Apžvalga: “Margarita” maitinamasis kremas su spanguolių ekstraktu

Įdomus tas gyvenimas. Rašydama paskutinį advento kalendoriaus įrašą aš pasižadėjau, kad jau leisiu jums nuo manęs pailsėti. Nes leidote suprasti, kad tekstų per daug, dėmesio nebeišlaikote ir šiaip kažkiek nusibodau. Pasižadėjau ir pasigailėjau. Išleisdama save neribotų atostogų, aš tikrai neturėjau omenyje to, kad man pačiai reikia pailsėti :). Todėl per visas šventines dienas aš ne silkutes pjausčiau (nemėgstu maisto gamybos), o sukau čia ratus, nuotraukas tvarkiausi, įrašus planavau. Ir ne, nesijaudinkite dėl mano socialinio gyvenimo bei kitų pomėgių, spėjau ir į kitą miestą nuvažiuoti, tris kartus (su trimis savo šeimomis) šventes paminėti ir daugybę žingsnių prisukti per pasivaikščiojimus. Taip pat per šventinį laikotarpį perskaičiau po knygą per dieną, bet blogas irgi yra mano gyvenimo dalis. Amen.

Kol dar šiek tiek visi gyvename kalėdinėmis nuotaikomis, aš noriu papasakoti apie produktą, kuris jomis šiek tiek kvepia. Tai yra “Margarita” kūno kremas su spanguolių ekstraktu.

Prieš pusantro mėnesio nuo kompanijos gavau labai spanguolinį rinkinį. Iš karto galiu pasakyti, kad vargu ar rašysiu apie dušo želę, nes apart kvapą ten daugiau nėra apie ką kalbėti. Bandėte vieną “Margaritos” duškę, bandėte visas. Nėra jos labai geros, turi sausinantį poveikį. Nežinau, ar parašysiu ir apie rankų kremą, bet pasidalinsiu kada įspūdžiu pabaigtuose produktuose. Apie šampūną jau kalbėjau, bet didžiausias šios dėžės favoritas yra kūno sviestas.

Maitinamasis kūno sviestas su spanguolių ekstraktu intensyviai maitina, apsaugo nuo išsausėjimo, suteikia minkštumo ir šilkinio švelnumo. Sviestas praturtintas bičių vašku, rapsų ir ricinos aliejais, kakavos sviestu bei vitaminu E. Dermatologų patikrinta.

Žinau, kad tikrai ne visiems patinka spanguolių kvapas būdingas visiems minėtiems produktams. Kažkas sako, kad tai surūgęs vynas, girdėjau net nemalonesnių epitetų, bet ar gi aš rašau apie jų potyrius? Ne! Pasakoju apie save. Ir aš šiuo kvapu džiaugiuosi. Nei man jis smirda, nei ant kūno kinta. Kvepia uogomis, gal ne visai tikroviškai, bet tikrai skaniai.

Konsistencija tiršta, bet ne kieta. Priemonė nėra iš tų žaibiškai įsigeriančių, bet maitina tikrai puikiai. Žiemą aš ant savo blauzdų galiu piešti. Ir šį nemalonų faktą (kas nori, kad kažkas ant jų paišytų?) šalinu. Padeda daug kas, bet tik trumpam. Padeda ir Margarita. Iki kito prausimosi, tai tikrai.

Aš nedrįstu jo rekomenduoti tik todėl, kad vėl ant manęs burbėsite dėl neįtikusio kvapo, bet šiaip, nematau, kuo jis nusileidžia, kad ir TBS sviestui.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite “Droge”, “Maxima”, “Rimi” ir kitur. 250ml kainuoja 4.49 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

10 Comments

 • Reply MM

  Ar kvapas toks pats ar panašus kaip ir rankų kremo spanguolėmis ir avižomis? http://www.biok.lt/margarita-ekologiska-ranku-kremas Šis jau senokai bandytas rankų kremas paliko bent man labai nekokį įspūdį būtent dėl kvapo…

  2017-12-27 at 11:47
  • Reply Salomėja

   Taip, kvapas labai panašus :). Tas kremas vienu metu buvo mano favoritas, ne viena tūbelė sunaudota, tai sviestas ir visi kiti čia minėti gaminiai neturėtų patikti jums 🙂

   2017-12-27 at 11:58
 • Reply Dalia

  Labai tu cia gerai sugalvojai test daznus irasus 🙂 as tai pavyzdziui, pripratus prie kasdieniu kalendoriaus apzvalgu jau ir pasigedau 🙂

  2017-12-27 at 18:40
 • Reply Irma Sincera

  Tikrinau tikrinau blogą, galvoju gal Salomėja persigalvos 😀 nes labai jau liūdna tiek laiko be nieko būt 🙂

  2017-12-27 at 19:06
 • Reply atodayornow

  Omg omg omg! Nė neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi, kad radau Tavo blog’ą! Prieš 5 min. baigiau skaityti visus ”blogmas” įrašus. Labai šiltai ir jaukiai ”susiskaitė”, ačiū!

  2017-12-27 at 22:35
  • Reply Salomėja

   Smagu girdėti, kviečiu užsukti dažniau 🙂

   2017-12-28 at 10:17
 • Reply Laura

  o man smalsu, kokias knygas perskaitėte? 🙂 😉 gal nelaiku ir ne vietoj mano klausimas, bet nuuuu nerealiai smalsu, pasisakykit 🙂

  2017-12-28 at 22:41
  • Reply Salomėja

   Užsukit į knygų blogą. Nuoroda yra info skiltyje. Ten rašau apie visas perskaitytas knygas. Kol kas atsilieku dviem knygom su atsiliepimais 🙂

   2017-12-28 at 22:43
 • Reply Laura

  šypsena iki ausų – kai atrandu laiko, pasiskaitau jūsų knygų blogą! Tai Jūs ta pati Salomėja!!!! 🙂 Kurį laiką ten nesilankiau – tad keliauju pasiskaityt šį vakarą apie jūsų gruodžio skaitinius 🙂
  p.s. o “apie” skiltį buvau permetusi akim, net pačiai nuostabu, kaip nepastebėjau frazės apie knygas ir nuorodos 🙂

  2017-12-28 at 22:57
  • Reply Salomėja

   Ta pati, ta pati 🙂

   2017-12-28 at 23:55

  Leave a Reply

  You may also like