Apžvalga: “Real Techniques” deimanto formos kempinėlė “Miracle Diamond Sponge”

Posted in įvertinimas 4 by

Ne kartą sakiau, kad mėgstu rašyti blogą, tačiau būna tokių dienų, kai atrodo, kad neturiu apie ką papasakoti. Žiūrinėju nuotraukas ir tas dar gerai neišbandytas, apie tą gal iš viso neįdomu, šitas nevertas dėmesio… Tad šiandien tokia diena. Visgi, radau neaptartą daikčiuką, kuriam nereikia ilgų bandymų, labai greitai pasidaro aišku, ar nuteistas, ar išteisintas. O tai yra makiažo kempinėlė. Šį kartą iš “Real Techniques”.

Yra du žmonių tipai. Tie, kurie kempines mėgsta ir naudoja bei tie… Na, visi likę :D. Aš esu iš tų, kurie šiems įrankiams skiria pirmenybę prieš šepetėlius. Ir ne todėl, kad būtų patogiau, naujoviškiau ar dar kažkaip -iau. Dėl vienintelės priežasties – man veidas su kempinėle pasidengia gražiausiai.

Subaigusi turėtą aš smalsumo vedina užsisakiau šį deimantą. Nes gi įdomi forma, klasikinę jau esu bandžiusi, tad kodėl gi ne?

Ir pirmą kartą man ta forma visai nepatiko.

Pati kempinėlė minkštutė, daug fainesnė už RT oranžinį kiaušinuką, bet nėra tiek minkšta, kiek garsusis “Beauty Blender”. Šis beje, man per daug neprilipo, nors jau turiu ir žinau, kad po deimanto naudosiu mėtinės spalvos BB.

Taigi minkštumui ir medžiagai jokių priekaištų neturiu, bet prie formos tikrai reikėjo priprasti. Sunku man buvo atrasi, kuria gi briauna dabar dengti didelius plotus, bijojau, kad ir minkštu, bet vistiek smailiu galu pataikyti į akį, kai dengiu pudra paakius. Tačiau vienas antras trečias kartas, susiradau patogius suspaudimo būdus ir jau viskas čiki. Tikrai malonu naudoti, nepalyginsi su tais akmenimis, kad ir paskutinį kartą į rankas patekusiu “Avon” produktu, kuriuo atrodo, kad pudrą ne tapšnoji, o taukšini.

Dar vienas svarbus niuansas – man kempinėlė išsiplauna gerai. Naudoju po ranka pasitaikiusi muilą, dušo žele, ar šampūną. Dėl formos patogu ją pasidėti, niekur nenurieda.

Išvados trumpos: puiki, bet kempinės, kurios turi bent vieną apvalų šoną, man patinka labiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkti rasite Iherb.com. Kaina – 8.20 EUR. Taip pat Douglas.lt (apie 14 EUR)

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

6 Comments

 • Reply Beata

  Nu aš turbūt vienintelė likusi tundra šioj planetoj, kuri nėra bandžius nei vienos kempinėlės 😀 o šiaip labai smalsu išbandyt, tik kad aš pudrą naudoju kelis kartus per metus

  2018-04-03 at 15:02
  • Reply Salomėja

   Pavydukas! O iš kur poreikis tiems keliems kartams atsiranda?

   2018-04-03 at 15:20
   • Beata

    Kai dalyvauju kokiose vestuvėse ar pan., kur jau rimtas fotografas yra. Jei ne paakiai tai ir tada nenaudočiau, bet dėl pamėlusių paakių užtat pastoviai maskuoklį naudoju

    2018-04-03 at 17:02
 • Reply Salomėja

  Beata, tai maskuokliui sklaidyti tai irgi yra neblogas reikalas 🙂

  2018-04-03 at 19:44
 • Reply MM

  O aš pastaruoju metu apsieinu be kempinėlių, nes nebenaudoju skysto makiažo pagrindo 🙂 Ir makiažas lengvesnis, ir odai geriau, ir nebereikia plauti kempinėlės 🙂 O maskuoklį išsklaidau minkštu šepetėliu, pastebėjau, kad taip ir greičiau, ir tiksliau bei tolygiau išsisklaido naudojama priemonė.

  2018-04-04 at 16:06
  • Reply Salomėja

   Tiesą sakant niekada nesupratau, kam reikia naudoti makiažo pagrindą, jei galima apsieiti be jo :). Jei tik galėčiau ir aš išmesčiau visus :). Visgi, man labiau patinka lygi veido spalva labiau už margutį tai ir vargstu va plaudama kempinėles :). Beje, man kempinę išplaut lengviau nei bet kokį šepetėlį 🙂

   2018-04-04 at 16:17

  Leave a Reply

  You may also like