Veni Vidi

Atradimų ir gyvenimo būdo blogas

Apie mane ir Veni Vidi

Veni Vidi = atėjau ir pamačiau. Atėjau, pamačiau, atradau, aprašiau, pasidalinau…

Veni Vidi yra grožio blogas ne tik apie grožį. Atradimų blogas ne tik apie atradimus. Apžvalgų blogas sudarytas ne vien iš apžvalgų. Gyvenimo būdo blogas. Šitas tai jau tikrai!

Taip, dažniausiai rašau apie išmėgintus kosmetikos produktus, tačiau aš mėgstu apžvelgti ir įdomesnius įrenginius, daiktus, paslaugas, skanius dalykus, knygas, vietas, dalinuosi įdomiausiais drabužių, aksesuarų radiniais ir kitokiais kasdienybėje mus supančiais dalykais. Mėgstu bendrauti su skaitytojais. Nesijaučiu įsipareigojusi rašyti tik viena tema ir galvoti tik viena kryptimi.

Tinklaraštyje tikrai rasite smagių idėjų, rekomendacijų, pagyrimų, kritikos, abejonių, džiaugsmų. Primenu, kad aš esu blogerė, o ne facebook’erė ar instagram’erė, todėl pagrindinį dėmesį skiriu būtent tinklaraščio rašymui. Tikiu, kad ši platforma užtikrina ilgalaikius ryšius su skaitytojais, o turinys išlieka aktualus ir lengvai pasiekiamas (kai kurie įrašai yra labai populiarūs net po kelių metų).


Kontaktai:

Visais klausimais rašykite:

info @ venividi.lt 

(jei esate ne robotas, tai suprasite, kad tarpelių nereikia)

mane domina ne tik su blogu susiję reikalai, bet ir įvairūs projektai, nuolatiniai ar laikini darbo pasiūlymai  bendradarbiavimo galimybės ir visa kita. Turiu patirties el. parduotuvių (geros Opencart, Woo-commerce žinios) administravime, įvairių tekstų rašyme (dirbau IT žurnale, bendradarbiauju su el. parduotuvėmis, kurioms rengiu prekių aprašymus, rašau blogus) ir kt., tačiau noriai galiu nerti ir į nepažintą sritį. Trumpai tariant – imu darbą 🙂


Apsilankykite ir “Facebook” puslapyje.

Daugiau kasdienybės rasite Instagram paskyroje @venividi_blog

Linkėjimai,

Salomėja

Kiti projektai

Dvi atvirukų parduotuvės: favoritepostcard.com ir nebulamakers.lt

Second Hand timpų el. parduotuvė: legsnroll.com

10 Comments

 1. Nijolė

  Salomėja,
  norėjau padėkoti Tau už apžvalgas.Tavo dėka atradau mylimiausią BB kremą “HolikaHolika”. Šiandien 6 pakuotę užsisakiau jau.

 2. Arunas

  sveiki, kiek kainuotų reklama jūsų puslapyje?

 3. Salomėja

  Sveiki, priklauso nuo daugybės dalykų. Bet pažiūrėjau jūsų puslapį, nepasirodė man aktualus. Ačiū už susidomėjimą.

 4. loreta

  kur gauti poakiams colagena kur 30 ju yra,kur uzsisakyt nerasote COLAGEN EYE ZONE MASK

 5. Salomėja

  Nesupratau klausimo 🙁

 6. Urte

  Kiek kainuoje

 7. Salomėja

  Urte, kas kainuojE?

 8. Roberta

  Jūsų svetainė tikrai puiki ir daug reikalingos informacijos.

 9. Kristina

  Sveiki, mėgstu skaityti jūsų blogą ir išbandyti jūsų aprašomus dalykus 🙂 tačiau norėtųsi naujo įrašo apie pirkimą iš JAV, P. Korėjos, Kinijos, UK (jau po naujų apribojimų ir muitų įvedimo). Kaip tik žiūrinėju korėjietišką kosmetiką, tačiau, kaip žinia, atsirado nauji mokesčiai siuntiniams iš trečiųjų šalių, tad iškilo klausimas, iš kur ją geriausia pirkti? Pastaruoju metu atsirado daug korėjietiškos kosmetikos pardavėjų Lietuvoje, bet a) ne viską galima rasti, b) kaina dažnai būna didoka, c) pati parduotuvė dėl naujumo atrodo nelabai patikima :/ Norėtųsi išbandyti “korean skincare routine” bet reikalingiems produktams nesinori tam išleisti daugiau, nei reikia.
  Būčiau laiminga, jeigu aprašytumėte savo pirkimo patirtį po liepą įvestų apribojimų. Ačiū! 🙂

 10. Salomėja

  Kristina, omenyje turėsiu, bet pažadėti negaliu, nes pirkimo patirties neturiu, nepirkau nieko. Bet iš bendro išsilavinimo, pirkimas iš esmės nesikeičia, tik tiek, kad gaunat iš pašto (jei siunčia paštu) laišką apie prievolę deklaruoti siuntą, deklaruojate ją savitarnos sistemoje, sumokate mokesčius ir gaunate į savo paštą. Nieko labai sudėtingo 🙂

Leave a Reply