Apžvalga: “Isadora” lūpų dažai ir pieštukas “Lip Desire Sculpting”. Spalva 54 Dusty Rose

Nelabai seniai aš “Instagram” rodžiau keletą mane pasiekusių “Isadora” naujienų ir pasakojau apie savo santykį su šia kompanija. Kadangi ne visi seka (o gaila), tai šiek tiek perpasakosiu ir čia. “Isadora” yra pirmoji tikroji mano kosmetinė meilė. 

Dažytis aš pradėjau gana anksti, kaip aniems – jaunystės – laikams. Gal kokių 13-14 metų. Ir nelabai domėjausi kuo aš dažausi, nes galimybės buvo ribotos. Pirmasis šaltinis – televizijos reklamos, kurios reklamuodavo “L’oreal” ir “Maxfactor”, tačiau mano mieste, kuris ne toks ir mažas (Ukmergė), nebuvo tokių produktų, arba buvo labai mažai ir brangūs. Dar “Panelėje” pamatydavau vieną kitą reklamą, ten dominuodavo lyg ir “Manhattan”. Tušų buvo galima rasti ala komercinėse, kaip tuo metu vadinome, parduotuvėse. Tačiau ir viskas. Visa kita, no name arba golde rose lygio priemonės iš kioskelių bei turgaus. Paskui dar atsidarė “Sarma”, bet aš ilgai jau nebegyvenau Ukmergėje. Beje, dabar ten žmonės irgi perka tik “Droge” bei “Eurokos”. Nieko prabangesnio nėra.

Išvažiavusi studijuoti aš jau atradau tokias parduotuves, kaip “Drogas” su visais “Maybelline” ir kt., stendais, tačiau finansai buvo itin riboti ir tušas už 20 litų buvo kosmosas, kai tau reikia išgyventi mėnesį už 100. Tad čia irgi nepasistūmėjau. Tačiau gal kokiame trečiame kurse (taip, tai buvo prieš daugiau nei 10 metų), gavau lauktuvių iš Norvegijos. Ten giminaičio draugė turėjo kosmetikos parduotuvę ir parūpino krūvą testerių. Tarp jų buvo ir tokia (ar labai panaši) “Isadora” paletė. Ir kaip man ji patiko! Žinoma, priemonių galiojimo laikas ribotas, bet tą paletę naudojau gal kokius 8 metus. Jau gyvenau Vilniuje ir kai sugalvodavau pasigražinti, tai apsivesdavau ruda spalva akis. Komplimentai būdavo garantuoti, kitame savo bloge net galėčiau surasti kolegės komentarą, kur ji rašo, kad gražiai atrodau :). Tik dėl tų šešėlių. Vėliau per mano rankas perėjo ir daugiau “Isadora” priemonių. Niekas nenuvylė. Tačiau kažkaip labiau išreklamuotos priemonės nukonkuruoja ir jau senokai buvau bebandžiusi kažką naujo. Na, o dabar turiu progą pačiupinėti net kelis produktus ir apžvalgą pradedu nuo lūpų dažų bei pieštuko, kuriuos parduotuvėse galite rasti tiek atskirai, tiek rinkinyje 2 už 1 kainą.

Produktai pristatomi taip:

Lūpų dažai:

 • Kreminės tekstūros, tačiau itin lengvi lūpų dažai. Suteikia DAUG apimties.
 • Itin ryški spalva. Gaivus, spindintis rezultatas.
 • Suteikia lūpoms komforto jausmą.
 • Su drėkinančiais lūpas ingredientais.
 • Itin lengva tepti specialios formos dėka.
 • Be kvapiklių. Kliniškai patikrinti.

Vandeniui atsparus lūpų pieštukas:

 • Kontūruoja ir putlina: suteikia kontūrą bei apimties.
 • Fiksuoja: ilgai išlieka, neleidžia lūpų dažams „išbėgti“ nuo lūpų, dažai laikosi ilgiau.
 • Kaip lūpų dažai: kreminius, matinius pieštukus galima naudoti ir kaip lūpų dažus.

Lūpų dažų ir pieštuko spalvos yra suderintos, vadinasi taip pat. Pieštukas išsukamas.

Nei per minkštas, nei per kietas. Brėžia lengvai, užspalvinti lūpas taip pat nesunku. Pieštukas suteikia matinį efektą, todėl, kaip ir visi kiti tokio pobūdžio produktai, šiek tiek sausina lūpas. Tačiau tikrai puikiai prailgina lūpų dažų laikymą.

Lūpų dažai gana netipinėje tūbelėje, primena kreidelę. Pigmentuoti, man užtenka vieno sluoksnio. Jei pieštukas yra daugiau mažiau matinis, tai lūpdažis kremiškesnis, turi šiokio tokio spindesio, sakyčiau toks labiau klasikinis. T. y. per vidurį: nei per daug blizga, nei per mažai.

Ant rankos matote, kad spalvos dera, tik užbaigimas skiriasi.

Beje, spalva man labai patinka. Nenustebčiau, kad pasiknisusi savo kosmetikos dėžutėje rasčiau dar keletą panašių, nes visada renkuosi tokias rausvas ir nude spalvas. Nudžiugau, kai tokia atkeliavo.

Kažkada sakiau, kad ne itin mėgstu dažyti lūpas, nes nėra labai patogu, o ypač dėl to, kad maniškės dėl blogo sąkandžio nėra simetriškos, bet tokias spalvas prisipratinu ir nebebijau į save žiūrėti.

Kairėje tik pieštukas, dešinėje kartu su lūpų dažais. Skirtumas nėra didelis, tiesiog matosi, kad lūpos nebėra matinės :).

Jei pieštukas vienas šiek tiek sausina, tai užtepus dažų tas jausmas sumažinimas iki minimumo. Man lūpdažis dėvisi tikrai maloniai. Jei nevalgau ir negeriu, tai laikosi iki kol… pavalgau arba geriu, arba nuvalau :D. Lyg šiol pastoviai naudojau arba panašių spalvų “Essence Matt Matt Matt”, arba “Prestige” dažus, tai pastaruoju metu “Isadora” karaliauja mano kasdieniuose pasirinkimuose.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti rinkinį galite “Drogas” ir “Douglas” parduotuvėse. Kaina – 15.99 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

7 Comments

 • Reply Vasarė

  Aš taip pat testuoju Isadoros kosmetiką, tai turiu pasakyti, kad esu maloniai nustebinta. 🙂 Priešingai nei tu, ypatingų santykių su ja niekada neturėjau, nei vienos kosmetikos priemonės nebuvau bandžiusi, prie stendų irgi nestabtelėdavau. Tai užtat toks absoliutus atradimas buvo! Vienas iš labiausiai patikusių produktų būtent ir buvo lūpų pieštukas (mano spalva kitokia ir ją įsimylėjau, bet žiūriu, kad ir taviškę mielai priglausčiau) – toks ir kreminis, ir laikosi gerai, ir spalva… Jau jaučiu, kad subaigus atsiųstą eisiu pirkti ir kitų. 🙂 O dėl kreidelės dar nenusprendžiau, kaip jaučiuosi. Visiškai matinis dengimas man patinka labiau, be to, nors spalva parašyta ta pati, man atrodo, kad šiek tiek skiriasi. Nežymiai, bet vis dėl to. Gerai įsižiūrėjus, ir taviškės lyg ir ne visai visai vienodos, ar ne? Tai tas šiek tiek erzina. Bet gal dar susidraugausiu. 🙂

  2017-06-20 at 14:54
  • Reply Salomėja

   Man atrodo, kad įsižiūrėjus spalvos skiriasi dėl skirtingo užbaigimo. Lūpų dažai švyti, tad yra savotiškų atspindžių, kai pieštukas matinis. Šviesos žaismas. Ar patinka šešėliai? Man labai! O kitoms priemonėms turėsiu vieną kitą pastabėlę 🙂

   2017-06-20 at 16:16
   • Vasarė

    Šešėlių pigmentacija, spalvos, dengimas – viskas tikrai puiku. Nuliūdino, kad žiauriai byra. 🙁 Su plokščiu šepetėliu kabinant dar pusė bėdos, bet bandant su sklaidymui skirtu tai oi oi. Aišku, kokybė nuo to nenukenčia, tik kad nemažai netvarkos prisidaro, tai nelabai malonu. 🙂 Po lūpų pieštuko man antroje vietoje antakių pieštukas labai labai, o highlighter’ių paletei minusų neradau, tik kad nesu aš tokių dalykų didelė naudotoja, tai čia asmeniškai toks šiek tiek bevertis daiktas gavosi. 😀

    2017-06-20 at 20:15
 • Reply Salomėja

  Vasare, man pieštukas taip pat bevertis, kaip tau highlighteriai. Pastarieji man patinka tuo, kas kitam būtų minusas: mažiau pigmentuoti už mano turimus (pvz., The Balm ar Melkior), todėl mažiau ir vargo eilinę dieną :). Žodž, reiks viską papasakoti apžvalgose. Man keista, kad “Isadora” stendai paplitę, bet apie kosmetiką mažokai kas kalba. Ir neturiu omenyje vien blogerių, bet forumuose bei pan.

  2017-06-20 at 21:05
  • Reply Vasarė

   Taip ir išlenda, kokie žmonės ir jų poreikiai skirtingi. :)) O šiaip teisingai sakai, telieka susitikti apžvalgose!

   2017-06-20 at 22:43
 • Reply Rūta

  Kaip tau tinka!

  2017-06-25 at 19:46
  • Reply Salomėja

   Ačiū 🙂

   2017-06-25 at 19:52

  Leave a Reply

  You may also like