Apžvalga: “Lierac” nuovargio žymes koreguojantis, energizuojantis balzamas-gelis paakiams “Dioptifatigue”

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Nors ketinu rašyti atsiliepimą apie “Lierac” balzamą-gelį paakiams “Dioptifatigue”, bet jūs žinote, kad nesvarbu ar apžvalga, ar koks outfitas, mano įrašai kartais tampa paprasčiausiu dienoraščiu. Tad va, pasipasakosiu, kad su kokiu džiaugsmu vakar pasiunčiau kinų drabužių parduotuvės atstovus velniop! Blogerės, kurios pastoviai dirba su tokiais, kaip “SheIn”, turi neišsenkamą kantrybės taurę. Žinoma, man labai įdomu išmėginti, pačiupinėti, mėgstu papasakoti. Bet tie žmonės sau leidžia į tave kreiptis “baby”, reikalauja visokių “wishlist” įrašų, įsidėti banerį ir realiai nieko už tai neduoda :). Na ok, duoda skudurų, bet jie tik pretekstas įrašui, dėvėti vistiek nelabai tinkami, tai jo (preteksto) geriau jau kokiame second hand’e paieškoti, bent planetai daugiau naudos.

Baby, sako man jie, mums nepatinka, kad nuostabų, puikų, nerealų drabužį parodei haule tarp kitų parduotuvių daiktų, baby, mes norėjom atskiro įrašo su nuostabiu deriniu, baby, dabar tu mums turi padaryti “Wishlist” postą! Aha aha, aš tikrai esu baby, iš karto matosi į paakius pažiūrėjus. O jie dabar (koks pusmetis) erzina. Paakiai, ta prasme, ne kinai, nes šie tik juokingi. Man atrodo, kad tepk netepęs kremais, bet žmonės senėja etapais. Tie etapai gali pasislinkti dėl sveiko gyvenimo būdo ir ištikti, ne pvz., 30 metų, o 40 ir pan., bet esu tikra, kad yra laipteliai, kada dar gerai gerai gerai ir jau pastebi pirmus senėjimo požymius. Tada jie laikosi laikosi stabiliai ir op, jau antri senėjimo požymiai. Nemanot taip?

Kokia mano problema? Patinę paakiai. Aš galiu žiūrėti į viršų ir viskas atrodys normaliai, tuo galite įsitikinti, kad ir šio įrašo nuotraukose, bet vos tik nusišypsau ir žiūriu tiesiai… Labas, bandutės!

Nežavi. Todėl aš noriu kažkaip jas sumažinti ir apsikroviau įvairiais kremukais-serumiukais-kofeinu. Laukiu laukiu, vis pasitikrinu prie veidrodžio. Na ir nieko :D.

Visgi “Lierac” kremas tam tikromis savo savybėmis patinka. Naudoju senokai, teko net perdaryti nuotraukas nes visos buvo Kalėdinės.

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Aprašymas:

Mažina nuovargio požymius: tonizuoja, stangrina odą ir suteikia švytėjimo
Specialiai sukurtas nuovargio požymiams aplink akis šalinti.
Aktyvios medžiagos:
-Dviguba hialurono rūgštis
-Pelžiedės ir gryno kofeino ekstraktai
-Vitaminas C
Oftalmologiškai patikrintas.
Nedidelį kremo kiekį ryte ir/arba vakare tepti ant švarios odos aplink akis bei akių vokų.

Sudėtis:

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Daug iš jos nesitikiu.

Kremas metalinėje tūbelėje, tirštokas, šiek tiek primena silikoninius praimerius.

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Maloniai tepasi ant paakių ir juos tikrai šiek tiek atgaivina. Paburkimai ar tamsumai nedingsta, bet paakiai atrodo drėgnesni, stangresni, o kremo konsistencija tokia, kad jis tarsi užpildo smulkiausias raukšleles. Ant jo gerai dengiasi makiažas ir tada net sausiausi maskuokliai nedirgina.

Taigi, kaip kažkoks efektyvus senėjimo prevencijos produktas, šis kremas kažin ar tiks, bet kaip kasdienė priemonė padedanti vizualiai pagerinti vaizdą, ji yra tikrai verta dėmesio. Naudojasi labai skalsiai. Turiu 10ml pakuotę jau 3 mėnesius. Tepu kremą kiekvieną rytą ir nemanau, kad įpusėjau, nes užtenka visai mažyčio žirnelio. Kita vertus, man daugumos produktų pakanka ilgam.

Ar kartočiau? Manau taip, nes aš buvau susidūrusi su dieninio paakių kremo problema. Visi atrodydavo arba per sunkūs, arba dirgindavo, arba šiaip tokiam dienos metui netikdavo, pvz., turiu oranžinį serumą, kurį galiu teptis tik vakarais. Be kremo irgi jau negaliu, nes būtent juose ypač pasijunta sausumas po nakties šildomoje patalpoje. O dar mačiau, kad “Lierac” turi versiją specialiai paburkusiems paakiams. Vilioja.

Visgi bandydama tiek brangesnius, tiek pigesnius paakių produktus aš kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad kosmetika senėjimo nesustabdys. Chirurgas galėtų, bet nesu tikra, ar man išvaizda tiek svarbi :).

Tačiau mielai laukiu rekomendacijų. Esu girdėjusi, kad “Filorga” produktai veiksmingi, ar bandėt, ar tikrai?


Įvertinimas:

Naudinga: Kremo ieškokite vaistinėse. Kaina, priklausomai nuo pardavimo vietos – 27-30 EUR be nuolaidos, bet pvz., “Eurovasitinėje” dabar 25% nuolaida, “Camelia” vaistinėje – 20%.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply Agnė

  Pas mane tragiškai daug atsirado raukšlyčių sulaukus 40 kažkaip staiga atsirado. Dar labiau erzina elastingumą praradusi ir susiraukšlėjusi viršutinių vokų oda, kol kas neradau kremo,kad bent kažkiek veiktų

  2018-02-20 at 10:24
 • Reply Renata

  Man irgi sulaukus 40 staigiai atsirado raukslyciu,nu ka gi,nors galiu pasidžiaugti,kad va iki 40 ju nebuvo.apie Filorga mano nuomonė -nieko neypatinga sudetis,netgi kai kuriu produktu “kreivoka”, o kaina tai liuksinė.

  2018-02-20 at 12:35
  • Reply Salomėja

   Kad jų sudėtis ne kažką, tai esu mačiusi ir KDNR, nu bet iš kelių žmonių girdėjau, kad tik “Filorga” jiems kažkokių rezultatų davė. Vilioja išmėginti, bet piniginė ne tokia stora, kad pirkti be bent kelių patikimų rekomendacijų vienam produktui 🙂

   2018-02-20 at 13:33
 • Reply Alma

  Prajuokinai, baby 😀 Paakių problemas labai gerai maskuoja akiniai, priemonės iš tiesų jokio ryškesnio poveikio nedaro. Turiu tokį stebuklą iš Filorga: http://www.eurovaistine.lt/filorga-momentinio-poveikio-akiu-konturo-kauke-optim-eyes-patch-8vnt-1-pora.html Tuo kartu lyg ir atgaivina, įsidedu į šaldytuvą prieš naudojimą, kad vėsesni būtų, bet kaip linksmintojas vyrui ir vaikui tobulas, vis taiko tas “dėles” nuo paakių nurinkti 😀

  2018-02-20 at 14:12
 • Reply Dalia

  Man patinka eco desire paakių kremas. Raukšlių nesumažina, bet, mano nuomone, paakiai atrodo “šviežiau” naudojant. ir, kas be ko, padrėkinta, pamaitinta oda, natūrali sudėtis.

  2018-02-21 at 10:47
  • Reply Salomėja

   Įsidėmėsiu, nors prisibijau natūralių kremų paakiams, man visada atrodo jie tokie sunkūs, kad atsikeliu dar labiau žemyn nusverta oda 🙂

   2018-02-21 at 11:04
   • Dalia

    na reikia nepadaugint ir ant drėgnos odos tept, kad susigertų viskas, nes padauginus jaučiasi nesusigėrę riebalai. bet ryte tikrai apsunkimo nejaučiu nuo jo 🙂 ir kvepia labai gerai 😉 minusas, kad šaldytuve laikyt reikia ir pirštą kišt…

    2018-02-23 at 10:30
 • Reply Gaivile

  Tai jau taip paatebejau kad sensti kazkaip cikliskai. Vat dar vakar nebuvo tos rauksles. O si ryt jau yra…ir ryt ji niekur nebedinks. Aisku prie ryskaus senejimo labai kokia rimta liga prisideda. Pasveikai, bet paziuri i veidrodi ir matai kaip pasenai.

  2018-02-21 at 21:33
 • Reply Kristina

  Susigundžiau ir nusipirkau. Žiūrėsim ar nors koks efektas bus (labiausiai norisi drėgmės paakiams šiuo metu). 🙂

  2018-04-20 at 11:59
 • Leave a Reply

  You may also like