Advento kalendoriai 2018. Įrašas bus pildomas iki advento!

Hey hey ar jaučiate jau Kalėdų dvelksmą? Spalio ketvirtą dieną? Aišku, kad ne, nes daugelis dar nepaslėpėme basučių ir vis dar gyvename ilgiausios per dešimtmetį vasaros nostalgija, šildymą tik šiandien įjungė. Tačiau žinote ką? Prekybininkai jau ruošiasi žiemos sezonui ir šiuo metu naršyklėje atsidariau tiek puslapių su skirtingais JAU parduodamais advento kalendoriais, kad ji lūžta. O kadangi ir jūs pradėjote jais domėtis (pernykštė advento kalendorių suvestinė iškilo į dienos skaitomiausius), tai aš nusprendžiau parengti šių metų sąrašą. Į jį įtrauksiu visus grožio (arba šiaip įdomesnius nevaikiškus) advento kalendorius, kuriuos galite nusipirkti Lietuvoje arba užsienio parduotuvėse, kurios siunčia pas mus. Įrašą pildysiu iki pat advento, nes tikiu, kad dar daug tų kalendorių atsiras, pvz., kol kas nėra “Douglas”, “Rituals” ir keleto kitų, kurie visada pasirodo :).

Teksto taisyklės tokios: kalendoriaus nuoroda veda pas pardavėją. Tada įdedu gamintojo foto ir parašau trumpą savo komentarą. Įspėju, kad labai nesiplėsiu. Tai pradedam Kalėdas!

“The Body Shop” 24 dienų užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 75 EUR.

Bet gi, kokie linksmučiai šiemet yra TBS kalendoriai. Visgi šis manęs labai nevilioja (dovanų gauti neatsisakyčiau, bet…), nes nemanau, kad mane labai džiugintų plaušinė ar popierinė dildė. Tik ne už 75 EUR.


“The Body Shop” 25 dienų prabangusis užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 99 EUR.

Sudėtimi man jis atrodo panašus. Gal kiek daugiau kūno sviestų? Patrauklesnis, nors dildė ir ta pati 🙂


“The Body Shop” 25 dienų didysis užkerėto miško advento kalendorius

Kaina: 139 EUR.

Va šito tai jau norėčiau. Ir dizainas pats gražiausias ir produktai įdomiausi. Būtų linksma, juo labiau, kad aš nesu daug TBS priemonių bandžiusi.


“L’occitane” Žvaigždynų advento kalendorius

Kaina: 89 EUR.

Gana netikėtas dizainas, bet man patinka. Šis kalendorius yra vienas tų, kurių norėčiau ir, manau, tikrai sunaudočiau tuos visus miniukus.


“L’occitane” Svajonių advento kalendorius

Kaina: 49 EUR. 

Na, šios kompanijos kalendoriai visada mieli. Didysis man atrodo gražesnis, kaip jums?


“Asos The Face + Body Advent Calendar”

Kaina: 76,99 EUR.

Šiaip, man jis vienas iš trijų favoritų. Kiek įdomesnių produktų įdėta, nors žinoma, kad neišvengta ir neįdomaus užpildo.


“Lookfantastic” Advent Calendar

Kaina: 94.95 EUR.

Na, palyginus su ankstensiais LF kalendoriais, šio dizainas atrodo nuobodokas. Apskritai jie išsisemia tiek su dėžutėmis, turbūt ir su kalendoriais. LF unikalumas tik tas, kad neatskleidžiamas turinys, tačiau mačiau spoilerius – neįdomu tiems, kad prenumeravo #lfbeautybox.


DECLÉOR For December I Just Want To Glow 2018 Advent Calendar

Kaina: 92,45 EUR.

Nesu šios kompanijos gerbėja, tad ir kalendorius nelabai vilioja. Tačiau kiek užmečiau akį, sudėtis tikrai atrodo gana įvairi. Serumiukai, kremukai, šveitikliai…


Feelunique The Little Beauty Parcel – 24 Day Beauty Advent Calendar

Kaina: 90 EUR.

Šis kalendorius ir dar vienas mano favoritas. Atrodo lyg ir panašų į LF, bet dar nenusibodę produktai, kuriuos vis randu grožio dėžutėse.


Bubble T Cosmetics Advent Calendar

Kaina: 35,99 EUR.

Radau FeelUnique asortimente, tai negaliu neįtraukti į sąrašą. Gal kažką sudomins. Viduje vonios putos, dušo želės, ir kiti prausimosi smagumai. Man tai nelabai.


Clarins Women’s Advent Calendar

Kaina: 70 EUR.

“Clarins” mane traukiau daug labiau nei “Decleor”, tad mielai susipažinčiau su asortimentu per kalendorių.


NUXE Beauty Countdown

Kaina: 70,80 EUR.

Dar vienas iš tų, kur man atrodo neįdomūs (nors tuos blizgučius priglausčiau), išbandyčiau tik gavusi dovanų, bet gal kažkas dievina “Nuxe”?


“Weleda Nature’s Collection Advent Calendar” 

Kaina: 40,45 EUR.

Šis tas natūralumo gerbėjams. Man irgi visai patiktų. “Weleda” smagi kosmetika.


 

Šiuo metu tiek, bet neabejoju, kad į šį sąrašą reiks įtraukti “Douglas”, “Kiehl’s”, NYX, “Rituals” ir kitus. O gal ką atsiradusio praleidau?

Ar planuojate kažką įsigyti? Aš dar nežinau. Jei ir sugalvosiu kažką, tai tik lapkričio viduryje, dabar dar nesinori net galvoti, kad tuoj žiema.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmos foto autorius – Torsten Dettlaff.

Previous Post Next Post

4 Comments

 • Reply Alma

  Pamačiau įrašo foto Instagram’e, ir sumečiau, kad Salomėja labai gudriai mėto užuominas nežinantiems, ką jai gimimo dienos proga padovanoti 😀 Pati neperku, pigesni neįdomūs, brangūs tiesiog per brangūs. Bet labai lauksiu Tavo įrašų, jei vis tik kažkuris atkeliaus ar pati įsigysi.

  2018-10-05 at 10:56
  • Reply Salomėja

   Alma, nea, aš šiuo metu turiu tiek norų labiau susijusių su technologijomis ir… batais :), kad iš žmonių, kurie man galėtų dovanoti tokios vertės dovanas, mieliau norėčiau gauti vokelio pavidalo “kalendorių”. Pernai pirkau “Kiehl’s”, džiaugiausi, bet kartot nenorėčiau, nes bijau, kad dalis produktų bus tie patys. Dovanų gauti norėčiau bet kurį. Jei gerai seksis, tai gal lapkritį pati pasidovanosiu “Douglas” (jei atrodys įdomus) ar “L’occitane”.

   2018-10-05 at 11:09
 • Reply Aldėja

  Aš RITUALS, CLARINS, KIEHL’S ir NYX labai noriu. Ai, ir L’Occitane šiemet vaikinas pažadėjo padovanot, žiūrėsim kas bus! ❤

  2018-10-05 at 10:59
 • Reply Simona

  Mane sudomino weleda ir l’occitane bet kainos… Hmmm 🙁

  2018-10-08 at 22:38
 • Leave a Reply

  You may also like