Advento kalendorius: diena nr. 9

Šiandien pirmą kartą kuriu įrašą telefonu, tad nepykit jei kas ne taip gausis. Išvykom į pajūrį ir ketinau patylėti. Tačiau vakar mano meilė kažkur apsinuodijo ir miega viešbutyje, viena blaškytis nenoriu, tad kodėl gi nepasidalijus kalendoriaus radiniais.

Pirmasis – “Kiehl’s”.

Įsivaizduokite, pamiršau nufotografuoti! Tad dabar išsisaugojau vaizdelį iš Insta Stories. Ten aš darau beveik life atidarymą.

Iš tiesų kažkas geidžiamo! Apie tą kaukę esu girdėjusi gero! Tikiuosi bus veiksminga, tikrai nepagailėčiau pinigų jei atrasčiau šventą gralį :).

Rūtos dovanos forma išsiduoda (žr. pirmą foto). Tikrinam!

Labai mielos spalvos nagų lakas! Nesu bandžiusi, tad bus įdomu 🙂

Ačiū! Tiek trumpai šį kartą. Telefono klaviatūra nėra pati patogiausia plepalams 🙂


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

4 Comments

 • Reply Daiva

  Juk 9-ta šiandien, ne 8-ta.

  2017-12-09 at 18:40
  • Reply Salomėja

   Gerai 🙂

   2017-12-09 at 19:02
 • Reply Kristė

  Baisiai lauksiu kaukės apžvalgos! Mane taip pat domina viskas, kas “deep pore cleansing”, nors turiu porą neblogų variantų, bet visada norisi geriau, ane? :)))

  2017-12-11 at 10:35
  • Reply Salomėja

   Kokie tie neblogi variantai?
   Užsipirkau vienkartinių “dermaglin” ukrainietiškų kaukių “Martinoje”, tai pastaruoju metu nemažai jas naudojau, o vakar išbandžiau prabangųjį “Kiehl’s”, tiesą sakant nepastebėjo kažko wow lyginant su bet kokia kita molio kauke. Kol kas man geriausią poveikį turėjo, net keista taip rašyti, bet “L’oreal” žalioji kaukė iš to šiais metais atsiradusio trio.

   2017-12-11 at 11:52

  Leave a Reply

  You may also like