Apžvalga: “Garnier” lakštinės veido kaukės su hialurono rūgštimi ir vitaminu C “Fresh Mix”

Ar daug turit baimių? Aš milijonus! Ir nieko čia gero. Pvz., bijau vairuoti, todėl, nors teises išlaikiau prieš beveik 20 metų, jos jau dešimtmetį nepratęstos, o aš esu važiavusi vos 3 kartus mažame mieste. Niekaip niekaip neperlipu per save ir, tiesą sakant, net keleiviu būti man baisu, ką jau kalbėti apie keliones motociklu. Bijau viešai kalbėti, tad mano pirmas kartas buvo bakalaurinio gynimas ir buvo taaaaaaip baisu, kad aš sakiau – šito man gana, penkios minutės pakiša koja tavo  penkių metų įvertinimui, tad toliau man to nebereikia. Bijau skambinti ir kalbėti telefonu, nors su šia baime susitvarkau, kai tikrai reikia. Bet užtrukau iki trimpenkto gimtadienio. Dar bijau dėtis lakštines kaukes ir man tai yra bjauroka. Bet žingsnis po žingsnio, kažkaip pripratau prie vaizdų, konsistencijos, mane paveikė aplinkinių nuomonė, kad kaukės yra OSOM, perlipau save dešimtą kartą ir dabar kažkaip jau pradėjau jausti malonumą. Nors terliūzinių kaukių man neatstoja, nes mėgstu veidą valyti, bet atsigaivinti lakštais tapo visai smagu. O gamintojai irgi stengiasi dėl įvairovės. Šį kartą bandžiau dvi naujas “Garnier” kaukes “Fresh Mix”. Viena yra su hialiurono rūgštimi ir skirta drėkinimui, kita – su vitaminu C ir turėtų skaistinti. 

Drėkinamoji (mėlyna) pristatoma taip:

Revoliucinė sauso dumblių audinio servetėlinė kaukė su šviežiai išsaugoma hialurono rūgšties doze. Atitinka 1 buteliuką serumo, užtepto ant jūsų odos.

Atraskite naujos kartos lakštines veido kaukes iš GARNIER! Sauso dumblų audinio servetėlė, sudrėkinta pakuotėje esančios esencijos su hialurono rūgštimi, tampa želė tekstūros servetėline kauke, kuri padengia veidą tarsi antra oda ir suteikia gilaus drėkinimo ir komforto pojūtį. Dozė drėkinamosios esencijos su hialurono rūgštimi yra šviežiai išsaugoma iki panaudojimo.

Vitamino C, geltona kaukė aprašoma šitaip:

Revoliucinė sauso dumblių audinio servetėlinė kaukė su šviežiai išsaugoma vitamino C esencija. Atitinka 1 buteliuką serumo, užtepto ant jūsų odos*.

Atraskite naujos kartos lakštines veido kaukes iš GARNIER! Sauso dumblų audinio servetėlė, sudrėkinta pakuotėje esančios vitamino C esencijos, tampa želė tekstūros servetėline kauke, kuri padengia veidą tarsi antra oda ir suteikia gilaus drėkinimo ir komforto pojūtį. Dozė drėkinamosios esencijos su vitaminu C yra šviežiai išsaugoma iki panaudojimo.

Iš esmės tas pats 😀 😀

Sudėtys:

Geltonos: Aqua / Water, Glycerin, Propanediol, Betaine,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Algin, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid,CI 19140 / Yellow 5, Parfum / Fragrance, (F.I.L. C222269/1)

Mėlynos: Aqua / Water, Glycerin ,Propanediol, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Algin, Hydroxyacetophenone,Hydroxyethylcellulose, Citric Acid,CI 42090 / Blue 1, Parfum / Fragrance,(F.I.L. C220328/1)

Pagrindinė šių kaukių įdomybė yra ta, kad prieš dedantis dar reikia pažaisti. Gamintojas sako, kad taip išlaikomas šviežumas, bet skeptikė manyje tuo abejoja. Na, bet žaidžiam. O esmė tokia, kad neatidarytos kaukės pakuotę reikia sulankstyti į tris dalis. 

Tada pirštais stipriai spausti dalį, kurioje yra skystis, ir jis pro tą vietą, kur foto aukščiau matote užrašą “Mix It” ir rodykles, suteka į lakšto pusę. Tada pamasažuojam dar šiek tiek, kad serumas pasiskirstytų, ištraukiam ir įprastai dedame kaukę ant veido. 

Lakštas patogus, gerai prilimpa, man gal kiek mažoka akių sritis, bet šiaip viskas ok. Šalta, šlapia, gaivina.

Didelio skirtumo tarp rūšių nepastebėjau. Kvapas garnierinis. Nusiėmus kaukę ant veido lieka lipnumo, kuris susigeria per kokį pusvalandį. Oda sudrėkinta, atrodo gaiviau ir sveikiau. 

Man patiko, bet šiaip, vis dar neatrandu didelio skirtumo tarp tų visų lakštų gausos. O jūs jaučiat?


Naudinga: ieškokite “Eurokos”, “Droge” Pigu.lt ir kitur. Kaina – apie 4 EUR be nuolaidų, bet tikrai pagausit už 2.5-2.8 EUR.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

4 Comments

 • Reply D

  Oh i feel you, apie tas baimes 🙂 yra reikalu su jomis… bet koks geras jausmas, kai per jas lipi ir perlipti pavyksta!
  O lakstinese kaukese ir as neatrandu dieliu skirtumu, vienos buna labiau lipnios, kitos maziau, bet visos jos, nepaisant ar drekinancios ar “senejima stabdancios” ar dar kokios nors, veida tiesiog atgaivina/pasaldo, na ir zinoma, jauciasi tas momentinis padrekintos odos efektas. Bet kokiu tai “revoliuciniu” pojuciu tai ner 🙂

  2019-04-17 at 10:46
  • Reply Salomėja

   Va va, man jos visos gaivina, drėkina, bet vienos nuo kitų skiriasi tik kvapu, forma, spalva, medžiaga ir tiek 🙂

   2019-04-17 at 11:19
 • Reply Migle

  O lengvai jums susimaise tos dvi dalys? As tai spaudziau nespaudzius, nieks nepradejo teket, atrodo ne durna, instrukcijas suprantu, bet niekaip nepaejo padaryt, kad is vienos puses subegtu i kita, tai galiausiai prakirpau abi dalis ir kauke sukisau i ta skysti 😀 Nezinau, gal tiesiog gavau su defektu pakeli 😀

  2019-04-18 at 17:48
  • Reply Salomėja

   Tikrai nesunkiai. Na reikia spustelėti, bet jokių bėdų :).

   2019-04-18 at 19:10

  Leave a Reply

  You may also like