Apžvalga: “Lumene” skaidrus antakių gelis “Eyebrow Fixing Gel”

Šiandien buvau parašiusi visai kitą įžangą. Apie zeroveisterius ir greenvašą, apie tai, kad kai Žemės gelbėtojams reikia rinktis tarp instinkto daugintis pažabojimo ir obuolio nedėjimo į plastikinį maišelį, aišku, kas nugali. Bet po to supratau, kad šitas temas reikia apeiti ratu, mat jos pritraukia bepročių, kurie lengvai užsipuola žmones naudojančius plastikinį šiaudelį (nes turi pakuotę jau 5 metus ir nenori jos tiesiog išmesti, tam, kad nusipirktų aliexpresinį metalinį šiaudelį). Sveiko proto, kai kalbama šiomis temomis, aš jau senokai nemačiau, tad tą įžangą nutryniau ir sakau, paplepam apie kosmetiką, kaip ir visada.

Įrašui parinkau žiauriai nuobodų dalyką. Jei būčiau tik nuėjusi į parduotuvę ir nusipirkusi gelį, tai net nepasakočiau. Tačiau žinote ką? Pagalvojau, kad man reikia to skaidraus “tušo” antakiams. Tiesiog jie tokie ilgi, tiek daug, nors ir karpau, bet nesuvaldau. Styro į visas puses. Reikia klijuoti. Ir iš vis, kas paskleidė mitą, kad jei antakius išsipešioji iki siūlo jie neatauga? Aš, jei dėl kokios ligos dvi dienas apleidžiu pincetą, tai valandą turiu ravėti plaukelius, kurie užauga iki vidurio kaktos ir iki akies voko. Tai va, nueinu aš į eilinį “Drogą”, galvoju bus sunku išsirinkti, nes tikrai tokį produktą rasiu kiekviename kosmetikos stende. Aha aha. Su spalva? Prašom, turi visi. Kaip ir pieštukų, palečių, pudrų, gelių. O va skaidrių tai tik “Lumene” ir “L’oreal” pasiūlė. Bet “Lumene” rečiau pasirodo mano bloge, tai nusprendžiau bandyti jį. 

Iš kvapo greitai supratau, kad sudėtyje yra alkoholio. 

Šepetėlis mažiukas ir visai patogus. 

Man patiko, kad pakuotė nėra skaidri, nes jei tokį gelį naudoju ant šešėliais dažytų antakių, tai produktas nusidažo ir neestetiškai atrodo. 

Mano skoniui trūksta kažkokio klampumo, atrodo, kad priemonė visiškai skysta. Sušukuoju antakius, jie sugula į vietą tarsi sušlapinti. Tačiau nesukietėja, lyg po kokios plaukų žele. Šiek tiek sutramdyti padeda, bet minimaliai. Jei netyčia ranka brūkštelsiu per antakį, tai ir vėl visi plaukeliai styros. 

Tad naudosiu, kol neturiu geriau. Bet gal turite rekomendacijų bespalviui geliui, kuris tikrai tvirtai sucementuoja? 


Naudinga: ieškokite “Lumene” stenduose. Kaina apie 6 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (paminėtas kitas prekinis ženklas, su kuriuo esu nemažai bendradarbiavusi) – tik iki vasario aiškinsiu, kodėl įrašas pažymėtas kaip reklama, vėliau paliksiu tik žymę, nesvarbu ar aprašomas produktas yra PR ar ne. 

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply g

  oh, well, neatmeskim tos geros galimybės plėsti teritoriją ir skirti visas įmanomas jėgas Marso užkariavimui. Bet čia jau būtų sunkus darbas o ne skrebenimas klaviatūra

  2020-01-08 at 12:25
  • Reply Salomėja

   Ai, paprasčiau naują stiklinę gertuvę nusipirkt.

   2020-01-08 at 12:28
   • Eglė

    Net prunkštelėjau, nes kaip tycia turiu stikline gertuvę

    2020-01-08 at 14:46
   • Salomėja

    Ar faina? Man reikia kažkokios bent litrinės gertuvės ant stalo, nes kitaip negeriu nei kiek :):):), o stiklinę tingiu eit pasipildyt 🙂

    2020-01-08 at 14:52
 • Reply Asta

  O gaila, kad ištrynei pradžią, kurią buvai parašius ;)… Na, bet gal kitą kartą parašysi. Aš pati dažnai galvoju apie besaikį vartojimą, pati stengiuosi pirkti mažiau. Bet zerowaste tai man atrodo kraštutinumas. Šiaudelių vienkartinių nebeperku, bet taip, namie vis dar turiu užsilikusių keliasdešimt iš tų laikų, kai negalvojau apie tai. Neišmesiu jų – gal norėsis kada tai sunaudosiu. Metalinių šiaudelių tikrai nepirksiu – apsieisiu iš viso be jų. Taip pat neperku ir negeriu kavos iš vienkartinių puodelių. Bet daugkartinio taip pat neturiu – nusprendžiau, kad man maloniau retkarčiais nueiti į kavinę ir ten pasėdėti su puodeliu kavos (nevienkartiniu). Parduotuvėje nebededu trijų citrinų ar kekės bananų į maišelį… Bet vis tiek daug atliekų susidaro :(. Kai rūšiuojam, tai labai aiškiai matosi: Bendrą šiukšliadėžę nešam vos kartą per savaitę išpilti, o plastiko maišą – kartais 2 kartus :(. Ši atliekų problema turėtų būti sprendžiama aukštesniu lygiu, nes man pvz. labai liūdna, kai kokiam lidle matau plastikinėse pakuotėse visas prekes: spirgučiai, kilogramas sprandinės ir pan. O tokius dalykus galėtų pasverti juk…
  Aš stengiuosi mažiau pirkti, drabužius, batus pirkti geros kokybės ir ilgai juos nešioti. Ko nenešioju ar nenaudosiu – atiduoti, kad dar pasinaudotų kiti ir nepirktų – taip ir jie mažiau vartos. Rūšiuoju ir kitus skatinu tą daryti.

  2020-01-08 at 13:05
  • Reply Salomėja

   Nemanau, kad parašysiu. Mano pažiūros radikalios, man atrodo, kad sprendimas yra žmonių kiekio mažinimas ir pradėti reikia nuo savęs, o aršiausi žemės gelbėtojai, kaip tyčia vis po tris vaikus turi. Tad tos mano pažiūros nėra priimtinos ir neplanuoju labai jau plėstis ta tema daugiau, nes naudos jokios, o heito galima sulaukt su kaupu 😀 Tačiau sutinku, kad daug pakuočių yra perteklinės ir erzina, nes per didelės gaminiui, ar įpakuota tris kartus 🙂

   2020-01-08 at 13:12
 • Reply Besame

  Na, jau per vėlu, bet galbūt reikėjo L’Oreal imti – bent su spalva tai man anksčiau labai patiko jie. Bet kiek pamenu irgi ilgokai nenudžiūdavo. Labiausiai ABH Diprow Gel rekomenduočiau pabandyt, ale ir jie visi su spalva.

  2020-01-08 at 13:08
  • Reply Salomėja

   Aš turiu L’oreal su spalva, ryžokas man, bet visai nieko, tai galvojau dar ir naują kažką pamėginsiu, bet irgi galvoju, reikėjo imt :). Net visam Droge tik du pasirinkimai skaidrių 🙂

   2020-01-08 at 13:13
 • Reply Ale Nute

  Droge pirkau Rival de Loop firmos bespalvį antakių gelį. Pakuote neskaidri, juodos spalvos. Tai visai neblogai suklijuoja plaukelius, gan stiprios fiksacijos 🙂 Man tikrai patiko. Dar pirkau to paties gamintojo Super Slim Eyebrow Pen, irgi geras, nes mano antakių plaukeliai ilgi, bet reti, tad dar kartais patamsinu pieštuku.

  2020-01-10 at 15:03
 • Leave a Reply

  You may also like