Apžvalga: “CND Creative play” gelinis lakas (spalva “454 Steel the Show”), bazė ir topas

CND Creative Play | Grožio Blogas

Kiekviena diena yra pamokanti. Šios dienos pamoka yra labai paprasta: dairykis per petį nes turi bailių priešų :). Pasalūnai visada yra truputį juokingi :). Visgi, gyventi tapo kiek įdomiau. Tai švęsdama ir vėl nusilakavau nagus. Paprastai aš tą vis atidėlioju.

Jau senokai nebuvau išbandžiusi kažko naujo gelinių lakų srityje. Labai vilioja “Didier”, bet nueiti tuos kelis šimtus metrų iki studijos pritingiu, mėgstu pirkti anonimiškiau, o internetinį apsipirkimą pristabdo tai, kad atveža tik kurjeriai. Šiaip jau nebebijau jų, bet mane trikdo tai, kad negaliu tiksliai planuoti laiko. Kad ir nesenas pavyzdys. Pirkau trečiadienį vokiškame “Amazone” dovaną vyrui. Buvo parašyta, kad atveš penktadienį. Na, dar pagalvojau, kad tą dieną neturiu rimtų reikalų ir galiu laukti namuose. Bet kur tau… Dovana iš užsienio jau kitą rytą buvo Lietuvoje (diena anksčiau), o  kurjeris paskambino tik tada, kai eilinį kartą nerado per kur įeiti į laiptinę. Tiek to laiko planavimo. Tad dovanas mielai priimu visais būdais, o pati perku tik taip, kaip man patogu :).

Ir tuo metu, kol aš svajojau įsigyti kažkokią naują spalvą, pasiūlymas pats atėjo iš “Vitrina Pro”. Nauji “CND Creative play” lakai! Bandom!

CND Creative Play | Grožio Blogas

Šiek tiek teorijos apie visą trijulę:

“CND Creative Play GEL basecoat”.
Lako pagrindas sukurtas suteikti tvirtą pirmąjį sluoksnį. Užtikrina lengvą CREATIVE PLAY™ gelinio lako pašalinimą nuo natūralaus nago, teisingai naudojant gryną acetoną ar OFFLY FAST™ drėkinantį lako nuėmėją.
Išlieka 14 dienų.

Sudėtis:Di-HEMA trimetilheksilio dikarbamatas, HEMA, celiuliozės acetato butiratas, izobornilo metakrilatas, hidroksicikloheksilfenilketonas, trimetilbenzoil difenilfosfino oksidas, glikolio dimetakrilatas, BHT, Bis (metakrilioksi-etilo) fosfatas, hidrochinonas, violetinė 2 (CI 60725) .

“CND Creative Play GEL” nagų lakas.
Tai ypatingai intensyvios spalvos sluoksnis, skirtas antram CREATIVE PLAY™ gelinio lakavimo sistemos žingsniui – spalvos padengimui. Platus sodrių spalvų asortimentas ir 10 galimų tekstūrų: kreminė, holografiniai blizgučiai, metaliko, metaliko blizgučiai, mikro blizgučiai, maišytų spalvų blizgučiai, perlamutras, atlasinis, blizgus, pereinamas.

Sudėtis:Di-HEMA trimetilheksildikarbamatas, HEMA, hidroksipropilas Metakrilatas, polietileno tereftalatas, PEG-9 Dimetakrilatas, polibutileno tereftalatas, titanas Dioksidas (CI 77891), ultramarinai (CI 77007), manganas  Violetinė (CI 77742), raudona 27 (CI 45410), aliuminio kalcis Natrio silikatas, trimetilbenzoil difenilfosfino oksidas, Etilacetatas, butilo acetatas, sintetinis fluoroflogopitas, Žėrutis, molis, akrilatas, kopolimeras, izopropilo alkoholis, Kalcio aliuminio borosilikatas, hidroksicikloheksilfenilas Ketonas, etileno / VA kopolimeras, poliuretanas-33, silicio dioksidas, Izobutilfenoksi epoksidinė derva, BHT, poliuretanas-11, alavas Oksidas, hidrochinonas, p-idroksianizolas. Gali būti: ežero raudona 7 (CI 15850), mėlyna 1 (CI 42090), Geltonas 5 (CI 19140), geležies oksidai (CI 77491),  Aliuminio milteliai (CI 77000), raudonasis 6 ežeras (CI 15850), geltonasis 10 ežeras (CI 47005), Chromo oksido žali (CI 77288), juoda 2 (CI 77266) [nano], raudona 34 (CI 15880), geležies oksidai (CI 77492), karminas (CI 75470), Violetinė 2 (CI 60725).

“CND Creative Play GEL topcoat”.
Ypatingai blizgus CREATIVE PLAY™ viršutinis gelinio lakavimo sistemos sluoksnis, sukurtas užbaigiamajam žingsniui ir lako apsaugai. Manikiūras išlieka 14 dienų. Skirtingai nei kitų gamintojų, šis viršutinis sluoksnis pašalinamas nenaudojant grubių įrankių, nereikia nudildyti.

Sudėtis: Di-HEMA trimetilheksilio dikarbamatas, HEMA, Hidroksipropilmetakrilatas, trimetilbenzoilas, Difenilfosfino oksidas, hidroksicikloheksilfenilas Ketonas, Violetinė 2 (CI 60725), p-hidroksianizolas, Hidrochinonas.

CND Creative Play Gel basecoat naudojimas: 
• Pradėkite nuo nago plokštelės paruošimo. Įsitikinkite, kad ji švariai nuvalyta ir tinkamai paruošta.
• Sukratykite buteliuką.
• Tepkite ploną sluoksnį CREATIVE PLAY™ gelinio lako pagrindo ir palaikykite CND™ LED Lempoje* 20 sekundžių.
• Tuomet tepkite ploną, tolygų pasirinktos CREATIVE PLAY™ gelinio lako spalvos sluoksnį ir palaikykite CND™ LED Lempoje** vieną minutę.
• Užtepkite antrą spalvos sluoksnį, kartodami paskutinį žingsnį.
• Tepkite ploną CREATIVE PLAY™ gelinio lako viršutinį sluoksnį ir palaikykite CND™ LED Lempoje** vieną minutę.
• Pašalinkite lipnų sluoksnį, nesipūkuojančia servetėle, impregnuota 99% izopropilo spiritu.
* Jei naudojate CND™ UV Lempą, laikykite 30 sekundžių.
** Jei naudojate CND™ UV Lempą, laikykite 2 minutes.

CND Creative Play | Grožio Blogas

Aš pasirinkau labai įdomią spalvą – #454 Steel the Show. Kaip matote aprašyme, šie lakai yra kelių užbaigimų. Maniškis – kreminis, tai yra be jokių blizgučių ar perlamutro. Spalva man primena Lietuvą. Toks tipinis dangus, kurį mes matome beveik kiekvieną dieną, ar ne? Jei išvažiuočiau gyventi į šiltus kraštus, galėčiau pasiimti kaip nostalgišką prisiminimą apie tėvynę.

CND Creative Play | Grožio Blogas

CND Creative Play | Grožio Blogas

Visai šiai trijulei aš galiu sakyti tik pagiriamuosius žodžius. Bazė ir topas patogūs naudoti tuo, kad pavyksta užtepti tikrai ploną sluoksnį, kuris nesitraukia nuo nago pakraščių. Plonumas yra labai svarbus, jei norite, kad manikiūras ilgai laikytųsi, taip pat sluoksnio storis įtakoja ir estetinį vaizdą. Juk niekas nenori gumbelio ant nagų.

Spalva irgi yra viena tų, kurios nesukelia problemų. Pvz., paskutinis mano pirktas lakas buvo no name geltona spalva. Buteliuke ir ant šepetėlio atrodė labai pigmentuota, tačiau net po 4 sluoksnių persišvietė nago plokštelė. Tokių lakų tiesiog nemyliu. “CND Creative Play” per du sluoksnius pasidengia visiškai be problemų. Lygiai, gražiai ir nepersišviečia.

CND Creative Play | Grožio Blogas

Turiu pasakyti, kad aš gelinį laką pašalinu taip kaip nerekomenduojama. Tačiau bandymo vardan nusipirkau acetono ir porą nagų patirpinau. Viršutinį sluoksnį vos vos pašiaušiau popierine dilde. Lakas suminkštėjo ir lengvai nusistūmė po 6 minučių. Sakyčiau gana greitai.

Apie patvarumą. Kadangi aš nagų nešiaušiu, tai žinau, kad 14 dienų lako tikrai nedėvėsiu. O ir nenoriu, nes jau po 5 dienų man atauga tiek, kad nebegražu.

CND Creative Play | Grožio Blogas

Po 8-9 dienų aš jau nebegaliu žiūrėti ir noriu pašalinti. Būtent tiek man laikosi geri geliniai lakai dengti ant nešiaušto nago. Šis taip pat. Per tą laiką paviršius nepraranda blizgumo.

Jie topas ir bazė yra tokie neutralūs produktai, turiu ir kitų gerų, tai pats spalvotas lakas vienareikšmiškai labai patiko. Mano dėžutėje ne daug tokių, kuriais galiu nusilakuoti greitai ir be vargo bei 4 sluoksnių. Bet kalbu tik apie šią spalvą. Visi žinome, kad kartais nuo jos labai daug priklauso.

Jei kas nors jau spėjote išbandyti, būtinai parašykite ar patiko, ypač jei mėginote šviesesnius atspalvius.


Įvertinimas:

Naudinga: Lakų ieškokite fizinėse “Vitrina Pro” parduotuvėse bei internete: bazė, lakas, viršutinis sluoksnis. Visos priemonės kainuoja po 13.95 EUR už 15ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

8 Comments

 • Reply Dalia

  Labiausiai tai suintrigavo ta dalis apie bailius priesus 🙂 bet deja tema taip ir liko neatskleista…
  O kas del laku, tai labai megstu ilgalaikius, nes patogu tas ju ilgalaikiskumas, bet visi tie reikalai su lempom namuose kazkodel atgraso. Esu atradus Kiko ilgalaiki/gelini, kuriam jokiu lempu nereikia, o issilaikymas ant nagu irgi puikus, na virs savaites issilaiko net ir indus paplaunant 🙂 na zinoma ner jis toks atsparus, kaip tie lempiniai, bet uztat namudinem salygom paprastas naudoti.

  2018-01-30 at 21:50
  • Reply Salomėja

   Žinau, kad suintrigavau, bet lai taip ir lieka, gal bus kada proga temai. Čia gal užuomina labiau slaptiems kenkėjams, kad apie juos žinau :), o skaitytojams priminimas, kad pilnatis ir pilna piktų žmonių visur, verta būti budresniems.

   Nemanau, kad man Kiko ilgai laikytų :). Visi tie daug žadantys ilgiau 4 dienų netempia. O kuo lempa baugina? Gi ji mažutė, daug vietos neužima. Gal tik tingisi, bet kita vertus, neteikia nagų saugot po lakavimo.

   2018-01-30 at 22:11
   • Dalia

    As turbut is tu kurioms nagu lakai kazkaip gerai laikosi, tai tie daug zadantys visai pasiteisina 🙂
    O ta lempa mazyte gal ir visai magetu tureti, bet tada jau nagu tvarkymas taptu rimta ceremonija, tai gal tas labiausiai ir atgraso, panaudociau turbut kelissyk ir voliotusi kur spintoj 🙂

    2018-01-30 at 22:24
 • Reply Alma

  Pagal foto kažkokia per graži ta Lietuvos spalva 😀 Įsivaizduočiau niauresnę, pilkesnę. Iš šitos kolekcijos nieko nebandžius, iš senesnės turima šviesi nedengia pilnai (nors gamintojo lentelėje žymima kaip pilno dengimo), sesė turi kelias tamsias, visos dengiasi tobulai.

  2018-01-30 at 22:04
  • Reply Salomėja

   Dienos šviesoje spalva kaip foto, turi mėlynumo. Dabar elektros apšvietime visai pilka atrodo 🙂
   Vat aš šviesias spalvas bijau bandyt. Nė vienos nesu atradusi.

   2018-01-30 at 22:13
   • Alma

    Geriausios šviesios kreminio užbaigimo pasitaikė iš Perfect nails. Tikrai gerai dengia, tik savi niuansai lenda, man asmeniškai sunkiau lakuotis, skystoki.

    2018-01-30 at 23:01
 • Reply Jurgita

  Šviesios spalvas bandykite iš E.mi. 2 sluoksniai tobulai. Taip pat giria Viktorios Boro, kad gerai pigmentuotos. O labiausiai nustebimo maximos lentynose esantis salon sinsero, turiu šviesią gelsvą na užtenka dviejų sluoksnių tikrai. O jūsų lako spalva lb žavi

  2018-03-26 at 22:12
 • Reply Nora

  Man vieni kosmetologijos kursai aiskino apie nago pasiausima, apie kuri cia rasoma, bet man kazkaip tai skamba ziaurokai.

  2018-03-31 at 12:20
 • Leave a Reply

  You may also like