Apžvalga: “Rituals” sausas kūno ir plaukų aliejus “The Rituals of Ayurveda”

The Rituals of Ayurveda | Grožio blogas

Turiu du nesusijusius klausimus: ar vyksite į knygų mugę ir ar mėgstate kvapnius produktus? Aš į abu galiu atsakyti “taip” ir “taip”. Puikiai žinote, kad visuomet džiaugiuosi kvapniais produktais, niekada nesakau, kad vai vai vai, kam čia tų kvapų pridėjo, gi jie tikrai nenaudingi. Na nebent tas aromatas man neįtinka. Visais kitais atvejais tik duokit! O “Rituals” produktų aromatai yra kažkas svaigaus. Aš būna einu “Panoramoje”, galvoju, kas čia taip kvepia ir apsižiūriu, kad esu šalia tos parduotuvės. Visgi, retokai užeidavau, nes jų kosmetika, kaip ir knygų albumai, man atrodo yra sukurti dovanoti. Įbėgi ir gali griebt bet ką. Tiesa, kai “Rimi” buvo paleidę akciją, graužiausi, kad ta parduotuvė man nepakeliui, nors paprastai lipdukus palieku lėkštelėje prie kasos ir net nežinau kam jie tuo metu renkami.

Valentino dienos savaitę sulaukiau raudono siuntinėlio, kuriame radau dailią pakuotę su kūno ir plaukų aliejaus miniuku, bei kvapniu maišeliu, kuris skirtas dėti į spintą.

The Rituals of Ayurveda | Grožio blogas

The Rituals of Ayurveda | Grožio blogas

Išpakavau ir susileidau. Mano skonio kvapas. Jis toks saldus, bet tas į rytietišką pusę. Kažkada buvau nusipirkusi paprastesnių analogų, kuriuos dėdavau į tas vietas, kuriose nenorėjau, kad gulėtų katės, tai toli gražu taip skaniai nekvepėjo.

Tačiau labiausiai mane sužavėjo aliejus, kuris pristatomas taip:

100% natūralus ir unikalus sausas aliejus, kuris maitina odą. Praturtintas stipriomis žolelėmis, specialiai pagamintas pagal Ajurvedos “Vata Dosha” tradicijas. Tai natūralus sausas aliejus su saldžiuoju migdolų aliejumi ir baziliku. Unikali sausojo aliejaus formulė greitai absorbuojama, suteikia odai šilkinį pojūtį ir palieka suteikia puikaus aromato.

Pajutusi jo “sausą” konsistenciją buvau 100% tikra, kad tai silikoninis produktas, bet pasirodo, kad sudėtyje jo lyg ir nėra:

COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, OLUS (VEGETABLE) OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) HYBRID OIL, PARFUM/FRAGRANCE, OCIMUM BASILICUM (BASIL) OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LIMONENE, COUMARIN, CINNAMAL, EUGENOL, LINALOOL, CITRIC ACID.

Priemonė kvepia labai skaniai. Man. Nes jau įsivaizduoju penkis oponuotojus, kurie šaukia, kad nepatiko :). Būna :). Pvz., Irmai visada nepatinka, tai kas man labai kvepia :), o man parduotuvėje net nekyla minčių pauostyti būtent tą rūšį, kurią renkasi ji :D. Ir šiaip pastebiu, kad mano nuomonė dažnai išsiskiria su kitų kosmetikos mylėtojų. Bet ir amžius dažnai skiriasi, tai galvoju, kad gal į viską kiek kitaip žiūrim ir kitus lūkesčius turim. O kaltė, kad man kažkas patinka, tikrai negraužia 🙂

Aliejus skirtas kūnui ir plaukams, aš jį dažniausiai naudoju būtent garbanoms, tiksliau jų galams. Kūnui pamėginau – tikrai šaunus, po dušo į drėgną odą susigeria be problemų, neriebus (juk sausas), kvapas išlieka gana ilgai, maitinimas-drėkinimas kaip ir nuo daugelio aliejų, panašus. Tik tiek, kad turiu mažą kiekį ir man gaila jį naudoti kūnui. O štai plaukus aš myliu labiau ir jiems gaila būna… nieko. Tepu tiek šlapius, tiek sausus galus. Pirmu atveju neleidžia pūstis, antru atveju suteikia blizgesio, padeda išnarplioti garbanas. Mano labai storų, freezy, sausų plaukų neriebina.

Aš sužavėta ir į norų sąrašą įsirašiau pilną dydį. Tiesą sakant, tą norą ketinu skleisti tiems, kurie įvairiomis progomis paklaus ko norėčiau dovanų :D.


Įvertinimas:

Naudinga: Produktų ieškokite “Rituals” parduotuvėse. Kvapnios pagalvėlės parduodamos po dvi ir rinkinys kainuoja 15 EUR. 100 ml sauso aliejaus kaina – 19.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply Dalia

  Į knygų mugę norėtųsi, bet abejoju, ar man bilietas atsipirktų, nes konkrečių knygų norų sąraše nėra, o ir nelabai manau, kad būtų pigiau nei internete. o vien dėl pasitrinimo ir renginių nežinau, ar apsimoka 🙂 kvapų kosmetikoj man gali ir nebūti, geriau mažiau, ko nebūtina kosmetikoj, bet jei yra natūralus nestiprus tai malonu:) šiaip kai daug skirtingų kvapų priemonių ant kūno/plaukų/veido tai jau nei šis nei tas 🙂 užtat nekvepintų ale neutralių priemonių( bet sintetinės sudėties) tai kvapo pernešt negaliu, geriau tada jau tegu pakvėpinta būna 😀

  2018-02-22 at 09:40
  • Reply Salomėja

   Na dėl to apsimoka-neapsimoka, tai negaliu atsakyti. Man niekada neapsimoka, nes išleidžiu krūvą pinigų, labiau apsimokėtų neiti 🙂 Sąrašo neturiu, tik porą knygų mintyje, mačiau joms buvo nuolaidų internete, žinau, kad knygų mugėje greičiausiai bus brangiau, bet ten pirkti kažkaip smagiau :).
   O dėl kvapų, tai aš kažkaip galvoju, kad sugebu kažkaip labai tų kvapų nesuplakt. Va ryte duše naudojau “Therme” aliejų, kurio kvapas nesilaiko, tik jaučiasi kol prausiesi. Po to plaukų galus patepiau šiuo aliejumi, kvepiu sau visa juo. Daugiau nieko itin kvapnaus nenaudojau.

   2018-02-22 at 09:50
 • Reply Sandra

  Pritariu visom keturiom, šio aliejuko kvapas yra tiesiog dieviškas! Aš esu subtiliai kvapnių produktų mėgėja ir labai jautriai reaguoju į rankų kremų kvapus, o šiuo aliejuku galėčiau apsipilti visa – nuo rankų pirštų galiukų iki kojų pirštų galiukų 😀 o kas dėl knygų mugės tai eisiu būtinai, tradiciškai nepraleidau nei vienos jau 8 metus, nors ir šiek tiek “krizinė” ji bus man šiais metais, bet vis tiek negaliu atsispirti naujų knygų kvapui 🙂

  2018-02-22 at 09:59
  • Reply Salomėja

   Uf, palengvėjo, pagaliau kažkam patiko toks kvapas, koks patinka man!

   2018-02-22 at 10:34
 • Reply Irma Sincera

  Dabar aš noriu jį pauostyti ir įsitikinti, kad man tikrai nepatiks 😀 O šiaip Rituals bandžius dušo aliejų ir dušo putas, tai pražioje kvapai patikdavo, bet greit įkyrėdavo. Dabar “damušinėju” dušo putas jų su vyšnių žiedais ir ryžių kažkuo, tai nelabai nelabai, visai neputoja, pakuotė nepatogi, viena ranka neišspausi, bet vistiek noriu užsukti į jų parduotuvę. Anksčiau sakiau, kad tai padarysiu kai išbaigsiu savo turtus, bet nesišviečia toks scenarijus 😀

  Į knygų mugę lėksiu net dvi dienas, ryt ir poryt, ko niekad neesu dariusi, bet taip gaunasi kai vairuoji ir yra daug kompanijos norinčios prisijungti 😀 Knygų sąrašą turiu mini tokį, žinau kad išleisiu daugiau nei proto galvoj, bet ech kartą metuose 😀 (čia tik save apgaudinėju).

  2018-02-22 at 17:33
  • Reply Salomėja

   Neputoja putos? Rimtai? Aš išsispaudžiu tokį gal 2 Eur dydžio blynelį ir visu juo man sočiai pakanka visą kūną nuprausti, net jei skutu kojas tuo pačiu…
   Aš tai kažkaip manau, kad nelabai ką mugėje įsigysiu, pastaruoju metu knygų kainos šokiruoja, o skaityti savo tempais (na apie 80-100 per metus) turėčiau turbūt dešimtmetį ką… Bet aišku, kad susiviliosiu :). Juokinga, kad beveik neskaitau mugėje pirktų knygų ar visos pasirodo, kad nepatinka.

   2018-02-22 at 17:59
 • Reply Irma Sincera

  Kad ten vadinasi shower foam, bet išsispaudžia tai kaip koks losjonas skaidrus, masažuojant tampa lyg kreminės konsistencijos ir pranyksta ant kūno akyse. Na bet labiausiai erzina, kad sunkiai spaudžiasi ir viena ranka to nepadarysi nes išslysta iš rankų buteliukas. Mane kažkaip jų kūno kremai vilioja 🙂

  2018-02-22 at 19:05
  • Reply Salomėja

   Toks jausmas, kad šnekam ne apie tą patį produktą, nors ir apie tą patį. Pas mane irgi išsispaudžia skaidri masė, pamasžuoji – tampa balta standžia mase ir to balto daikto vieno išspaudimo man visam kūnui užtenka 😀

   2018-02-22 at 19:12
   • Irma Sincera

    Hahaha , nežinau aš gal labai sugeriu viską 😀 arba gabaritai didesni 😀

    2018-02-22 at 20:56

  Leave a Reply

  You may also like