Apžvalga: P2 antakių formavimo gelis

Nežinau ar jums taip būna, bet aš labai bangomis vertinu savo išvaizdą. Būna savaitės, kai žiūriu į veidrodį, ar nuotraukas ir visai sau patinku. Būna, kad atrodo lyg viskas blogai: ir veido oda tragiška, ir plaukai visada išgyvena blogas dienas, užmeti gatvėje akį į atspindį vitrinose ir krūpteli :). Dabar bandžiau pasidaryti nuotrauką, kurią galėčiau įdėti į CV ir jėtau jėtau, net viską bliurinanti telefono kamera nepadeda :D. Pasekmė garantuota – tuoj prisipirksiu visokių niekų, kurie turi daryti stebuklus. Piniginė verks. Tačiau produktas, apie kurį noriu papasakoti yra tas, kuris man truputį palengvina gyvenimą, nes labai paprastas bei efektyvus. Paprasčiausias antakių gelis iš P2 (šia kosmetika prekiauja “Eurokos”).

Šiaip jau aš tokių antakių gelių-tušų nemėgau, mat visada tik apsitepliodavau, kietų plaukelių vietoje nelaiko, žodžiu jokios naudos. Bandžiusi esu “Maybelline”, “Essence” (šitą net turiu ir kažkada sumaišiusi išžvejojau iš dėžės ir nebuvau tą dieną patenkinta) ir dar krūvą kitų, kurių jau net nebepamenu. O va P2 prilipo. Mano turima spalva yra “Light”.

Kaip pristatomas P2 antakių gelis:

Antakių formavimo želė papildyta nailono gijomis, kurios padeda užpildyti antakių plaukelių tarpus. Mažas šepetėlis tolygiai dengia ir sušukuoja plaukelius.

Na, aprašymas visai paprastas, ar ne? Sudėties neradau.

Man labai patiko mažulytis šepetėlis. Juo aš neapsiteplioju aplink antakius. Spalva gana šalta ir nors maniškiai plaukeliai tamsūs, bet šis gelis tik užpildo tarpukus ir tikrai man nėra per šviesus. Taip pat jis pafiksuoja ir laiko, kas man labai svarbu. Gana skystos tekstūros, tad nesunku tepti ir šukuoti.

Šiaip, net negaliu įvardinti kažkokio minuso, tad ir apžvalga gaunasi itin trumpa. Visiškai elementarus ir atitinka mano poreikius.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt, kaina – 8,49 EUR.

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

3 Comments

 • Reply Ieva

  Būtų įdomu pamatyt nuotrauką prieš ir po (ar yra koks skirtumas, o gal mum tik atrodo, kad reikia tų antakių produktų)? Laaabai patinka rašymo stilius ir atvirumas: puikiai suprantu tas išvaizdos vertinimo bangas 😀

  2018-08-22 at 09:25
  • Reply Salomėja

   Aš dažnai stengiuosi įdėti nuotraukas prieš ir po, tačiau šiuo atveju apsižiūrėjau nuotraukose, kad didelio kažkokio skirtumo nėra. Pas mane antakiai brežneviniai, tik su keliais tarpukais ar žilais plaukeliais, kuriuos užpildžius/nudažius tolygiau atrodo, bet nebūtina. Su šia priemone esminis skirtumas yra jausme, kai antakiai neišsidraikę į visas puses ir tiesiog lengvai perbraukti spalva.
   Aš nemanau, kad jums gali reikti šio produkto :), mano įrašai nėra pasiūlymas, tai yra patirties pasakojimas, džiaugiuosi jei patinka 🙂

   2018-08-22 at 09:31
 • Reply Alma

  Ech tas bangavimas 😀 Pas mane jis labai ryškus dėl hormonų svyravimo, kokią savaitę per mėnesį jaučiuosi itin graži, prieš tai geras dvi išgyvenusi burkimo epizodą 😀 Apie visokias kitokias įtakas net nekalbu, pvz. šita nesveikai karšta vasara, mano ir taip riebi oda visiškai nesusitvarkė su tokiu oru, negana to, kad blizgėjau lyg taukuota, tai išbėrė visose įmanomose vietose.. Vis pagaunu save žiūrinėjant nuspuoginimo produktus 😀 Esu turėjus tokią priemonę iš Essence, tada atrodė, kad patinka, naudojau pafiksavimui po pieštuko, bet iš principo mano trim plaukam visiškai nereikalingas daiktas.

  2018-08-22 at 09:46
 • Leave a Reply

  You may also like