Advento kalendorius: diena nr. 10. Plius geriausia vyriška kosmetika

Savaitgalį praleidome pajūryje. Tampa tradicija. Pamatome “Facebook” kelių metų priminimą ir vėl užsimanome važiuoti. Jūra žiemą man yra pati nuostabiausia. Na, o grįžusi kur bėgau? Atidaryti kalendorių, žinoma!

Tačiau šiandienos įrašą noriu papildyti dar vienu topu. Šį kartą paplepėsiu apie mano vyro metų kosmetiką. Šiaip jau žadėjo pats parašyti apžvalgą, arba bent jau būti išsamiai intervuotas. Tačiau tą padarys sausį. O aš norėjau apie tai, kas jam itin patiko, papasakoti dabar, nes žinau, kad daugelis suką galvą dėl dovanų. Gal įrašas pravers kaip idėja. Juk čia išbandyti ir įtvirtinti produktai.

Pradėkime nuo “Man Cave”.

Šio prekinio ženklo produktus rasite “Eurokos”. Liniją sudaro veido priežiūros priemonės, taip pat kosmetika skutimuisi arba barzdos priežiūrai. Mano vyras pirmiausiai įsigijo skutimosi gelį ir įsimylėjo tiek, kiek galima įsimylėti tokį daiktą.

Lyg tol visos naudotos priemonės būdavo gerokai paprastesnės – “Gillette”, “Nivea”, “Aras”, produktai iš “Lidl”. Tačiau susižavėjęs vien pavadinimu brangusis man visas ausis išūžė apie skutimosi gelį. O jau koks kvapas, o jau koks malonumas skustis, o jau kaip minkština plaukelius. Vėliau namuose atsirado ir veido kremas, o šiandien jau antras dezodoranto buteliukas. Pastarąjį bandžiau ir aš. Malonus, kokybiškas kvapas ir geras poveikis.

Tad jei ieškote kažko prieinamo eilinėje parduotuvėje, mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į “Man Cave”.

Na, o kita rekomendacija – “Marrakesh”.

Parnešiau aš šį kelioninį rinkinį ir primygtinai liepiau bandyti. Ir išmėgino. Ne viską, tačiau skutimosi kremas “Bomber” nugalėjo net “Man Cave”.

Man atrodė, kad jau giriant aną skutimosi gelį buvo išnaudotos komplimentų atsargos. Bet kur tau, klausant apie “Marrakesh” atrodo, kad čia kažkoks stebuklas. Kalbu apie skutimosi kremą. Vienintelis minusas – kelioninio varianto buteliukai yra be dozatoriaus ir labai kieti, todėl sunku išspausti produktą. Ką gi. Kalėdų senelis savo maišą papildė pilno dydžio priemone, kuri yra su pompa.

Tiek kelioninį rinkinį, tiek pavienius produktus galite įsigyti “Cascada” parduotuvėse. Geriausią pasiūlymą pilnam dydžiui, buvau užtaikiusi pas Klipshop.lt.

Beje, kaip pirkome “Kiehl’s” kalendorių, mielasis gavo skutimosi kremo mėginuką. Ir nebuvo sužavėtas, net nesunaudojo viso.

Tiek apie metų geriausius iš vyro lentynos, o dabar tradicinis atidarymo vakarėlis!

“Kiehl’s” kalendorius šiandien slėpė…

Paakių kremą. 14ml, sakyčiau labai padorus kiekis, dažna kremo pakuotė šiai sričiai tik tiek ir tetalpina. Nepažadu greitai išmėginti, nes šiuo metu esu šiek tiek apsirūpinusi įdomiais paakių produktais ir nenoriu pradarinėti dar vieno. Tačiau tikrai į jokį Kalėdų senio maišą neįkris ir anksčiau ar vėliau savo nuomonę pasakysiu!

Rūtos kalendorius susidėjo ir poros pakečiukų.

Ir ten radau, ir ten radau…

“Essence” paletę ir šešėlius. Rūta parašė, kad vienoje kelionėje sudaužė savo gerąją paletę, tad niekada nebesiveža prabangios, o šie “Essence” produktai gelbėja. Esu bandžiusi šios serijos priemones, tikrai patiko kokybė, galite rasti apžvalgą! O parinktos spalvos pačios universaliausios kokias galima įsivaizduoti. Ačiū!

Tiek šiandien! Papasakokite, kokią kosmetiką naudoja jūsų draugas, vyras, tėtis, brolis? Vis dar yra vyrukų mano šeimoje, kuriems dairausi dovanų, tad įvairios idėjos labai laukiamos. Ką šiaip planuojate dovanoti šeimos vyrams?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

11 Comments

 • Reply Milly

  Maniskis mano Lush’o duso zeles arba sampunus vis nugvelbia, kai pas mane apsistojes. Tai, tiesa sakant, retesnius egzempliorius slepiu, ypac dabar, kai Kitchen kaip ir uzsidare….
  O Kaledoms pazadejau jam rasti gera ranku krema, suskirdusiom, vietomis kraujuojancioms rankoms, gal turi ka parekomenduoti?

  2017-12-10 at 18:10
  • Reply Salomėja

   Kaip negražu slėpt 🙂 Reikia gi siūlyt viską kas geriausia :). O dėl rankų kremų, tai ką žinau, “numis med” visai neblogas. Bet šiaip mes nesame labai išrankūs jiems.

   2017-12-10 at 18:27
  • Reply Renata

   Tokiom nukankintom suskirdusiom siurksciom zaizdotom rankelėms gėris yra burt’s bees ranku kremai,mano vyras žiema buvo taip susigadines rankas,kad sakiau,kad nauju ranku reikia,o ne kremo,bet sis kremas,nors turi ne itin malonu,naturalukvapa,sugydė labai
   greitai

   2017-12-10 at 22:32
 • Reply Alma

  Mano vyras šiuo metu pakvaišęs dėl Old spice pieštukinio antiperspiranto ir dušo dėžės iš Wolfthron Wild linijos, miršta dėl kvapo. Man asmeniškai kvepia ledinukais. Šiaip dairausi jam kremo, paskutinis iš Nivea sužavėjo pakuote (žaisliukas maždaug, pasuk paspausk..), bet sudėtis baisi, o ir ta pakuotė labai jau nusitrynė nuo gyvenimo. Man Cave žiūrinėjau kažkada, nu kosmosas veido kremui tie 100 ml, juolab, kad tepasi ne kasdien, trejus metus naudotú 😀

  2017-12-10 at 22:13
  • Reply Salomėja

   Mane Old Spice kvapas irgi žavėjo, bet po sekundės man taip sureaguoja, kad reikia eit praustis. O vyrui šiaip nepatiko. 🙂
   Jei 3 metus neteiks pirkti kremo, tai gal irgi neblogai 🙂

   2017-12-10 at 22:34
  • Reply Dalia

   mes su vyru irgi dievinam wolfthorn dezodoranto kvapą, naudojam abu, pakaitom su original 😀 o vyrų kremų pakuotės tikrai galėtų būt mažesnės, nors čia matyt su mintim, kad jie retai tokias priemones perkasi ir ilgai užtektų..bet realiai išmest nesunaudotus produktus reik 😀

   2017-12-11 at 14:20
   • Salomėja

    Čia gal su mintimi, kad galima ir rankoms, ir kūnui, jie gi nemėgsta 100 buteliukų 🙂

    2017-12-11 at 14:52
 • Reply Kristė

  Mano ex labai mėgdavo ir užsiprašydavo kalėdoms l’occitaine kedrų serijos rinkinį. tiesiog mirdavo dėl to kvapo, o man jis toks so so.

  2017-12-11 at 11:23
 • Reply Vasarė

  Mano draugas rimtai ištikimas tik vienam produktui – Old Spice dezodorantui. Tik, kaip jis pats sako, daugiausiai dėl belekaip gerų reklamų. 😀 Anksčiau ir šiaip viską Old Spice pirkdavo, bet dabar aš išmuštravau mūsų vonios lentynėlę, kad per daug chemijos nebūtų, tai su mano nuorodomis naudoja Green Feel, o skutimuisi ten turėjo kažkokį rinkinį man negirdėtos firmos, bet kažkas panašaus į L’Occitane ir to tipo, tai neblogai atrodė.
  Užtat dabar nutariau palepinti (kad jau viskas jam baiginėjasi ir netgi baigiu įtikinti, kad toks daiktas kaip veido kremas jo itin sausai odai reikalingas!) ir Kalėdoms sumedžiojau rinkinį iš Origins. Pačiai baisiai maga pabandyti, bet ai, pati gal kada kitą kartą. O dabar tiesiog vyriškam rinkiniui pasitaikė baisiai gera akcija atrakcija. Firma lyg ir verta dėmesio, tai sakiau būtinai liepsiu į blogą ataskaitą rašyti, bent vyriška nuomonė bus. :))

  2017-12-11 at 21:03
  • Reply Salomėja

   O tai kodėl negali pabandyt po to kai padovanosi? Ar ten kardinaliai priešingam odos tipui? Aš esu nustebusi, kad maniškis pradėjo naudoti mano paakių kremą. Pergyventi jei pamiršta. Ir nuolat kartoja, kad jaučia, kad kremas kažką daro :).

   2017-12-11 at 21:13
 • Reply Vasarė

  Oi, tai jei VYRAS taip sako, vadinasi, tikrai veikia – jie juk retai kada susižavi kosmetika. :))

  O dėl Origins, tai žinai, skutimosi kremo ir po skutimosi gelio gal nebandysiu, nėra poreikio. 😀 Bet veido kremą ir dar kažką, kas ten yra (nepasigilinau dėl ketvirto daikto ar tai kaukė, ar šveitiklis) tai taip, ketinu pabandyt, gal kokią kur nors savo nuomonę parašysiu. 🙂

  2017-12-12 at 12:30
 • Leave a Reply

  You may also like