at 00:49
 • Reply DaliaM

  Mano pradžia su aliejais veidui buvo praeitą žiemą su TO Rosehip, bet nebuvo labai naudojamas (gal dėl kvapo ar spalvos?:/), užsistovėjo, išmečiau likutį dėl senumo. Šiai žiemai nusipirkau Sunday Riley Juno, ir kažkaip prilipo, “užvaldžiau”. Tepu praktiškai kiekvieną vakarą kaip paskutinį žingsnį prieš drėkinantį kremą (kurį tada naudoju lengvą)-kadangi aliejus tinka prie daugelio dalykų (rūgščių, peptidų ir kitų, lengva derinti). Kadangi pasitepu prieš pat einant miegot, tai dalis įsigeria į pagalvę, ką gi 🙂 Bet kažkaip sunkiai perauklėju save tai atlikti anksčiau vakare 🙂 Aš jį netgi ir rytais panaudoju savaitgaliais, jei nusimato pasikuitimas namuose pusdienį ar nubėgimas tik iki parduotuvės. Žodžiu, man patinka ir tinka. Ir jokių išvis pasausėjimų! O vasarai gal nesinorės aliejų, žiūrėsim 🙂
  Ai, dabar prisiminiau, kad prieš SR aliejų dar turėjau TO Retinoidus skvalane. Tai vat gal ten ir užsikabinau už aliejų. Nes rytais oda gerai atrodė, ir kažkaip norėjosi naudoti. (bet nesubaigiau viso buteliuko, nes labai trumpas galiojimo laikas, plius nelabai patiko lakstyt kaskart iki šaldytuvo) 🙂

  2020-02-11 at 01:15
 • Reply Salomėja

  Dalia, tai supratau, kad Irma ne nemokamo siuntimo nori, o nenori nereiklaingų daiktų 🙂 Douglas už siuntimą irgi reiktų mokėt. O lookfantastic visada siuntė nemokamai, bet prieš kurį laiką dar ir pagreitino siuntimą (gal kokioj Lenkijoj sandėlį turi), tai per 2-3 dienas atkeliauja per dpd, patogu nusikreipt į paštomatą 🙂
  O tai sugedo tas retinoidas net šaldytuve laikomas? Man ten paslėpta zona, jei kažką pasidedu, tai su visam pamirštu :):)

  2020-02-11 at 08:51
 • Reply Irma Sincera

  Jau užsakiau iš lookfantastic, irgi buvau nustebinta nemokamu siuntimu, buvau pamiršus apie tą psl.

  2020-02-11 at 10:27
 • Leave a Reply

  You may also like