Apžvalga: “L’Oreal Paris” blakstienų tušo pagrindas “Paradise Extatic”

Na, tai kaip tas juodasis? Pasipasakokit komentaruose, ką, kur ir svarbiausia, kodėl pirkote? Aš pati pas “Colourpop” įsigijau gelinį mono šešėlį, nes tiesiog labai įdomus daiktas pasirodė, bei jų krempudrą. Nes vis dar ieškau tobulosios. Ten išleidau apie 18 EUR. O šiandien susigundžiau “Knygų Klubo” pasiūlymais. Jie paskelbė 50% nuolaidas, kurios manęs neįtikino, iš pradžių. Žinot, stebėjau vieną knygą ir kažkada su daug mažesnėmis akcijomis bei spec. kodais ji kainavo apie 7 EUR, o šiandien mat jau 8,9 EUR, kai kaina nurėžta per pusę? Vėliau Sandra iš “Aš skaitau” pasidalino dar 25% nuolaidos kodu ir tada jau kainos tapo įtikinamos ir artimesnės minus 50% idėjai. Tad 5 knygas, visos daugiau mažiau iš naujienų skilties, įsigijau už nepilnus 30 EUR. 4 sau, viena dovanai. Štai tokie tad mano pirkiniai. Gal kosmetikos ir nereikėjo, bet dėl knygų gi sąžinė niekada negraužia, ar ne?

Na, o tęsiant apie reikia/nereikia, tai sakykit, ar naudojat blakstienų tušo pagrindus? Aš kaip kada. Dažniausiai, kai darausi kažkokį įmantresnį makiažą, kas dieną man norisi kuo mažiau žingsnių. Na, bet produktas, apie kurį kalbu, visai smagus. Tai yra “L’Oreal Paris” blakstienų tušo pagrindas “Paradise Extatic”.

Aprašymas:

Pamirškite priklijuojamas blakstienas! Ši blakstienų tušo bazė iš L’Oreal leis išgauti natūralų ir stulbinantį tikrų blakstienų efektą – ilgesnių, sveikesnių ir tankesnių!

Savybės:

Paradise bazė maitina blakstienų plaukelius, suteikdama elastingumo ir saugodama nuo neigiamo blakstienų tušo poveikio;
Produkto sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip jojoba aliejus, kurie ne tik maitina plaukelius, bet leidžia padidinti blakstienų vizualią apimtį ir ilgį;
Šepetėlis ypatingai minkštas, o produkto tekstūra kreminė, lengvai pasiskirstanti, todėl priemonę naudoti bus itin komfortiška!
Naudojimas: nuėmę dangtelį tolygiai skirstykite priemonę ant blakstienų Z raidės formos judesiais. Kiek palaukę galėsite skirstyti blakstienų tušą.

Sudėtis:

Ši bazė yra baltos spalvos, o tūbelė identiška to paties pavadinimo tušui.

Pasidengia lengvai. Tušą ant viršaus užnešti nėra sunku. Ir nežinau kiek matosi nuotraukoje, bet realybėje skirtumas akivaizdus, nes blakstienos vizualiai atrodo ilgesnės.

Tačiau tuo pačiu ir truputį labiau sulipę :).

Nepastebėjau įtakos tušo laikymui. Tie, kurie netepa ir nebyra, taip ir toliau elgiasi, tie, kurie šiek tiek linkę dienos pabaigoje trupėti – ir toliau trupa.

Šiaip, labai trumpai tariant, tai aš neturiu jokių priekaištų, tik tiek, kad tikrai šios priemonės kas dieną nereikia ir būtų gana sunku susivilioti pirkti. Tačiau jei norit išraiškingesnių blakstienų, kartais visai neblogai tokį turėti, tuo labiau, kad aš nejaučiu jokio poreikio išbandyti dirbtines. Visgi, tiesa yra tokia, kad jei neturit gražių blakstučių, tai niekas nepadės, sorry :).

Primenu, kad FB puslapyje galite prisidėti prie advento įrašų kūrimo.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite el. parduotuvėse, pvz., pigu.lt. Kaina apie 12-15 EUR, priklausomai nuo nuolaidų.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply MM

  Ilgai norėjau, tad šiandien pagaliau užsisakiau LES SENTEURS GOURMANDES MUSC BLANC kvepalus iš Eurokos. labai džiaugiuosi ir laukiu, kada pasiimsiu 🙂 Patinka ir BLACK OUD aromatas, pagal aprašymą domina ir ENCRE DE VIGNE (pastarojo, deja, mano miesto Eurokos (dar) nėra, tad pauostyti nepavyko).
  Galiu čia užduoti Tau klausimą (Facebook skelbtam konkursui)? Būtų įdomu sužinoti, kuo Tau kvepia šventės? Taip pat man smalsu, gal žadi ką kepti iš šventiškų patiekalų? Aš kasmet kepu meduolių, šiemet planuoju iškepti ir kūčiukų, o ne tiesiog jų nusipirkti parduotuvėje 🙂 Nors jei atvirai, aš jau laukiu pavasario ir ta tamsa bei pilkuma manęs nežavi (kiek žinau, tavęs irgi?) 🙂

  2018-11-23 at 17:59
  • Reply Salomėja

   Užsikrėtė visi tais kvepalais. Noriu ir aš kavos kvapo, bet kai nejaučiu aistros kvepalams, lengvai atsilaikau :).
   Dėl tamsos tu teisi. Man visas kalėdinis laikotarpis patinka tik todėl, kad padeda prastumt laiką iki pavasario 🙂
   Klausimas pamatytas :).

   2018-11-23 at 18:25
   • MM

    Didelės aistros kvepalams aš taip pat neturiu, tiesiog buvau visus turimus sunaudojusi, kitus atidavusi, tad kurį laiką gyvenau ir be jokių kvepalų, tuo labiau, kad esu jiems labai išranki 😀 Per tą laiką “pasiilgau” kvepalų, o šis aromatas patiko savo paprastumu, gaivumu, lengvumu, tad ir ilgai galvojusi nusprendžiau pagaliau įsigyti, nes ir ieškojau būtent kažko tokio 🙂

    2018-11-23 at 18:33
 • Reply Elena

  Kažkaip nuotraukose tušo visiškai nesimato, o gaila. Manau fotografavus kitu kampu būtų žiūrovams paprasčiau pamatyti 🙂

  2018-11-25 at 12:14
  • Reply Salomėja

   Matosi taip kaip atrodo realybėje, kai žiūriu į jus tiesiai :). Mano vokai yra užkritę ir kai esu nepasidažiusi blakstienų visai nesimato, tad stengiuosi nefeikint realaus vaizdo :). Kokį kampą siūlytumėt?

   2018-11-25 at 16:45
  • Reply zivile

   Viskas cia matosi. Skirtumas nera didelis, bet sakyti, kad nesimato blakstienu tuso? o tai kas tada matosi pagal jus aplink akis?

   2018-11-25 at 17:04
 • Reply Alma

  Nupirkau vyrui batus 😀 Kitur tikslingai nelindau, nes vis tiek kažkas norimo ankščiau ar vėliau bus nukainuota, o ta psichozė lūžtant visiems puslapiams užkniso jau ir už batus mokant.

  2018-11-25 at 18:49
  • Reply Salomėja

   O tai kuo batai nusipelnė dėmesio būtent dabar :). Man tai būtent dėl batų ramu. Aš kai tik atvėsta nešioju vieną vienintelį gamintoją. O jo batams niekada nebūna didesnių nei 15% nuolaidų pas mus, nebent paskutiniams dydžiams.

   2018-11-25 at 20:12
 • Reply Alma

  Kaip tau KUO 😀 Juk reikia prie minios ir man. Kaina buvo nebloga, tiesa, irgi ne tokia kad 50-60 proc. nuolaida, bet prie bendros psichozės labai gerai.

  2018-11-26 at 09:27
 • Leave a Reply

  You may also like