Apžvalga: “Kiehl’s” paakių kremas “Youth Dose Eye Treatment”

Vai vai, liko tik kelios dienos ir galėsiu atidarinėti advento kalendorius! Vienas iš jų bus “Kiehl’s”. Kaip laukiu! Tiesa, iš to, kaip abejingai sutikote mano siūlymą kartu pamąstyti ką galėčiau parašyti į kasdienius kalendoriaus išpakavimų įrašus ir siūlymą kažko paklausti (na, kad ir ko norėčiau dovanų iš Kalėdų senelio, čia gi buvo proga mano artimiesiems susižinoti, nesinaudojot!), tai manau, kad kiekvieną dieną to visai ir nereikia. Susidėliosiu kas kelias ir tuo pačiu paplepėsim apie Kalėdas. Vistiek labai laukiu! Nes kai ateis šventės, jau būsim beveik išgyvenę vieną žiemos mėnesį ir iki vasaros arčiau :D. Kol jos laukiu, rytais akis praverti man padeda naujasis “Kiehl’s” paakių kremas “Youth Dose Eye Treatment“.

Kremas su pro-retinoliu, vitaminu C ir raudonųjų vynuogių ekstraktu žada drėkinti, mažinti raukšles ir paburkimą. Lengvas ir gerai dera su makiažu. Lygesnė, drėgnesnė ir skaistesnė oda turėtų atrodyti iš karto, o po dviejų savaičių žadamas juodų ratilų, raukšlių ir paburkimo sumažėjimas.

Sudėtis:

O taip, daug silikonų. Dėl to man šis kremas labai primena makiažo bazes ir itin patinka rytais. Dar labiau makiažo bazę jis primena dėl spalvos, kuri yra šiek tiek rusva ir turi lengvo švytėjimo.

Išsklaidžius, žinoma, visiškai nesimato. Tačiau iš tiesų tas pirminis efektas ir yra toks koks žadamas: skaistesnė, gaivesnė, drėgnesnė oda. Nors girdėjau priešingų vertinimu, bet kremas man puikiai dera su makiažu.

Ilgalaikio efekto nepastebėjau, o labai ir nesitikiu. Visgi man atrodo, kad jo sudėtis sukurta tam čia ir dabar rezultatui. Todėl “Youth Dose” naudoju išskirtinai tik rytais ir tai mano mylimas makiažo pradžios produktas.

Nuotraukose šmėžuoja ir kitas “Kiehl’s” kremas – “Creamy Eye Treatment with Avocado”. Noriu ir jam skirti šiek tiek dėmesio.

Paakių kremas su avokadais yra kone garsiausias šios srities “Kiehl’s” produktas ir visiškas bestseleris. Jis žada maitinti paakius, yra tirštos, tikrai į avokadų tyrę panašios konsistencijos.

Ir man visiškai nepatinka. Jie pirmąjį aptartą produktą aš esu nuoširdžiai pamilusi, nepaisant to, kad ilgalaikio poveikio labai nesitikiu, tai šis kremas nelimpa nors tu ką. Visų pirma man labai sunku jį paskirstyti. Jei oda bent vos vos drėgna, pvz nuo toniko (vos vos, turiu omenyje iš tiesų tik užuominą į drėgmę), paakių kremas visiškai nesisklaido. Atrodo, lyg bandyčiau į šlapią paviršių įtrinti šaltą sviestą – eina tokiais nesitepančiais gabaliukais. Ant visiškai sausos odos situacija geresnė, bet vistiek man jis sunkiai tepasi ir geriausiai pavyksta aplikuoti įtapšnojant po truputį. Bet tada poveikis nepatinka. Paakiai atrodo riebūs, o ryte atsibundu dar labiau patinusi. Va tau ir populiariausias. Dar vienas įrodymas kokie mes esame skirtingi, nes šį kremą dievina žmonės, kurių nuomone tikiu ir pastoviai jį perka. Viena draugė visas ausis išūžė kažkada sužinojusi, kad turiu šį kremą, bet dar nebandžiau. Nes gi tai stebuklas. Na, ne man.

Tai va. Du kremai. Vienas labai patinka. Ir jis šios apžvalgos herojus. Kitą gi norėjau tik paminėti, kad nereiktų dedikuotos neigiamos apžvalgos rašyti, bei parodyti, kad mano santykiai su “Kiehl’s” vis dar yra hits and misses.


Naudinga: Produktus rasite “Kiehl’s” parduotuvėse (“Akropolis” ir “Panorama” Vilniuje). “Youth Dose Eye Treatment” kainuoja apie 40 EUR už 15ml, avokadinis kremas – apie 30 EUR už 14g.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

15 Comments

 • Reply Alma

  FB skelbsi įrašus apie Advento kalendoriaus išpakavimus ir kitus kalėdinius džiaugsmus? O į įrašo temą aš pastebėjau, kad vis tik kremas paakiams ir tonikas mano odai yra pertekliniai dalykai. Žinau žinau, kad visi kosmetologai skalambija apie tai, kad REIKIA rūpintis, kol poreikio nesimato, bet ką aš žinau, man toks jausmas, kad tik prasčiau oda atrodo.

  2018-11-27 at 10:58
  • Reply Salomėja

   Kosmetologai dažnai skalambija kas jiems patogu :). Aš paakių kremus gal tik porą metų tenaudoju, kol kas dar nesu tikra kodėl :).
   O dėl Advento kalendoriaus įrašų, planavau bloge daryt kas dieną išpakavimą, plius pakalbėt kokia tema, apie šventes, požiūrį, dovanas, darbus. Na mažiau tokiom kasieniškom. Pernai buvo sunku jau į galą kažką sugalvot, tai paprašiau užduot klausimų ar pasiūlyt temų :). Iš aktyvumo matau, kad kasdieninis įrašas yra too much. Galvoju gal tik sekmadieniais tada rašysiu, o kas dieną užteks IG istorijų 🙂

   2018-11-27 at 11:20
   • Alma

    Esmė ta, kad aš FB neturiu, tai labai džiaugsiuos, kad vis tik viską matysiu 😀

    2018-11-27 at 11:57
 • Reply Virgilija

  Tikėsi ar netikėsi, bet man FB postas kažkur dingo.
  Todėl kelis klausimus užduosiu čia.
  1. Ar bandei audio knygas? (Anglų, lietuvių kalbomis) ir kokie įspūdžiai.
  2. Ką manai apie namines kaukes iš natūralių produktų?

  2018-11-27 at 11:53
  • Reply Salomėja

   Atvirukas užsitarnautas, bet į šiuos klausimus galiu atsakyti gana greitai ir nereikia atskiro įrašo 🙂
   1. Esu klausiusi tik vieną knygą. Nepatiko. Visgi, aš mėgstu skaityti. Kaip nemėgstu filmų, taip turbūt nemėgstu ir klausymo.
   2. Manau, kad jau nebe Žemaitės laikai, kad terliotis su maisto produktais 🙂 Juo labiau, kad ir natūralių produktų sunku rasti šiais laikais 🙂 arba kainuoja kosmosą, tad geriau suvalgyt.

   2018-11-27 at 12:06
 • Reply MM

  Aš net drėkinantį veido kremą tingiu teptis, o apie paakių kremus net nekalbu… 😀 Keletą esu naudojusi (iš Lumene, Biok), jokio poveikio nepajutau, tas pats, jeigu pasitepčiau paakius veido kremu.

  2018-11-27 at 12:05
  • Reply Salomėja

   Tai šiaip ir yra tas pats. Tik kitaip sufasuota. Aš paakių kremus pradėjau naudoti labiausiai tada, kai ėmiau veidą tepti visokiais rūgštiniais serumais ir praktiškai mažai benaudoti veido kremus. Tai kartais norėdavosi padrėkinti. O po to kažkaip įaugo į rutiną. Nors ten į kokias keliones tai net mintis nekyla paakių kremo įsidėt.

   Alma, man rodos, kad galima skaityt fb ir jo neturint, jei puslapiai vieši. Aišku, pastoviai mėto prisijungimo pop up, bet nėra neįmanoma.

   2018-11-27 at 12:08
 • Reply Aldėja

  Ojei kaip aš noriu to avokadinio kremo! Esu sausaodė, tad man turėtų tikti o klausimai šiandien arba rytoj bus! Lauksiu įrašų kasdien, vien jų dėka tave ir atradau

  2018-11-27 at 17:27
 • Reply DaliaM

  O aš būsiu ta, kuri pasisako už retesnius įrašus 😀 Pamenu iš anksčiau, kad man buvo sunku sekti kasdienius išvyniojimus 🙂 Aš irgi neseniai palygint pradėjau naudot paakių kremus, ir kol kas paieškose.. Dabar baigiu sunaudoti mažiuką Estee Lauder Advanced N R Synchronized II – man per lengvas, jau dabar. Va truputis šaltuko, ir visas veidas jau sausėja… Ką tik nusipirkau Clinique Pepstart, nes prisiskaičiau kad tai pakankamai geros sudėties už prieinamą kainą kremukas. Bandysiu. O koks bus po jo – dar reik pagalvot… Gal Niod, norėčiau gal jį išbandyt :/ O gal dar kas naujo atsiras iki to laiko 🙂

  2018-11-28 at 01:28
  • Reply Salomėja

   Dėl įrašų, tai negi ir reikia skaityti kai pasirodo? Juk galima, kad ir Kalėdų rytą visus 24 imt. Jei ne išpakavimas, tai vistiek gi kokia apžvalga bus. :):)

   Dėl kremo, tikiuosi Clinique patiks, bet pernai blogeriai skeptiškai apie jį kalbėjo. O pas šią kompaniją yra ala gerų sudėčių? Sakau ala, nes va Pinkevičienė labai sklandžiai surašė mano mintis, kurios visada intuityviai kirba :), nes patirtis bandant jas patvirtina
   https://m.facebook.com/justina.unguraityte/posts/10210302805526855?__tn__=K-R

   2018-11-28 at 08:52
   • DaliaM

    Tie kas rašė kad veiksminga sudėtis gal rašė nes žino, o gal ir nežino. Bet juk vis tiek kažkaip reik išsirinkti! 😀 tai jau geriau tikėtis kad informacija buvo teisinga, negu rinktis prekę pagal pakuotės spalvą. O p. Pinkeviciene kritikuot moka, o galėtų ir ji pasiulyt gera veiksminga paakiu krema 🙂

    2018-11-28 at 10:56
 • Reply Salomėja

  Dalia, o bandėt jos siūlomus, nepasirodė veiksmingi? Aš tai nebandžiau dar 🙂
  Bet man jos įrašas nepasirodė kritika kažkam, grynai mintys, kurias aš visai nesusijusi su jokiu prekiniu ženklu, galvoje vartau jau ne vienus metus.

  2018-11-28 at 11:49
  • Reply DaliaM

   O man pasirodė, kad kritikuoja, t.y. sumenkina tiek “ekspertus”, tiek vartotojus. Maždaug ką jūs ten skaitot, rašot, o aš vis tiek protingesnė 🙂 Tai čia bendrai apie toną (pirmą kartą išgirdau jos pavardę, tai jokio išankstinio nusistatymo). Bet o tai kokios jos pagrindinės mintys, kad jei nežinom kiek procentų to ingrediento yra, geriau išvis neskaityti sudėčių? Hm, manęs neįtikino 🙂 Na o apie siūlomus, tiesą pasakius, nežinojau ką ji siūlo, bet po Tavo parašymo, labai susidomėjau, ir norėjau pažiūrėt kokius konkrečiai produktus (įskaitant paakių kremą) ji siūlo. Perverčiau jos FB, taip pat google, deja, nepavyko rasti tokio sąrašo 🙁

   2018-11-28 at 23:42
   • Salomėja

    Dalia, jos siūlomi produktai yra Green Feel :), kurie dažnai yra gana teigiamai vertinamų sudėčių 🙂
    O virtualų toną mes pasirenkame girdėti, mane dažnai irgi dėl jo kaltina, nors realiai taip visai nebūna, išsakai mintis, o kažkas priskiria visai kitas intonacijas :). Bet tame ką kalba tiesos daug. Man irgi išgirdus “nusipirkau geros sudėties…”, iš karto norisi klausti, nagi nagi, ir kas toje sudėtyje gero? Kokia nors inovatyvi kompozicija? Gal kažkoks patentuotas aktyvus komponentas, gal dar kažkas gero ir veiksmingo? Nes man gera, ta, kuri veikia, ne ta, kuri nieko nedaro, tame tarpe ir nedirgina dalies jautrių žmonių, nors ne visi tokie yra :):):)
    Va dabar pas mane FB konkursas, kur paprašiau žmonių parašyti mėgstamiausią veido priežiūros produktą ir kodėl. Stebiuosi kiek atsakymų yra apie tai, kad todėl, kad sudėtis gera, nors tų produktų sudėtis net nėra labai gera, tik tiek, kad neturi mitais apipintų ingredientų :), va pasakytų, kad ką padarė odai 🙂 Nors, žinoma, yra ir tokių, tad vertiname pagal save.

    Čia požiūrio reikalas ir tik tiek.

    2018-11-29 at 08:51
 • Reply DaliaM

  Na savo pirmame komentare aš turėjau omenyje gera sudėtis – tai efektyvus kremas, kuriame yra galimai padėsiančių keisti odą ingredientų, nes paakiams būtent tokio ir norėčiau. Deja, ne visiems taip gerai sekasi įžiūrėti poveikį, kuris, tikiu, gali net neiškart ir pasirodyt, o tarkim po mėnesio pabaigus produktą :/ Tiksliai nežinau, bet manau ir taip būna. Kai negali įvertinti poveikio, tada gali pasidžiaugti, kad daiktas patiko, nes buvo gera sudėtis (tikėjimas – stiprus dalykas), faina konsistencija ar malonus kvapas… Dėl tono, gali būti kaip sakai, bet gali būti kad ir intuiciškai pajauti ką žmogus nori pasakyti 🙂

  2018-11-30 at 01:19
 • Leave a Reply

  You may also like