Apžvalga: “Avene” kremas nuo šalčio “Cold Cream”

Kaip gi jūsų savaitgalis? Mano buvo gana tingus, bet tuo pačiu ir įdomus. Penktadienį užbaigėme puikiu “The Tiger Lillies” koncertu, o tada kažkaip tingiai leidau laiką. Iš esmės – ant sofutės. Skaičiau knygas bei internetus. Jūs žinote, žiema tikrai ne mano metų laikas. Tačiau iš socialinių tinklų supratau, kad nemažai kas džiaugėsi sniegu ir keliavo į užmiestį. Būtent jiems būtų pravertęs “Avene” kremas nuo šalčio.

Jis pristatomas taip:

Sodrus kremas, specialiai sukurtas sausos ir labai sausos jautrios odos priežiūrai. Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems.

Dėl maitinamųjų baltojo bičių vaško savybių ir raminamojo bei minkštinamojo „Avene“ terminio šaltinio vandens poveikio kremas atkuria odos hidrolipidinę plėvelę, labai gerai apsaugo nuo išorės dirgiklių. Jis lengvai įsigeria, suteikia malonų komforto ir geros savijautos pojūtį. Nesukelia alergijos ir neužkemša porų.

Sudėtis:

Sudėtis nesudėtinga, o jos pagrindas (mineralinis aliejus, vaškas, minkštikliai) turėtų sukurti apsauginį sluoksnį ir tikrai neblogai saugoti nuo šaltuko bei išsausėjimo tokiomis oro sąlygomis.

Tai nėra kasdienis kremas ir man tikrai reikėjo rasti galimybių jį išmėginti. Aš nevairuoju, todėl nesu žmogus, kuris tik iš automobilio į biurą ir pan, net nepajaučiantis, kad čia kažkokia žiema. Tačiau ir nevaikštau didelių atstumų. Paprastai man reikia į paštą nunešti siuntas (iki 1km) ar einu į pilatesą (irgi iki 1km), tad teptis sunkiu, riebiu kremu dėl 10 minučių lauke aš nenoriu. O kremas tikrai labai sunkus. Primena tokius senoviškus, kad ir žymųjį “Nivea” metalinėje dėžutėje. Kvapas irgi toks… kremo :D. 

Visgi, turėjau keletą ilgesnių žygių. Keliavau iki paštomato, kuris man gana toli, ėjau į biblioteką, tad ten šen, su reikalais vaikštinėjau ne vieną valandą. Ir taip ištiko kelias dienas iš eilės. Tad išbandžiau ir “Avene” produktą. Kaip sakiau, jis sunkus ir ant jo nelabai nori gulti kreminės pudros. Užtat mineralinė biri kaip tik neblogai pasidengia, nes jau ko ko, bet išsausėjimų nelieka. Susigeria sunkiai, palieka juntamą savo egzistencijos jausmą. Tačiau lauke tikrai pasiteisino. Nenužvarbau, nepradėjo luptis nosis ir pleiskanoti šiaip jau riebūs, bet šalčiui jautrūs, mano žandai. 

Taigi, tiks tik ilgam pabuvimui lauke, labai sausai odai, jautriai šalčiui odai, patartinas ir vaikams. Pakuotė patogi. Nebijokit to mineralinio aliejaus, jis kažko blogo nepadarys, bet nesukels alergijų ir efektyviai apsaugos. Tiesa, bičių vaškas linkęs kimšti poras, tad jei šaltuke būsite trumpai, nemanau, kad verta apsisunkinti. 


Naudinga: pirkti ieškokite vaistinėse. Reguliari kaina yra apie 12 EUR už 40ml. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Previous Post Next Post

5 Comments

 • Reply Živilė

  Šitą kremą nusipirkau Prancūzijoje už mažesnę kainą. Sudėtis kliuvo, bet nieko geresnio tuo tarpu nebuvo. Labai patiko, naudojau kalnuose, naudoju ir dabar, nes mėgstam eiti į slidžių žygius. Makiažo nedarau, tai neaktualus greitas susigėrimas. Seniau grįždavau su degančiu raudonu veidu, nors regis ir naudodavau maitinamuosius kremus, dabar po 8 valandų lauke lyg niekur nieko. Pirksiu dar, nors širdį skauda matant kaip pas mus užkeltos kainos.

  2019-01-28 at 10:06
  • Reply Salomėja

   O taip, kainos pas mus nejuokingos. Tik nežinau ar jos užkeltos, ar tiesiog mažos rinkos ir didelių mokesčių bėda.

   2019-01-28 at 10:24
   • DaliaM

    Tikslus pastebėjimas dėl Prancūzijos – ten tikrai apsimoka pirkti prancūziškus brandus. Esu pirkus ten vaistinėje kelis Bioderma kremus, tai tikrai kainos mažesnės buvo, plius dar ir kokius 8 mėginukus ir travel size gavau papildomai, net neprašius 🙂

    2019-01-29 at 00:10
 • Reply G.

  Živile, http://www.lookfantastic.com 100 ml kainuoja tiek pat.

  2019-01-28 at 19:40
 • Reply DaliaM

  O aš šią žiemą nusipirkau Avene Tolerance Extreme Emulsion. Nežinau kiek ji riebi ar ir tiks sausiaodėms, bet man ji buvo vis tiek sunkesnė nei mano eilinis drėkinantis kremas. Ir man paliko gerą įspūdį! Buvo pats tas. Per sausumo piką tepiau ryte ir vakare, o dabar naudoju tik rytais. Ir tūbelė labai patinka, bet prie jos reik priprast 🙂 Visai neatsisakyčiau išbandyt ir Tolerance Extreme Cream, kad galėčiau palygint 🙂

  2019-01-29 at 00:16
 • Leave a Reply

  You may also like