Apžvalga: “Fitokosmetik” plaukų augimą skatinanti kaukė

Ne kartą esu minėjusi, kad mano plaukų priežiūra yra gana eklektiška. Turiu brangių priemonių, turiu pigių. Ir viską miksuoju. Ne, plaukai nenukrito. Yra sveiki, auga greitai. Blogų plaukų dienos pasitaiko vis rečiau.

Visgi, neseniai, viena truputį pažįstama sakė, kad aš rašau tik apie brangius plaukų produktus. Argi? Grįžusi namo peržiūrėjau plaukų priežiūros kategoriją. Iš paskutinių dešimties apžvalgų net 6 produktai patenka į kategoriją iki 5 EUR, tad gal kaip visada, matome ką norime matyti :). Tačiau šiandien aš papildysiu pigių, bet gerų sąrašą. Produktas ir vėl iš “Elevita” parduotuvės. Šiaip ten yra lobių kasykla.

“Fitokosmetiks” turi ne vieną kaukę, tačiau aš bandau su garstyčiomis. Ji turėtų stimuliuoti plaukų augimą.

Sudėtis:

Sudėtyje tikrai yra plaukų augimą skatinančių produktų, pvz., svogūnų ar pipirų ekstrakto. Kadangi didžioji dalis sudėtinių komponentų man pasirodė saugūs bei naudingi, tai kaukę aš tepu ir ant plaukų, ir ant šaknų. Nes, o kaip kitaip tą augimą pastimuliuot?

Atvirai pasakysiu, kad pakuotė man juokinga. Šie kibiriukai primenantys majonezo, ar jogurto indelius nėra nei gražūs, nei patogūs. Užtat pigūs, tad neišpučia produkto kainos.

Kiekis (155ml) irgi ne iš tų, kurie priverčia nuobodžiauti. Kai perku, tai mėgstu dideles pakuotes, o kai naudoju, tai keikiu, kad vis nesibaigia, nes noriu jau kažką naujo atsidaryti. Mano storiems ir ėdriems plaukams toks kibiriukas yra kokiems 6 kartams.

Kaukė ypatingu kvapu nepasižymi, turi kažkokį, bet jis į akis nelenda. Konsistencija gana tiršta. Šildomasis poveikis minimalus. Apie plaukų augimo paspartinimą būtų kvaila kalbėti. Čia reiktų mokslinius tyrimus ir matavimus atlikti. Tačiau kaip eilinė kaukė man ši priemonė gera. Glotnumo suteikia panašiai, kaip ir silikoninės priemonės, tai kuo skųstis? :). Išbandykite, kaina tikrai nekanda.


Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite fizinėse “Elevita” parduotuvėse ir internete. Kaina yra apie 1.50-2.30 EUR (gaudykite akcijas) už 155ml.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

5 Comments

 • Reply Neringa

  Kokia faina kaukytė! Beje, ka=kas nutiko tavo FB, bent aš nematau nei vieno įrašo…

  2017-05-17 at 10:37
 • Reply Salomėja

  Neringa, ką reiškia nematai? Nes aš viską matau, ir turbūt ne tik aš, nes pastaruoju metu esu gavusi komentarų, net ir dėl šios kaukės.

  2017-05-17 at 10:50
 • Reply Neringa

  Gal čia pas mane su internetu kažkas negerai, man nerodo nei vieno tavo pranešimo, tik nuotrauką, viršutinį banerį ir dešinėje esančią meniu, daugiau nieko 🙁

  2017-05-17 at 10:53
  • Reply Salomėja

   Tas pats pas tave 🙂 Matyt FB bajeriai, spausk kairėje “Posts” ir matysi visus postus.

   2017-05-17 at 10:58
   • Neringa

    A, matai kaip! 🙂

    2017-05-17 at 12:43

  Leave a Reply

  You may also like