Apie mane ir Veni Vidi

Veni Vidi = atėjau ir pamačiau. Atėjau, pamačiau, atradau, aprašiau, pasidalinau…

Veni Vidi yra grožio blogas ne tik apie grožį. Atradimų blogas ne tik apie atradimus. Apžvalgų blogas sudarytas ne vien iš apžvalgų.
Nors daugiausiai čia rasite atsiliepimų apie išmėgintus kosmetikos produktus, tačiau aš mėgstu apžvelgti ir įdomesnius įrenginius, daiktus, paslaugas, skanius produktus, knygas, vietas, dalinuosi įdomiausiais drabužių, aksesuarų radiniais ir kitokiais kasdienybėje mus supančiais dalykais. Mėgstu bendrauti su skaitytojais.

Tinklaraštyje tikrai rasite smagių idėjų, rekomendacijų, pagyrimų, kritikos, abejonių, džiaugsmų. Primenu, kad aš esu blogerė, o ne facebook’erė ar instagram’erė, todėl pagrindinį dėmesį skiriu būtent tinklaraščio rašymui. Tikiu, kad ši platforma užtikrina ilgalaikius ryšius su skaitytojais, o turinys išlieka aktualus ir lengvai pasiekiamas (kai kurie įrašai yra labai populiarūs net po kelių metų).


Kontaktai:

Visais klausimais rašykite:

info@venividi.lt

mane domina ne tik su blogu susiję reikalai, bet ir įvairūs projektai, nuolatiniai ar laikini darbo pasiūlymai  bendradarbiavimo galimybės ir visa kita. Turiu patirties el. parduotuvių (geros Opencart žinios) administravime, įvairių tekstų rašyme (dirbau IT žurnale) ir kt., tačiau noriai galiu nerti ir į nepažintą sritį. Trumpai tariant – imu darbą 🙂


Apsilankykite ir “Facebook” puslapyje.

Daugiau kasdienybės rasite Instagram paskyroje @venividi_blog

Linkėjimai,

Salomėja

2017-05-07

1 Comment

  • Reply Nijolė

    Salomėja,
    norėjau padėkoti Tau už apžvalgas.Tavo dėka atradau mylimiausią BB kremą “HolikaHolika”. Šiandien 6 pakuotę užsisakiau jau.

    2017-10-25 at 18:46
  • Leave a Reply