Apžvalga: “Bourjois” lūpų dažai “Rouge Velvet”. Spalva “03 Hyppink Chic”

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad pati svarbiausia laimės taisyklė yra nesilyginti. Žiū, gali sau neturėti draugų ar antros pusės ir laimingai gyventi, bet tik pagalvoji, ką turi kiti ir kažkaip tavo laimė subyra. Tas pats apie figūrą, plaukų ilgį, darbą, pinigus, batus, šunis, keliones ir ką tik begalite sugalvoti. Žinoma, sako, kad konkurencija skatina tobulėjimą, bet man regis geriausia tada konkuruoti su savimi iš vakar dienos. Siekti daugiau, daryti geriau, mylėti karščiau. Su kitais ne varžytis, o mokytis iš geriausių. Filosofiškai aš čia? Gal, bet buvau save pagavusi kažkokioje savigraužoje dėl dalykų, kurių man kaip ir net nereikia :). Ir šios įžangos niekaip negaliu susieti su produktu, apie kurį rašysiu, tiesiog mintys išsiliejo laisvai :). Na, dar galima paminėti banalią tiesą, kad kai imi prastai jaustis, reikia pasislėpti už gražaus lūpdažio :), pvz., “Bourjois Rouge Velvet”.

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Manau, kad “Bourjois” yra tas žodis, kurio nesu parašiusi iš pirmo karto ir niekada neišdrįsčiau viešumoje ištarti. Užsikertu nė nepradėjusi. Visgi, ši kosmetika tikrai labai populiari Lietuvoje, nors daugiausiai dėmesio susilaukia ne lūpų dažai, o kreminės pudros. Kalbant apie dažus, tai keista, kad neradau jų LT el. parduotuvėse, nors gyvai esu mačiusi pirkti.

Teigiama, kad lūpų dažai yra matinio užbaigimo, minkšti ir švelnūs, taip pat ilgalaikiai. Mano spalva maloni, neryški rožinė – “03 Hyppink Chic”.

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Privalumai: lengvai, minkštai ir maloniai dengiasi. Gražiai atrodo, užbaigimas iš tiesų yra matinis, bet su juo lūpos neatrodo kaip popierinės, kažkiek gyvybės lieka :D. Nesijaučia skystiems lūpų dažams būdingo stipraus sausinimo, tačiau minimalus nekomforto jausmas yra. Graži spalva.

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Trūkumai: Dangtelis užsifiksuoja nenormaliai stipriai. Reikia jėgos patraukti, o patraukdama stipriai aš būtinai užkabinu ir sugadinu paties lūpų dažo kraščiuką. Tada keikiuosi. Keiktis nelabai gal gerai, kaip manot?  Dar tikrai nėra ilgalaikis. Jei ant puodelių paliks tik labai nežymius antspaudus, tai su maistu tikrai dings nuo lūpų.

Visumoje man pliusai atrodo gerokai stipresni už minusus. Liuks. Kuo daugiau lūpų dažų bandau, tuo labiau suprantu, kad tokio tipo man patinka daug labiau už skystus. O kaip jums? Skysti matiniai, skysti kreminiai, įprasti, įprasti matiniai, o gal blizgiai?


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje šių lūpų mačiau “Eurovaistinės” grožio vaistinėse ir “Droge”. Be akcijos kainuoja apie 15 EUR. Internete pirkti rasite Feelunique.com (10.78 EUR) ir Asos.com (12.15 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Previous Post Next Post

13 Comments

 • Reply Virgilija

  Įprasti matiniai labiausiai patinka. Bandau prisipratinti skystus matinius, Maybelline SuperStay Matte Ink labai gerai laiko, bet neatitaikiau spalvos. Ir man bet kokiems lūpdažiams reikia kontūrinio pieštuko.

  2018-02-07 at 19:50
 • Reply Dalia

  Labai patiko man izangine mintis 😉 skaitydama visalaik pritariamai linksejau 🙂
  O lupdazis isties graziai atrodo. As paskutiniu metu vis su spalvom prasaunu, na internetu perku, tai ekrane ir realybej spalvos skiriasi itin… bet ir parduotuvej issirinkt ne ka lengviau, testeriu teptis privengiu, tai apsizvalgau ir iseinu 🙂 zodziu, man atrodo gera lupdazi nusipirkt yra sekme 🙂

  2018-02-07 at 22:09
  • Reply Salomėja

   Na man patinka tik nude nuo rožinės iki rudos, bet tame nudiškame intervale neryškiam. Tai dažniausiai ir prilimpa, nebent jau per raudona ar per oranžinė, bet čia jau nebent atsiunčia kas nesąmoningų spalvų, pati neprašaunu 🙂

   2018-02-07 at 22:13
 • Reply Dalia

  Tai vat ir sakau, sekme 🙂 o man siaip irgi patinka tokios lengvos spalvos, tai perskaicius irasa apie arcansil lupdazi, uzmasino 🙂 isigijau, nu ir per sviesus :/

  2018-02-07 at 22:20
  • Reply Salomėja

   Et :), jaučiu reik tada bent 10 fotkių susirast ir pažiūrėt. Nors kai aš norėjau įsigyti The Balm dažus, tai gal 100 foto pažiūrėjau ir vistiek nesupratau spalvų, tai miniukų rinkinį pirkau.

   2018-02-07 at 22:35
 • Reply Dalia

  Aha the Balm irgi lentynoj badziojasi su per ruda spalva 😀

  2018-02-07 at 23:39
 • Reply Alma

  Įžanga super, ankščiau dažnai save pagaudavau panašioje situacijoje, dabar vis rečiau, tikriausiai užaugau 😀 O atsakant į klausimą, man vis tik artimiausi blizgiai. Pažiūrėti į matines lūpas patinka, bet pati gerai nesijaučiu, norisi man to lengvai šlapio efekto. Ir kiek teko darytis makiažą ne pačiai, vizažistė visad baigdavo blizgiu ant lūpdažio, nors nieko nesakydavau 🙂

  2018-02-08 at 09:09
  • Reply Salomėja

   Vat ir man tie stipriai matiniai lūpų dažai atrodo gana gražiai, ypač nuotraukose. Tačiau realybėje būna keistas jausmas, labiau primena ne makiažą, o kažkokį teatrinį grimą 🙂

   2018-02-08 at 09:41
 • Reply Virgilija

  Svarbiausia tai, kad man tinka tik nelabai sąmoningos raudonos ( ryškios) ir oranžinės. O patinka sodrios vyšninės, slyvų, baklažano. O man jos netinka

  2018-02-08 at 11:09
  • Reply Salomėja

   Na tai reikia keisti plaukų spalvą ir drabužių spalvą ir tiks kitos spalvos 🙂

   2018-02-08 at 11:22
 • Reply Renata

  As is neturėjimo ka veikti nusipirkau essence matt 02 lupdazi,bet kaip megstu sia spalva,sausina,bet minimaliai.negalvojau,kad toks pigutis taip prilips dažnai isparduota būtent si 02 spalva,draugė užsimanė,tai tik 3 iam euroke sugavau.

  2018-02-08 at 11:18
  • Reply Salomėja

   O kodėl jis neturėtų lipti? Gi šie lūpų dažai žiauriai geri!

   2018-02-08 at 11:23
 • Reply Virgilija

  🙂 Gal ir reikia, bet pastaruoju metu man mano plaukų spalva man patinka

  2018-02-08 at 11:45
 • Leave a Reply

  You may also like