Apžvalga: “Gosh” akių pieštukai “Metal Eyes”

gosh metal eyes | Grožio blogas

Na, draugės, ar paminėjote tarptautinę moters dieną? Vakar dėl šios progos pasijutau keistokai. Žinote, kažkaip aš mokiausi vaikinų kolektyve, po to dirbau vyrų kolektyve, vėliau dažniausiai arba viena, arba nedideliame vyrų kolektyve ir kažkaip pasimiršta man, kad atsidūrus tarp moteriškių gausos galiu susisprogdinti savo gyvenimo burbulus. Nuėjau vakar į pilates, ir prieš užsiėmimą trenerė paklausė ar visas jau vyrai pasveikino ir po to “paliūdėjo”, kad va neturim čia nė vieno, nėra kam sveikinti. Aš sakau, kad gi čia moterų moterims diena ir vyrai tik iš solidarumo tulpes dovanoja, kas yra žiauriai faina, bet nė kiek neprivaloma, nes šiaip čia yra mūsų garbė viena kitą sveikinti. Likau nesuprasta, o kalba pasisuko į darželio laikus. Ką gi… Visgi tos tulpės šaukte šaukia, kad jau pavasaris ir galime pašnekėti apie sezono naujienas iš “Gosh”. Kompanija lentynas papildė metalinių atspalvių pieštukais.

gosh metal eyes | Grožio blogas

Aš nesu tikra koks mano santykis su pieštukais. Vienais gyvenimo periodais visiškai nenaudoju, kitais būna įsikandu, kokį vieną ir nepaleidžiu iš rankų.

gosh metal eyes | Grožio blogas

Pieštukai pristatomi taip:

Vandeniui atsparus akių pieštukas yra švelnios bei kreminės tekstūros, todėl juo nesudėtinga nubrėžti tikslią akių liniją ar sukurti padūmavusį efektą. Jei liniją norėsite išretušuoti, tuomet tai darykite netrukus, kai paskirstote, nes po kurio laiko formulė tampa vandeniui atspari. Priemonės sudėtyje yra natūralių vaškų, kurie padeda pieštukui išlikti net 24 valandas, nesubėgti ir neatsispausti. Intensyvi spalva turi prabangaus metalinio spindesio.

gosh metal eyes | Grožio blogas

Man truputį kliudo, kad jie drožiami. Nedidelis trūkumas, bet aš labiau mėgstu išsukamus. Su tais drožtukais kartais nutinka taip, kad numoju ranka, nes tik pridrožiu košelės.

gosh metal eyes | Grožio blogas

gosh metal eyes | Grožio blogas

Priemonės minkštos, lengvai sklaidosi, bet tą reikia daryti greitai. Vandeniui atsparūs pieštukai tikrai yra atsparūs. Su rudu ir pilku viskas kaip ir aišku – universalūs atspalviai, juos nesunku panaudoti, galima tepti vietoje šešėlių, ar daryti pravedimus. O štai turkio spalva jau tikrai įdomi ir reikia pasukti galvą, kaip ją pritaikyti. Žinokite man visai prilipo variantas, kai tiesiog pravedu palei blakstienų liniją ir daugiau nieko akims nenaudoju. Na, išskyrus tušą. Dėl mano užritusių vokų, ta mėlyna spalva sužiba tik mirksint. Manau jei turėčiau normalius, tai jausčiausi per ryškiai pasidažiusi, o dabar gana subtilu, na lyg kyšantis ryškios kojinės kraštelis 🙂

gosh metal eyes | Grožio blogas

gosh metal eyes | Grožio blogas

Pieštukai tikrai atsparūs, jau sakiau. Tokia linija man atlaikė visą dieną niekur neatsispaudusi (be jokio pagrindo), kai tuo tarpu kartu naudotas vandeniui atsparus tušas paliko dėmių ant viršutinio voko.

Jei jums patinka pieštukai, ir “Gosh” siūlomos spalvos, tai rekomenduoju išmėginti. Jei tokio daikto savo dažymosi rutinoje nenaudojate, tai nemanau, kad mano apžvalga labai sudomins. Man pačiai keista, kad naudoju tą ryškų turkį, matyt pavasarinis spalvų badas!


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana”. Pieštukai kainuoja apie 8 eurus.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply Dalia

  Turėjau turkio pieštuką gal eurokose gautą dovanų ir niekad neišlindau iš namų juo pasidažius 🙂 su pieštukais aš irgi arba naudoju ištisai, arba išvis nenaudoju. o dabar bandau vėl pratintis, rankos dreba 🙂

  2018-03-09 at 10:10
 • Reply Alma

  Darbe pasveikino, bet man iš tiesų tokia keista šita šventė, lyg maždaug vieną kartą per metus vyrai prisimena, kad mes moterys 😀 Gosh pieštukus nuolat naudoju, bet tie metalic taip nepatraukdavo iki galo, o tradiciniai labai patinka, nemėgstu ryškių aštrių pravedimų, su tamsiai rudu ar pilku prasivedu palei blakstienų augimo liniją, akys tiesiog tampa ryškesnės. Laiko puikiai, akių nedirgina, o drožimas man tik pliusas.

  2018-03-09 at 10:11
  • Reply Salomėja

   Visos šventės tokios, vieną kartą kapai, vieną kartą margi kiaušai, vieną kartą eglutė, vieną kartą moterys ir t. t. O šiaip čia net ne šventė, tiesiog svarbių įvykių paminėjimas. Juk realiai prisimenama, ne kad moterys esame, bet, kad tuo ko norime būti galime ir būti :). Tiesa, darbe kai gėles vyrai dovanoja, tai keista, galvoju, gal dėl kaltės 🙂 Nes iki lygybės dar toli darbo rinkoje 🙂

   2018-03-09 at 10:37
 • Reply Beata

  Nu tulpių pardavėjams čia didžiausia proga užsidirbt, nes gi kitom dienom nieks jų nešluoja:-) kalbant apie pieštukus, aš šitų nebandžiau, bet man visi bandyti, net ir waterproof visada atsispausdavo kažkur po antakiu, feee. Turiu užkritusius vokus, bet oda toli gražu ne riebi, tai žiauriai nervuoja tas atsispaudimas. Pasižiūriu į kitas ir tokia graži man ta pieštukinė linija, o pas mane po pusvalandžio jau dvi pasidaro 😀

  2018-03-09 at 10:50
 • Reply Sonata

  aš vakar irgi likau nesuprasta, kai pasakiau, kad ne tulpėse gi esmė šitos dienos… bet nuotaika jau pavasarinė tai nesivėliau į, kaip turiu nuojautą, beprasmę diskusiją…
  vakar išsitraukiau visas savo dėžutes – slėptuves – saugyklas… eisiu daryt reviziją ir puoštis… Jaučiu pavasarį 🙂

  2018-03-09 at 11:38
 • Reply Renata

  As vakar gavau Douglas chuby stick seseli,kaip norėjau kad jis butu droziamas,jis plastikinis,logiška,kad turėtu būti issukamas,kiek bevargau,sukau,kol galu gale peiliu israkinėjau ir supratau,kad jis tikrai neissisuka arba man papuolė brokuotas. Bet tokio tvirtumo plastika neisivaizduoju kaip drozti.

  2018-03-09 at 12:29
  • Reply Salomėja

   Dažniausiai drožtukai įveikia plastiką, nors aišku, nežinaų kokio jis ten tvirtumo 🙂

   2018-03-09 at 12:49
 • Reply Dalia

  Aš prieš kelis metus, kai dar dirbau ofise, irgi turėjau įvairių jausmų šios šventės atžvilgiu 🙂 Ryte ateidavom į darbą, ir rasdavom kiekviena po kokią nusususią tulpę ant stalo. Tada moterys (ypač tos vyresnės) jausdavo pareigą vyrams atsidėkoti, ir organizuodavo per pietų pertrauką pyrago pirkimą. Man tai kvepėjo sovietmečiu, ir aš iš principo pinigų nesimesdavau ir galvodavau, kad ta vargšė tulpė neatsipirks, ir kad kodėl vyrai negali dar ir to pyrago nupirkti 😀 Nežinau, gal tokie jausmai, nes žinojau, kad ir tulpės perkamos tik iš reikalo (greičiausiai ilgai buvo ieškota savanorio, kas eis pirkti), anokia ten pagarba ir tas džiaugsmas jiems turint moteris kolektyve, visai neįtikino manęs :/ Dabar, kai nebedirbu, vakar gavau sveikinimus tik iš moterų draugių, net ir iš tolimojo užsienio (diena minima visur), manau, taip man labiau patinka 🙂
  Na or dar noriu pasidžiaugti (čia labiau prie praeito post’o), kad Salomėja skatina komentuoti, todėl ir lengva “turiu minčių, ir parašau”. O be to, šiame puslapyje yra ir geros techninės galimybės komentuoti. Nes pvz. skaitau ir Besameapžvalgos, bet norint pakomentuoti ten, reikia kažkur registruotis, nesigilinau gerai net kur, nes viskas labai keista, tad ten kilusias mintis ar klausimus tiesiog pasilieku sau 🙂

  2018-03-09 at 13:23
  • Reply Salomėja

   Dalia,
   Besame jau padarė, kad galėtų komentuoti anonimai bei visi kiti 🙂
   Dėl tų tulpių, tai labai gražu ir kiekvienas vyras, kuris supranta KODĖL ir KOKIA proga dovanoja tas tulpes yra vertas papildomo bučkio :). Bet pas mus kartais atrodo, kad atvirkščiai viskas, užuot sveikinę ta proga, kuria turėtų, dar labiau pastato į “mūsų ofiso puošmenos” vietą.

   2018-03-09 at 16:09

  Leave a Reply

  You may also like