Apžvalga: “The Balm” makiažo pagrindas “timeBalm”, spalva “Light”

timeBalm | Grožio blogas

Sėdžiu atsidariusi šį rašymo langelį ir galvoju, kokia įžanga turėčiau pradėti savaitę :). Savaitgalis buvo puikus, tik eilinį kartą pasivažinėjusi motociklu persišaldžiau nervus, tai dabar skauda visą žandikaulį. Vyro kelias dienas nebus, tai puiki proga pasilaikyti dietų, bet aš jau svajoju apie kažką skanaus iš “Wolt”. Žodžiu, gyvenimas bėga, nieko labai ypatingo nevyksta, keliuosi, gražinuosi, leidžiu dienas. Na ir pasigražinimui man visada reikia kreminės pudros ir šiandien aptarsiu “timeBalm”“The Balm”.

timeBalm | Grožio blogas

Prisipažinsiu, kad “The Balm” yra kone vienintelė kompanija, kurios naujienas aš seku tiesiogiai. Ta prasme, ką išleido kiti aš sužinau iš reklamų, blogerių, vlogerių, o štai šį gamintoją stebiu instagrame, matau visus anonsus ir naujų produktų paleidimus ir juos ne šiaip prasuku, o įsimenu ir apžiūriu. Visgi, mane yra papirkę šešėliai ir tušai, taip pat antrą kartą įsigyta “Sexy Mama” pudra, tačiau yra ir neprilipusių produktų. Tad niekad negali žinot, patiks-nepatiks :).

Pudra pristatoma taip:

Geri dalykai prasideda nuo gero pagrindo. The Balm timeBalm Foundation makiažo pagrindas tinka visų tipų odai. Tai puiki priemonė, kuri nepriekaištingai padengia veido odą, paslepia nelygumus bei palieka lygų veido paviršių. Su The Balm timeBalm Foundation makiažo pagrindu džiaukitės puikiais rezultatais: natūraliai atrodančia veido oda bei malonaus tono atspalviu.

Naudojimas: tepkite The Balm timeBalm Foundation makiažo pagrindą naudojant The Balm Blend A Hand Tapered makiažo pagrindo šepetėlį. Naudokite kempinėlę norėdami išgauti dar nepriekaištingesnį rezultatą.

Sudėtis:

timeBalm | Grožio blogas

Būtent šį makiažo pagrindą pasirinkau dėl to, kad mane viliojo formatas. Jau rašydama apie “Gosh” minėjau kuo man tokios patinka. Kiek sunkesnis variantas neplaukia iš karto į poras, geriau maskuoja, tačiau turi savų minusų.

Iš pradžių išsigandau, kad bus per tamsi “Light” spalva.

timeBalm | Grožio blogas

timeBalm | Grožio blogas

Tačiau ant veido ji tokia neatrodė.

Dengiu ją pirštais, po to sklaidau kempinėle. Iš paties indelio kempinėle nelabai pasiima, tad todėl man ir reikia pirštų.

Dengiasi lengvai, nors jaučiasi, kad tai tirštoka, sunkoka priemonė.

timeBalm | Grožio blogas

Nuotraukoje kairėje mano veidas yra be makiažo, na matosi ir taip :). Atrodo ne kažką, bet šiaip tai tėra šiek tiek raudonio ir margumas dėl pigmentinių dėmelių, strazdanėlių ir pan (taip, aš naudoju saulės apsaugą, bet visada buvau linkusi į margumą), bei išsiplėtusios poros, nelabai turiu kažkokių spuogų. Visgi spalvą suvienodinti yra būtina, kad neatrodyčiau lyg muzina :). Ir “The Balm” pudra akivaizdžiai tą daro. Ji maskuoja tikrai neblogai. Laikosi ilgiau nei panašiomis maskavimo savybėmis bei artimu sunkumu pasižyminti “L’oreal Infallible Shaping Stick Foundation”. Žinoma, būtina fiksuoti.

Visgi tas nemalonus jausmas, kad ant odos užtepta kažkas tiršto, sunkaus, jaučiamo, man ne itin patinka. O dar nėra apsaugos nuo saulės. Tad šią pudrą vertinu taip vidutiniškai į geresnę pusę ir tik tiek.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Topbeauty.lt (22.50 EUR už 21.3g) ar Lookfantastic.com (27.95 EUR).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

6 Comments

 • Reply Renata

  Labai gerai atrodo oda su sia pudra.

  2018-04-16 at 13:49
 • Reply BlondNiko

  Aha, atrodo tikrai super. Jei būtų saulės apsauga, būtų puiki priemonė. Aš irgi riebios porėtos odos savininkė, pagaliau supratau, kad mano odai tinka tik kietos kreminės priemonės – kreminės kompaktinės kaip ši arba kreminės pudros pieštukai. Jau esu gyrusi Clinique chubby in the nude stick. Salomėja, na nueikite gi į Douglas išmėginti. Beje, spalvų turi gausiai, nes tris variantus – snieguolėms, vidutinėms ir šokoladkėms.

  2018-04-16 at 16:33
  • Reply Salomėja

   Ką reiškia “nueikite išmėginti”? Vistiek gi daugiau nei ant rankos parduotuvėje neužtepsiu, o tai tik spalvą tepadeda atsirinkti :). Beje, jei oda panaši, tai galiu pasakyti, kad dar daugelis korėjietiškų BB kremų neblogai ant tokios gula 🙂

   2018-04-16 at 17:17
 • Reply Evelina

  Man labiau patinka sklaidyti “buffing” šepetėliu, ne kempinėle. Kažkodėl mažesnis sunkumo jausmas ant veido palieka, geriau “įsitrina” į odą, susilieja labiau. Svarbu nepadauginti. Tai “žieminė” priemonė, sutinku, nors, jei užfiksavus pvz. mineraline pudra su SPF, gal nieko ir vasarą? Laukiau šitos apžvalgos, todėl gaila, kad tai dar ne TAS pagrindas Jums…

  2018-04-16 at 19:30
  • Reply Salomėja

   Kodėl gaila? Gal man išvis nėra To pagrindo :), ieškoti lobio visai smagu 🙂

   2018-04-16 at 20:11
 • Reply Dalia

  Mano pirma gyvenime kreminė pudra buvo tokio tipo cover girl ir tepdavau aišku su ta pridėta kempinėle 🙂 dėl kreminių pudrų jausmo ant veido kelis metus beveik nenaudojau kreminių pudrų, tik mineralines (aišku po to atradau ir skystų nesijaučiančių). Dabar vis dar prisibijau tokių kietų kreminių pudrų, nors labai įdomu išbandyti pieštuko tipo 🙂

  2018-04-17 at 14:25
 • Leave a Reply

  You may also like