Apžvalga: “So’Bio Etic” naktinė veido žele “Argan Anti-Aging”

Na tai šventės atėjo ir praėjo! Sveikinu visus! Ar smagių dovanų gavote? Pasidalinkit komentaruose, smalsu gi. Kol visi burbėjo, kad tie stovintys kamščiuose pripirks artimiesiems nereikalingų daiktų, aš gi gavau tik tai, ko norėjau, arba tai, kas tikrai džiugina. Ir visai paprastai. Gautų dovanų sąrašas: kursai, kuriuos pati galėsiu pasirinkti, knygų kuponai, knyga, auskarai, norėti kvepalai. Absoliuti jėga. Lieka tik atsigauti nuo gulinėjimo ir ėdimo. Na ir grįžti į reikalus, pvz., parašyti kokią apžvalgėlę.

Šiandien papasakosiu apie labai keistą produktą veidui. Apie jį jau esu užsiminusi lapkričio pradžioje rašytame instagramo įraše. Dabar gi indelyje liko tik trečdalis priemonės, tai galiu papasakoti daugiau. Noriu paminėti, kad nesu reguliari savo veido priežiūroje. Visų pirma, labai atsižvelgiu į poreikį (tepti rūgštis, nes puola spuogai, ar drėkinančias naktines kaukes, nes trūksta drėgmės?), orą bei nakvynės vietą. Tiesa ta, kad išvažiuodama aš imu kitas priemones, nei naudoju namie, nes labai tingiu išsikraut, susikraut kosmetinę. O gruodį 70% laiko namie nenakvojau. Vat būtent tais vakarais ir naudojau “So’Bio Etic” naktinę veido žele “Argan Anti-Aging”. Derindama su kitais produktais, bet apie viską iš eilės. 

Aprašymas:

Sudėtis

Gelis atrodo tikrai patraukliai. Indelis sunkus, stiklinis. Pati masė vizualiai atrodo kaip žele. Bet palietus jausmas kažkoks tarp gelio ir sviesto. Sunku nusakyti bet pabandysiu: tai nėra vandeningas gelis, tai aliejinis produktas, tad pakabinus pirštu jausmas panašesnis į sustingusio kokosų aliejaus pakabinimą. O ir ant veido jis tirpsta ir dengiasi panašiai į sausus aliejus: plona sausa plėvele. 

Kvapas nestiprus, gana neutralus, aliejiškas. 

Naudoti gelį pirmus kartus buvo keista. Žinote, ištepu veidą, jis tarsi pasidengia aliejinga plėvele, kuri ne taip ir greitai susigeria, tačiau tuo pačiu jaučiasi lyg tempimas, po nusiprausimo trūksta drėgmės, o priemonė to nekompensuoja, net tepama ant sudrėkinto veido. Na ir neturi drėkinti, juk vandens jame nėra, tačiau su paprastais aliejais man taip nebūna. 

Kitais vakarais derindavau su serumu. Visgi, ryte aš nemačiau kažkokio stebuklo. Nei pajaunėjau :), nei oda atrodydavo labai graži. Galiausiai pasijuto ir kad oda kemšasi labiau nei paprastai. Tad buvo labai įdomi forma, smalsu pabandyti, bet nepatiko. 

Produktų nemėtau, net jei man nelimpa, tad toliau bandau sutepti rankoms ar kojoms. Tačiau net ir čia jaučiasi, kaip trūksta drėgmės, toks absoliučiai tipinis “riebu, bet sausa” jausmas. 


Naudinga: Ieškokite Eurokos.lt ir fizinėse jų parduotuvėse. 50ml kainuoja 15.90 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#Reklama: PR produktas.

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply Modesta

  Kolkas gavau keletą vokelių tikslui, kuriam taupau 🙂 kitas dovanas dar tik gausiu!

  2019-12-27 at 14:39
  • Reply Salomėja

   Labai smagu, kai žmonės prisideda prie tikslo, nes pamenu pati, kad būdavo pasakai žmonėms, kad norėtum nors menkučio indėlio į tikslą, o jie sugalvoja, kad bus geriau kosmetikos rinkinukas 😀

   2019-12-27 at 14:47
 • Reply Greta

  Sveika, ar yra bloge paieškos funkcija? Kažkaip ieškau ieškau ir nerandu

  2019-12-28 at 17:43
  • Reply Salomėja

   Yra, jei kompe, tai dešinėje viršuje, arba įrašo šonėje juostoje, jei telefone, tai pasirkiama iš bet kurio įrašo paskrolinus žemyn.

   2019-12-28 at 20:53
 • Reply Alma

  Su šventėmis! Ar bus šiemet Naujų sutikimas miške? Su baltu pavydu jo laukiu 😀 😀 Dovanų jokių, artimųjų rate nesidovanojam, tik vaikus sveikiname, bet kažkoks liūdesys mane ištiko. Gal tiesiog bendrai kalėdinė nuotaika neįsijungė, nebūtų ir dovanos padėjusios 😀 Sumąsčiau, kad reikia save apdovanoti, bet šią akimirką kažkoks taupuolis viduje įsijungė.. Žodžiu, kažkaip pragyventi šitą visą niūrų laiką ir sulaukti šviesesnio rytojaus 🙂

  2019-12-30 at 09:48
  • Reply Salomėja

   Į mišką važiuoti ruošėmės, net apsipirkom vakar dalykų trūkusiu, bet labai tikėtina, kad šį smagumą teks perkelti gal į kiniškus naujuosius ar ką, nes koją kišą tam tikros aplinkybės, kurių negalima ignoruoti.

   2019-12-30 at 18:49
  • Reply Salomėja

   Visgi naujųjų sutimimas miške buvo 🙂

   2020-01-01 at 12:07
   • Alma

    Mačiau IG 😉 Su Naujais!

    2020-01-01 at 21:37
 • Reply Rut

  Su naujais:) apie dovanas – siemet mano vaikai gavo siaubinga kieki guminuku, nepameluosiu, sumoje gal 2 kg. Ismest gaila, bandau padet sunaikint, eina sau kaip dantis gelia nuo saldumo

  2020-01-01 at 19:18
 • Leave a Reply

  You may also like