Apžvalga: “Arcancil” skysti lūpų dažai “Mat Hysteria”. Spalva “402 Beige Rose Madison”

Arcancil Mat Hysteria | Grožio blogas

Pastaruoju metu daugiau rašau apie dekoratyvinę kosmetiką, pastebėjote? Nemažai jos pas mane prisikaupė ir ją daug paprasčiau išbandyti. Vieną dieną vienas lūpdažis, kitą – kitas… Su plaukų ir veido priežiūra aš kiek atsakingesnė, nors turiu daug priemonių, bet jų dažnai nekeičiu. Kad ir dabar, plaukams bandau tik dvi skirtingas šampūno bei balzamo poreles ir bandau subaigti seniau aprašytas kaukes, nes labai knieti atsidaryti, kokią naują.

Na, o grįžtant prie dekoratyvinės kosmetikos, tai praeiti metai buvo lūpų dažų atradimo laikotarpis. Ir nors kiekvieną dieną man tenka save įkalbėti jais pasinaudoti, man mieliau dabar griebti “Benefit Benetint”, bet vistiek dažau lūpas turbūt 5 kartus dažniau nei seniau :). Ir šventiniu laikotarpiu gausiai pasipildžiau natūralios spalvos produktais. Vienas jų – “Arcancil”.

Arcancil Mat Hysteria | Grožio blogas

Apie šiuos dažus esu girdėjusi labai gerų atsiliepimų. Kad ilgai laikosi, kad atlaiko net valgymą, na žinote, visi tie tipiniai pagiriamieji žodžiai skystiems matiniams lūpdažiams. Įdomu!

Storo matinio plastiko pakuotė visai smagiai atrodo, tik tiek, kad sunku suprasti spalvą, nes ji atrodo šviesesnė nei yra. Manoji – 402 Beige Rose Madison.

Arcancil Mat Hysteria | Grožio blogas

Arcancil Mat Hysteria | Grožio blogas

Aplikatorius įprastas, visai patogus.

Arcancil Mat Hysteria | Grožio blogas

Spalva mano skoniui vos vos šviesoka, bet patinka.

Arcancil Mat Hysteria | Grožio blogas

Ta diena buvo “blogų selfių diena” 🙂

Tačiau legendomis apipintas ilgas išsilaikymas man yra mistika. Užtepusi ant lūpų aš nejaučiu to tipinio stingimo į matinius dažus. Kažkaip visą laiką lūpdažis atrodo drėgnas, nors vizualiai ir matinis. Pliusas, kad nesausina lūpų. Minusas, kad atsispaudžia visur ir ant visko ir net nereikia nei valgyti, nei gerti, šiaip dienos eigoje kažkur dingsta.

Aha, žinau, mano lūpos nenormalios, nes girdėjau, kad šis produktas iš tų, kurie laikosi kaip prikalti ir po to reikia nutarkuoti :). Mano patirtis kitokia. Bet neutrali spalva, tad vieną ar kitą dieną aš jį vistiek pagriebiu.


Įvertinimas:

Naudinga: “Arcancil” produktų ieškokite “Eurokos”. Lūpų dažai kainuoja 7.99 EUR. Šiuo metu taikoma 40% nuolaida.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Previous Post Next Post

4 Comments

 • Reply Alma

  Kad gražus selfis, spalva labai tinka!

  2018-02-02 at 12:59
 • Reply Renata

  Patinka ši spalva,nešiočiau tokia,bet ir su manim tokia pati mistika, niekas neišsilaiko kaip žadama…

  2018-02-02 at 16:52
 • Reply Laura

  Zinokit, vienas mano megstamiausiu skystu matiniu lupdaziu 🙂 Kad jis teplus, tas teisybe, bet kazkaip stebuklingai nuo lupu nedingsta. Islaiko visa diena be pataisymu, tik vakare dar kur einant vieno prireikia, nors juk ir valgau, geriu 🙂

  2018-02-18 at 15:26
  • Reply Salomėja

   Na, aš jei valgau, tai JOKS lūpdažis nelaiko, nors kartais stengiuosi valgyti maisto neliesdama lūpomis. Bet šis dingsta kaip balzamas 🙂

   2018-02-18 at 16:24

  Leave a Reply

  You may also like