Apžvalga: micelinis vanduo “Razalija”

Aš kartais mąstau, ar nereiktų bloge atsisakyti įvertinimo žvaigždutėmis? Parašykite komentaruose, ką manote jūs. Kadaise jas sugalvojau tam, kad būtų lengviau rūšiuotis įrašus kažko beieškant. Tačiau panaikinti minčių kilo todėl, kad įvertinimą daugiau lemia palyginimas su kitomis panašiomis priemonėmis, tuo momentu, kuris vėliau kinta. Atrodo daiktas geras, gali jam skirti 4.5/5, bet gi anas, kuriam kažkada davei 4, lyg ir buvo dar geresnis? Šitas nuostabus, bet prikimbi prie kainos, ir numuši pusbalį, tačiau kitam neduodi pusbalio tik todėl, kad kaina gera, nors pats šiaip sau. Va ir dabar, mintyse pasikapsčiau, koks buvo paskutinis micelinis vanduo, kuris man patiko, pažiūrėjau įvertinimą – daviau 3.5. Ir dabar galvoju, kad mažai, žinoma, pagyriau pabaigtų produktų įraše, bet well. Taigi, prašau, dalyvaukite blogo kūrime ir duokite žinoti ar užtenka žodinio papasakojimo apie priemonės sukeltą įspūdį, ar reikia ir dėti į vertinimų kategoriją. Ir kaip supratote, dienos tema – micelinis vanduo. Šį kartą jis yra iš “Razalijos”, su kurios serumu bei kremu aš supažindinau šiame įraše

“Razalija” yra lietuviškas produktas, gaminamas Šiauliuose. 

Aprašymas ir sudėtis:

Internete mačiau seno dizaino buteliuką, apie priemonę rašė ir “Grožio Gurmanė”, tai sakyčiau naujausias variantas tikrai solidus bei dailus. Pakuotė patogi, nes kamštukas tikrai tvirtai užsispaudžia. Apskritai, atrodo, kad įpakavimai eiliniai plastikiniai, bet kompanija juos  pasirinko puikios kokybės. Nespjaudo, nečiaudo ir pan :).

Micelinis vanduo turi gana stiprų kvapą, kuris primena vaistus. Nelabai patinka. Bet jau esu ne kartą minėjusi, kad jautrumu kvapams nepasižymiu. Bent jau kosmetiniams :), į kibiną, kurį valgo traukinio bendrakeleivis žiūriu kiek kitaip. Prisiminti galiu vos tris kartus, kuomet vien dėl kvapo negalėjau naudoti produkto. O šiaip, net jei ir nepatinka, manęs kažkaip neerzina. 

Micelinis vanduo labai minkštas. Jau maniau, kad “Kiehl’s” minkštučiukas, bet “Razalija” jau kaip debesėlis. Ir dar jis nelipnus bei nekartus, negraužia akių. Regis vieni pliusai. Ir visgi… Akių makiažą produktas valo sunkokai. Neatsparų nuvalo, tik reikia daugiau vatos padelių, o va waterproof tušas nė iš vietos. Kadangi aš veidui valyti vien micelinio nenaudoju, juo tik pradedu, tai man kaip ir nedidelė tragedija, bet tos, kurios pasikliauja tik tokiu produktu gali ir nusivilti. Tačiau visai smagu nuo jo pradėti rytą :).

Iš trijų mėgintų priemonių man labiausiai patiko “Razalijos” stangrinamasis serumas. O jūs jau spėjote kažką išbandyti? Atstovai atvažiuos į “Pelenę”, tad jei būsite, būtinai apsižvalgykit!


Naudinga: 200ml kainuoja 10 EUR (šiuo metu 8 EUR). Įsigyti galite “Valerijono” vaistinėje, Šiauliuose ir internetu

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

 
Previous Post Next Post

10 Comments

  • Reply Aldėja

    Man žvaigždutės patinka. Kaina irgi svarbus kriterijus, tad normalu, kad ji keičia vertinimą. O jei man reikia naujo produkto, aš mėgstu užsukti į tavo blogą ir skaityti įrašus su aukščiausiais įvertinimais – labai padeda atsirinkti!

    2019-03-26 at 10:46
    • Reply Salomėja

      Aldėja, dėl kainos kaip ir sutinku, bet kaip ir kyla abejonių. Nes aš turiu pažįstamų, kurioms 30 EUR už kremą jau yra pigu ir turbūt nieko gero. Tad čia labai subjektyvu ir keičiasi nuo tavo finansinių galimybių tuo metu. Tačiau numušti pusę balo už didelę kainą atrodo normalu, bet tada visiems produktams reiktų pridėti po pusę balo, jei jų kaina žema, nepaisant to ar patiko, ar ne :). Na, kad būtų sąžininga.

      2019-03-26 at 11:00
  • Reply Beata

    Oi negaliu, mane tas pavadinimas “Valerijono” vaistinė vis dar juokina:) aš manau, kad žvaigždutės yra papildomas apžvalgos pliusas, leiďžiantis greit pamatyti, kokio gerumo tau pasirodė produktas. Bet jei tau dėl to kyla vidinių abejonių (ar gerai kažkada kažką įvertinai, ar reik pakeist kažką), tai manau reiktų atsisakyt, nes tik sau apsisunkini gyvenimą:)

    2019-03-26 at 10:48
    • Reply Salomėja

      Aš nebijau apsisunkinti gyvenimo, bet šiaip gaunasi, kad vistiek dauguma produktų patenka į 3-4 zoną. O tų išsišokėlių į vieną ar kitą pusę gana mažai, tai nežinia, kiek čia tas vertinimas padeda atsirinkti.

      2019-03-26 at 11:01
  • Reply Monika

    Bent man tos žvaigždutės neaktualios, jei priemonė domina, žiūriu sudėtį bei skaitau Tavo mintis apie produktą.
    O visai ne į temą – žiema sugrįžo! 😀 Gerai, kad nereikia šiandien niekur eiti, tektų traukti žieminius batus, kurie jau sudėti spinton laukti kitos žiemos 😀 Nors sniegą, atrodo, kasti teks… 🙂

    2019-03-26 at 11:14
    • Reply Salomėja

      Vilniuje, kol kas dar sniego nėra, tai tikiuosi sulaikysite ten :). O kas liečia batus, tai kai įstojau rugsėjo gale į Martensus, tai nusiimsiu jau kai ateis basų kojų sezonas 🙂 Aš vis pažiūriu mėnesio prognozes ir neturiu jau vilčių, kad bus kaip pernai, kuomet vasara prasidėjo balandį 🙂

      2019-03-26 at 11:17
  • Reply Gaivile

    Jau it Vilniuje pilna to sniego. Vat bus per uzgavienes nevalgyt blynu. Man tai patinka tos zvaigzdutes. Palikit jas.

    2019-03-26 at 17:52
    • Reply Salomėja

      Na, juk ne gegužės pabaiga, kas sniegu stebėtumėmės. 🙂
      Gal ir paliksiu, per mažai nuomonių, kad padarytų įtaką, teks pačiai galvot 😀

      2019-03-26 at 18:33
  • Reply juraiste

    Žvaigždutės labai patinka ir visada iškart į jas žvilgteliu prieš skaitant tekstą. Kažkaip smagu žinoti, ko tikėtis 🙂 :). Į temą ar ne, nė nežinau, bet labai džiaugiuosi, kad vis išbandai retesnius LT reklamuojamus produktus (ne įprastas Margaritas ar Rasas), nes man jie vis dar mistinis reikalas, o ir nėra pasitikėjimo, trūksta praktinės info…Atrodo, kad jei bandysi, tai tik pinigus permokėsi, nes apie mūsų verslumą tai legendų netrūksta…tai tiek ir ačiū už info.

    2019-03-26 at 22:36
  • Reply Laura

    Man tai zvaigzdutes neaktualios, labai jau subjektyvus tas vertinimas. Labiausiai vertinu, kad sudetis buna ikelta, ir pojuciai naudojant aprasyti.

    2019-03-27 at 21:27
  • Leave a Reply

    You may also like