Apžvalga: “Margarita” kreminis šampūnas su ramunėlių ekstraktu ir proteinais

Kaip keista, kad jau prabėgo pirma rimta metų darbo savaitė. Ir džiugu, kad atradau noro kiekvieną dieną parašyti po įrašą. Jau minėjau, kad mėnesio gale, du kartus per savaitę, vakarais, pradėsiu eiti į kursus. Tai tos pačios dienos, kuomet lankydavau pilates. Jau maniau teks mesti šį reikalą, bet džiugu, kad pavyko gauti vietos dieninėje grupėje, todėl mankštų nenutrauksiu, visgi tomis dienomis, spėju, tikrai pritrūks laiko dar ir blogui. Pagyvensim, pamatysim. O dabar pakalbėkim apie labai smagų, nebrangų, lietuvišką produktą – “Margarita” kreminį šampūną. Prieš šventes gavau kompanijos dovanėlę. Ne viską spėjau išmėginti, bet jau papasakojau apie veido prausiklį, kuris labai didelės mano meilės neužsitarnavo, o štai apie šampūną kalbėsiu su džiaugsmu. Žinau, kad manimi gal ne visada tikite, tai nukreipiu pas, ko gero, patikimiausią blogerę – Besame, kuri šiandien irgi pasakojo apie šį šampūną. Jos ir plaukai kitokie, tad bus naudinga. 

Taigi, tęsiam.

Aprašymas

Kreminis šampūnas su ramunėlių ekstraktu ir proteinais – tai inovatyvi priemonė plaukams, kuri veikia kitaip nei tradiciniai šampūnai. Kreminės konsistencijos priemonė suteikia plaukams žvilgesio, glotnumo bei švelnumo. Šampūnas švariai išplauna plaukus ir atlieka stiprią kondicionavimo funkciją. Tai mažai putojantis šampūnas, praturtintas nuo seno žinomais ir vertinamais ingredientais – ramunėlių ekstraktu bei proteinais, kurie padeda puoselėti plaukus.

Sudėtis: Aqua, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Behentrimonium Chloride, Dicaprylyl Ether, Chamomilla Recutita Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.

Kas kartą pasidžiaugiu naujų “Margarita” produktų pakuočių dizainais. Palyginus su pirmaisiais – tobulėjimas akivaizdus. 

Šampūno konsistencija tikrai yra lengvai kreminė.

Kvapo, jei specialiai neieškau, tai per daug ir neužuodžiu. 

Putoja jis iš tiesų negausiai, bet putoja – tarsi tokia kremine puta. Panašiai elgiasi mano mėgiami plaunami kondicionieriai. Aprašyme rekomenduojama palaikyti 2-3 minutes, aš manau, kad laikau tik apie vieną, kol gerai išsimasažuoju galvą. Šampūno reikia gausiau nei įprasto, tad džiaugčiausi, jei “Margarita” juos fasuotų bent į puslitrius. 

Rezultatas? Švarūs ir minkšti plaukai. Jei skubu, galiu išsiversti be kondicionieriaus. Jei turiu daugiau laiko – juos papildomai dedu tik ant galų, nors paprastai naudoju visam plaukui (tai, kad jie pas mane pučiasi nuo šaknų).

Aš labai mėgstu plaunančius kondicionierius ir va tokias panašias alternatyvas, nes galvą plaunu dažniau nei reikia. Dėl to, kad naudoju formuojančius kremus ir nepatinka juos po kelių dienų jausti – apsivelia, nemalonu, su šaknimis dar viskas gerai būtų. Todėl stengiuosi kartą per savaitę naudoti stiprų šampūną, o visais kitais atvejais rinktis arba švelnius natūralius, arba apskritai štai tokius “netikrus” ploviklius. 

Man labai patinka ir jį naudoti, ir rezultatas – švaru ir lyg po kondicionieriaus. Tačiau spėju, kad tiems, kas neturi patirties su cowash, gali pasirodyti keistoka ir nebūtinai džiuginti. 


Naudinga: Ieškokite kosmetikos prekybos vietose: “Droge”, “Maximoje” ir pan, vasistinėse. 250ml kainuoja iki 3 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (PR produktas)

Previous Post Next Post

5 Comments

 • Reply Eglė

  Pastebėjau, kad Margarita naudoja mažiau sulfatų, nes ir dušo želė nelabai linkusi putoti. Reiks nupirkti vyrui kokį šampūną, nes iš neturėjimo ką veikti paskaičiau jo Head&Sholders šampūno sudėtį ir radau dvejų rūšių silikonų, ko kažkaip nesitikėjau.
  P.s. Margarita labai vykusiai rebrandino produktus, pakuotės – patrauklios ir netgi labai tinkamos dovanoti.

  2020-01-10 at 14:25
  • Reply Salomėja

   Ir kas nuo tų silikonų atsitiks? 😀

   2020-01-10 at 14:45
   • Eglė

    Faktas, kad nenumirs, bet sakau reik pabandyt paeksperimentuot ant kito galvos 😀 Aš pati irgi ilgai naudojau šituos šampūnus, tai man jau beplaunant galvą plaukai vienoj vietoj į dredus susipainiodavo :O

    2020-01-10 at 16:15
 • Reply Besame

  Kaip cute, ačiū už gražų žodį ❤ Tik esu įsitikinusi, kad tie, kurie užsuka čia ir skaito tikrai pasitiki tavo nuomone

  2020-01-10 at 15:36
 • Reply Salomėja

  Egle, bet gi ne nuo silikono, tą kaip tik deda, kad nesipainiotų 🙂 ir aš dar tepu dozę galams :):)

  2020-01-10 at 17:00
 • Leave a Reply

  You may also like