Apžvalga: “Kinessences” aliejinis plaukų kremas

Žinot, neretai aš sulaukiu komplimento, kad žmonėms patinka mano rašymo stilius. Džiugu, smagu, bet kažkada galvojau, o koks jis ir kodėl? Na, ir man regis todėl, kad rašau nesudėtingai ir neįmantriai. Gyvenime aš susiduriu su žmonėmis, kuriems sunku pasakyti kažką papratai. Be angliškų, tarptautinių žodžių ar keistos manieros. Jų paklausi ar skanus buvo saldainis, o jie pradės aiškinti, kad gyvenime ragautų skanėstų imtis buvo per maža, kad galėtų įvertinti visus šio saldumyno teikiamus pros ir cons. However, šiame laiko ir erdvės taške skonis tenkino. Aš ko gero atsakyčiau, kad šiandien nieko skanesnio dar nevalgiau. Ar todėl, kad esu paprasta kaimietukė? Greičiau jau (vis dar) profesinė liga. Prieš n laiko aš rašiau žurnalą “Computer Bild Patarėjas”. Ne vienus metus. Jis buvo skirtas tiems žmonėms, kurie apie save sako, kad jau aš tai nieko kompuose nenusimanau. Žurnale buvo rašoma apie įvairias nemokamas programas ir kaip jomis naudotis. Ir kiekvienas tekstas prasidėdavo “Kompiuterio darbalaukyje pele du kartus spragtelime programos piktogramą (atitinkamas paveikslėlis) ir atsidariusiame lange…” arba “Kairiame apatiniame kampe spaudžiame “start”, išsiskleidusiame meniu pasirenkame X, tada Y ir atsidariusiame lange…”. Mat norint naudotis programa, ją reikia atidaryti ir nereikia manyti, kad šis veiksmas visiems yra savaime suprantamas. Nuo tada aš pripratau kuo paprasčiau, glausčiau, trumpiau, aiškiau. Todėl kartais keistai jaučiuosi įmantrių tekstų fone, bet džiaugiuosi, kad mano stilius pasiteisina ir žmonėms malonu skaityti. Tiesa, su stiliaus ir skyrybos klaidomis yra kur tobulėti, bet šiuo atveju mes ne apie taisykles :). 

Va tokia įžanga buvo ne į temą, bet aš, kaip jau ne kartą sakiau, bandau savo apžvalgose apjungti ir asmenines mintis, kurias seniau surašydavau į asmeninį blogą. Bet gi vistiek priartėjau prie atsiliepimo. Artimiausiu metu daugiau pasakosiu apie plaukų priemones. Kažkaip išmėginau daug naujų dalykų, kai tuo tarpu kitose srityse, pvz., veido priežiūrioje, per daug nieko nekeičiau. Dienos žvaigždė – “Kinessences” aliejinis plaukų kremas.

Aprašymas

INESSENCES plaukų kremas suteikia plaukams šilko švelnumo ir ryškumo. Jų tekstūra taps lengvesnė ir elastingesnė. Pagrindiniai plaukų kremo komponentai yra aliejai iš visų penkių žemynų:
1. Kukui riešutų aliejus (Amerika) – dėl jo poveikio plaukai taps gyvybingi ir sveiki.
2. Argano aliejus (Afrika) – užtikrina intensyvų atkuriamąjį poveikį ir maksimalų glotnumą.
3. Makadamijos riešutų aliejus (Australija) – padeda suteikia plaukams šilko švelnumo ir žvilgesio.
4. Vynuogių sėklų aliejus (Europa) – užtikrina plaukų stiprumą bei atsparumą.
5. Kamelijos arbatmedžio aliejus (Azija) – pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Šis aliejus kondicionuoja bei išryškina natūralias ar dažytas plaukų sruogas.

Naudojimas
Tepkite nedidelį kiekį priemonės ant plaukų. Tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį iki galiukų. Nenuskalaukite.

Sudėtis:

Tubelė metalinė, nelabai didelė. 

Kremas išsiskiria ypatingu kvapu. Čia jau, man atrodo, myliu arba nekenčiu situacija. Mat jei patinka ryškūs, stiprūs, rytietiški kvapai, tai turėtų sužavėti ir šis aromatas. Bet net neabejoju, kad nemažai žmonių jis erzintų. 

Mane patraukė tai, kad šis kremas yra aliejinis. Visai nostalgiškai prisimenu puikų iš “Biowax”. “Kinessences” konsistencija, kol jis kremo pavidalo, nėra labai tiršta. 

Patrynus tarp rankų jis tampa tarsi tirštu aliejuku. Aš dengiu drėgnus plaukus. 

Na ir nepasakyčiau, kad itin sužavėjo. Gal lūkestis buvo per didelis. Priemonės lengva padauginti, bet net ir to nepadarius, plaukai atrodo šiek tiek suriebaluoti, nors, turiu pripažinti, taip pat tampa ir švelnesniais. Dar pamažinau dozę, bet tada jau visiškai jokio poveikio ir nejuntu. Po truputį sunaudosiu, bet kažkodėl norėjau geriau 🙂


Naudinga: Įsigyti galima Eurokos.lt. 50ml kainuoja apie 5 EUR. 

 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

5 Comments

 • Reply Leo

  Turiu šį kremą. Ant šlapių plaukų jis man nieko nepadaro, norisi krauti jo daugiau. Bet mėgstu ant sausų po džiovinimo arba kai jie patys išdžiūsta. Mano ilgi ploni sausi plaukai, tai juos gražiai suglotnina, nuima pasipūtimą, kvapas “mano” 🙂 pabandykite gal ant sausų plaukų?

  2019-08-28 at 09:06
  • Reply Salomėja

   Aš bandžiau (iš tiesų, tai vos į rankas patenka produktas, aš jau jį puolu tept, nelaukiu kol galvą reiks plaut ), bet jau net nerašiau, kad tik sulipina negražiai 🙂 . Matyt, tiesiog ne man, kai tuo tarpu tiek daug visokių kitokių kremų patinka 🙂

   2019-08-28 at 09:11
 • Reply Alma

  Pati paklausei, pati ir atsakei, koks tas visų mėgiamas rašymo stilius 🙂 Paprastai, aiškiai, saikingai familiariai ir su lengva ironija. Kiekvienas įrašas kaip trumpas pokalbis (rašei ne kartą, kad tokių “gyvų” nemėgsti, bet įrašai būtent tokie mano akimis). Man visad malonu skaityti ir žiūrėti Tavo nuotraukas, nes tas visas “nublizgintas blogerių vlogerių gyvenimas” verčia jaustis nevisavertiškai.

  2019-08-28 at 10:06
 • Reply Virginija

  Mane taip pat žavi, kad tekstuose yra visko – nuo aprašomo produkto iki šiaip kasdienybės aktualijų ir, žinoma, su labai sveika humoro gaidele. Na ir ne paskutinėje vietoje yra nuoširdi nuomonė – jeigu ieškau info apie kokį nors produktą, pirmiausiai check’inu venividi. O skaitydama paskutinių atostogų aprašymą nenorėjau, kad tekstas baigtųsi – nu buvo taip gerai ir idomu! Taip kad – kas žmogui duota, to neatimsi☺️

  2019-08-28 at 15:25
 • Reply Gaivile

  Vat ir yra visas genealumas paprastume. Puikus rasytojas, pasakotojas yra tas, kas sugeba sudetingus dalykus paaiskinti paprastai, kad suprastu ir penktokas. Samomeja gali- todel ir smagu!

  2019-08-28 at 18:53
 • Leave a Reply

  You may also like